فروش نهال بادام

Serif Affinity Photo یک ویرایشگر عکس بریتانیایی است که شبیه Photoshop و Corel PaintShop Pro است. همچنین جایگزین خوبی برای نرم‌افزار ساده و رایگان سازمان‌دهی عکس است، با مجموعه ابزار گسترده‌ای برای روتوش تصویر، ادغام عکس برای پانوراما، ایجاد جلوه HDR و طراحی دیجیتالی اولیه.

Affinity Photo 2 یکی از سه برنامه کاربردی خلاقانه حرفه ای Affinity است و در کنار Affinity Designer و Affinity Publisher به عنوان بخشی از یک اکوسیستم خلاقانه محکم کار می کند.

Serif Affinity Photo به تنهایی کاملاً کار می کند و تقریباً نزدیکترین جایگزین مستقیم برای فتوشاپ در بازار است. مانند فتوشاپ، برای ویرایش تصویر پیچیده، دقیق و پیشرفته طراحی شده است، اگرچه می توان از آن برای بهبودهای نسبتاً سریع و ساده نیز استفاده کرد.

به خاطر داشته باشید که Affinity Photo یک ابزار طراحی همه جانبه است، نه فقط یک ویرایشگر عکس. از این نظر بسیار شبیه فتوشاپ است، بنابراین اگرچه هر دو تقریباً قدرتمندترین ابزارهای دستکاری عکس عمیق هستند که می توانید دریافت کنید، این تنها کاری نیست که آنها انجام می دهند.

Affinity Photo از گرافیک های برداری برای ایجاد تصاویر و تایپ لایه ها برای افزودن متن پشتیبانی می کند. واضح است که جامعه طراحی اینجاست که بیشتر تمرکز Affinity قرار دارد.

رابط کاربری مدرن

رابط Serif Affinity Photo به فضاهای کاری جداگانه ای تقسیم می شود که به آنها پرسونا می گویند. این بدان معنی است که شما فقط آیکون های مربوط به چیزی را که با آن کار می کنید خواهید دید. مانند فتوشاپ، رابط دارای نوار ابزار در سمت چپ، پانل بالا و نوار ابزار زمینه در بالا، و تمام پانل های مربوطه در سمت راست است. 25 پنل وجود دارد که می توانید به دلخواه آنها را اضافه کنید. یکی از ویژگی های مفیدی که Affinity ارائه می دهد دکمه Assistant است. در بالای رابط به عنوان یک آیکون تاکسیدو ظاهر می شود. وقتی روی آن کلیک می‌کنید، می‌توانید از پیش تنظیمات برای ابزارهای خاص ایجاد کنید. به عنوان مثال، می توانید آن را طوری تنظیم کنید که وقتی روی ابزار Brush کلیک می کنید، Assistant به طور خودکار نوع لایه را بهینه می کند و اعمال می کند.
گردش کار ویرایش عکس

این عکسی است که در Affinity Photo حدود 30 دقیقه ویرایش شده است. ویرایشگر Affinity Photo نمی‌تواند به یک جایگزین کامل مانند Capture One Pro تبدیل شود، زیرا برای سازمان‌های سیستم یکپارچه در نظر گرفته نشده است.

شما می توانید فایل های تصویری را در رایانه خود مشاهده کنید، اما هیچ عملکرد جستجوی تصویر پیشرفته یا سیستم رتبه بندی وجود ندارد. این بدان معناست که شما زمان بیشتری را صرف جستجوی یک تصویر خاص با استفاده از Affinity Photo خواهید کرد.

این نرم افزار دارای اپلیکیشن سازماندهی عکس مجزا می باشد. این ویرایشگر با فایل های RAW، JPG، TIFF، PNG، GIF، PSD، PDF و بسیاری دیگر سازگار است. با این حال، من این واقعیت را دوست ندارم که از فایل های انیمیشن پشتیبانی نمی کند. این بدان معنی است که شما نمی توانید فایل های GIF متحرک را در این ویرایشگر تصویر ایجاد کنید. چنین ناراحتی برنامه امتیاز اضافی به حریف خود در جدال Affinity Photo vs Lightroom می دهد.

Serif Affinity Photo ویرایش غیر مخرب عکس، پردازش RAW و ابزارهای بلادرنگ را ارائه می دهد. همه اینها ویرایشگر تصویر را برای عکاسان بسیار مفید می کند. غیر معمول ترین ویژگی که اغلب در فروم Affinity Photo مورد بحث قرار می گیرد، تقسیم تولید پست تصویر به پرسونا است.

هر کدام مسئول مجموعه ای از توابع خود هستند و اجازه می دهند تا رابط را بیش از حد بارگذاری نکنید. چهار عدد از آن وجود دارد:
 • Photo Persona – ابزارهای اساسی برای ویرایش تصویر.
 • Liquify Persona – اجازه می دهد تا شبکه تصویر را با استفاده از ابزارهایی که به طور خاص برای تغییرات مایع طراحی شده اند، تغییر دهید.
 • Develop Persona – زمانی که فایل های تصویری RAW را پردازش می کنید به طور پیش فرض باز می شود و می توان آنها را از لایه های شطرنجی تغییر داد. این شامل ابزارهایی است که به کاربران امکان می دهد لحن و ظاهر کلی تصویر را سفارشی کنند.
 • Export Persona – این قسمت به کاربران کنترل دقیق تری بر خروجی تصویر می دهد.
Persona را توسعه دهید

ویرایشگر عکس Develop Persona in Affinity Photo دارای تمام تنظیمات نوردهی و تصحیح لنز است که ما در پانل های “Basic”، “Lens”، “Details”، “Tones” و “Overlays” انتظار داریم. نوردهی، لرزش، سایه و تابش خیره کننده، تمیز کردن، تیز کردن. همه اینها در آنجا وجود دارد و حتی بیشتر.

می توانید مجموعه ای از تغییرات را در یک نمایه برای ویرایش سریعتر عکس ذخیره کنید و سپس نمایه را با یک کلیک اعمال کنید.

برای کنترل هر گونه تنظیمات نوردهی در جایگزین رایگان Affinity Photo Photoshop، می‌توانید از عملکرد برش مناطق/سایه‌ها و رنگ‌های روشن استفاده کنید که هر نوک تونال را به تصویر اضافه می‌کند. در صورت موجود بودن این اطلاعات، یک هیستوگرام به همراه هر داده EXIF که شامل نقشه مکان است نیز وجود دارد. پیش نمایش های فوری از تغییرات ایجاد شده وجود دارد. من گزینه های تقسیم صفحه و صفحه نمایش آینه را دوست دارم که جلوه قبل و بعد از ویرایش تصویر را نشان می دهد. این ویژگی ها در بررسی های Luminar vs Affinity بسیار تحسین شده اند.
عکس Persona

به طور پیش فرض، ویرایش تصویر به روشی غیر مخرب از طریق لایه های تنظیم انجام می شود. هر لایه را می توان به صورت جداگانه انتخاب، حذف و حذف کرد یا به صورت گروهی برای ویرایش بیشتر عکس مسدود کرد. من فکر می کنم این روش بصری تر از ایجاد تغییرات با کمک پانل Story است.

در مورد Affinity Photo Persona، به گروه ترکیبی از پانل‌های زبانه‌دار در سمت راست پنجره ویرایشگر تصویر دسترسی خواهید داشت. تب بالا یک هیستوگرام، مجموعه رنگ ها، الگوها و براش ها، منحنی ها، LUT ها و گرادیان ها را نشان می دهد. پانل پایین شامل یک ناوبر عکس و بخش هایی با “کانال ها” “تحول” و “تاریخچه” است.

به عنوان یک قاعده، در این حالت، همه چیز به طور خودکار انجام می شود، از جمله تعادل رنگ سفید، کنتراست و تنظیمات دیگر. با این حال، همیشه می توانید همه چیز را به صورت دستی در پانل سمت راست ویرایشگر عکس اصلاح کنید. پانل “اصلاح” شامل اکثر ویرایش های شما، از سطوح و منحنی ها گرفته تا لرزش و HSL (رنگ، اشباع، روشنایی) است. هنگامی که روی یکی کلیک می کنید، به عنوان یک لایه تنظیم جدید با یک پنجره پاپ آپ حاوی کنترل هایی برای تنظیم اضافه می شود.

به فیلترها نگاه کنید. Serif Affinity Photo شامل فیلترهای زیادی برای ایجاد افکت‌های تاری، اعوجاج، نویز و غیره است که بر روی لایه پیکسل اعمال می‌شوند و در عین حال پیکسل‌های این لایه تغییر می‌کنند (ویرایش مخرب). بسیاری از این فیلترها به عنوان لایه های Live Filter موجود هستند که به عنوان لایه های تنظیم عمل می کنند. این بدان معنی است که می توانید تغییرات مستقلی ایجاد کنید و بعداً آنها را مجدداً پیکربندی کنید.

Liquefy & Tone Mapping Personas
همه بررسی‌های Affinity Photo بیان می‌کنند که Liquefy ابزار قدرتمندی است که با استفاده از آن می‌توانید یک تصویر را با هر سبک تغییر شکلی کشیده و تغییر شکل دهید. شبکه برای نشان دادن شکل پایه استفاده شده روی آن قرار گرفته است. Tone Mapping مانند یک ابزار HDR با تنظیمات از پیش تعیین شده زیادی است که می تواند مستقیماً روی یک تصویر اعمال شود. Liquefy و Tone Mapping Personas بسیار موثر هستند. این بدان معناست که شما زمان کمتری را با استفاده از این ابزارها صرف خواهید کرد. عکاسان زیادی هر روز از آنها استفاده نمی کنند، با این حال، شما باید با این ابزارها بسیار ملایم و مرتب باشید تا از چهره های غیرطبیعی جلوگیری کنید.
ابزارهای انتخاب پیشرفته

ابزارهای انتخاب عکس Affinity نسبتاً قابل پیش بینی هستند – ابزارهای “مستطیل شکل”، “بیضوی”، “دست آزاد” (کند)، “انتخاب جریان” (عصای جادویی) و ابزارهای براش انتخاب. من از حداقل تلاش های لازم برای اصلاح انتخاب بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. به عنوان مثال، من انتظار داشتم که برای پاک کردن موهای انتخاب شده در پرتره تلاش بیشتری نیاز باشد، اما تنها کاری که باید انجام می‌دادم فشار دادن دکمه «Refine» و رنگ کردن لبه‌ها بود.

علاوه بر گزینه های اولیه، جایگزین Affinity Photoshop چندین ابزار قدرتمند دیگر نیز دارد. Tone Mapping با نوردهی های ادغام شده برای عکس های HDR (با محدوده دینامیکی بالا) مقابله می کند. با این حال، من دوست ندارم که گاهی اوقات کمی نادرست عمل کند.

اگر پرتره‌ها را در Affinity Photo Windows یا Mac ویرایش می‌کنید، عملکرد جداسازی فرکانس پردازش قسمت‌های یک تصویر را بدون از دست دادن بافت آن‌ها ساده می‌کند. انتخاب فرمان لایه پیکسل را به دو لایه مجزا تقسیم می کند – فرکانس بالا و پایین. رنگ آمیزی نواحی که باید روی هر لایه صاف شود، پوست را نرم می کند (لایه با فرکانس پایین)، در حالی که جزئیات بافت را حفظ می کند (لایه فرکانس بالا).

متن و تایپوگرافی
یکی از جالب ترین ویژگی هایی که نمی توانم در بررسی Affinity Photo خود به آن اشاره کنم این است که می توانید به راحتی فایل های PSD را از فتوشاپ باز کنید. با این حال، پس از آزمایش چندین گزینه با مشکل مواجه شدم. با کار با متن در برنامه، می توانید اندازه را تغییر دهید، پنجره متن را جابجا کنید، اما خود متن را ویرایش نکنید. این برنامه دارای ابزارهای متنی، Artistic Text و Frame Text است. اولی برای نمایش نوع طراحی شده است و دومی برای کتیبه های طولانی تر مورد نیاز است. قالب بندی بسیار دقیق با هزاران فونت OpenType در اختیار شماست. می‌توانید لیگاتورها را مدیریت کنید، اما به همان سطح ویرایشی که Illustrator ارائه می‌کند، نمی‌رسید.
کار راحت با ماسک
به نظر من، Serif Affinity Photo کار راحت‌تری با ماسک‌ها ارائه می‌دهد که به عنوان لایه‌های مستقل عمل می‌کنند. لایه های تنظیم به شکل پیش تنظیم ساخته می شوند. تاریخچه پردازش عکس در خود فایل ذخیره می شود. این بدان معنی است که شما به راحتی پروژه را به شخص دیگری منتقل خواهید کرد که به راحتی آن را درک می کند. در واقع، هنگامی که شروع به بررسی Affinity Photo کردم، متوجه چنین تفاوت های ظریف دلپذیر زیادی شدم.
ابزار ادغام عکس

همه تیراندازها عکس های 360 درجه نمی گیرند. با این حال، با افزایش محبوبیت دوربین های اکشن و رشد واقعیت مجازی، این ممکن است چیزی باشد که در آینده از آن استفاده کنید. به همین دلیل است که با داشتن فضای مشخصی برای ویرایش تصویر، می‌توانید هنگام ویرایش عکس‌های 360 درجه حرکت یا زوم کنید. مجموعه ای از قدرتمند نیز کمک بزرگی خواهد بود.

ادغام HDR به شما امکان می دهد بهترین جزئیات را از چندین نوردهی در یک عکس بیاورید. در ادغام Affinity Photo HDR می توانید تعداد نامحدودی از تصاویر منبع را انتخاب کنید و قبل از ادغام در یک عکس آنها را به طور خودکار تراز کنید. به خاطر داشته باشید که این یک کار بسیار منابع فشرده است، که اگر رایانه شما خیلی قدرتمند نباشد، احتمالاً چند دقیقه طول می کشد.

Export عکس
Export Persona در Affinity Photo Windows و Mac به شما امکان می دهد قطعاتی از تصاویر را ایجاد کنید. می توانید آثار خود را در فرمت های PNG، JPEG، GIF، TIFF، PSD، PDF، SVG، WMF یا EPS صادر کنید. لطفاً توجه داشته باشید که نمی‌توانید در قالب Illustrator صادر کنید.

هنگام صادرات، امکان صادرات چندین نسخه از یک فایل به طور همزمان با کنترل مستقل تغییر نام فایل ها و تغییر اندازه تصاویر وجود دارد. همچنین انتخاب گسترده ای از انواع فایل برای صادرات وجود دارد.

در حین انجام پردازش عکس دسته‌ای، نتوانستم یک تابع تغییر نام پیدا کنم. این کمی ناامید کننده است. شما همچنین می توانید عرض یا طول را بر حسب پیکسل برای یک دسته تنظیم کنید. با این حال، هیچ گزینه ای برای طولانی ترین بعد در پیکسل وجود ندارد که بتوان از آن برای جهت افقی و عمودی استفاده کرد.

یکی از جالب‌ترین نسخه‌های Serif Affinity Photo نسخه موبایلی است که برای iPad ایجاد شده است. این به شما امکان می دهد از اکثر عملکردهای ویرایش عکس ارائه شده در نسخه کامل استفاده کنید و iPad خود را به یک تبلت طراحی تبدیل کنید.

متاسفانه نسخه مشابهی برای تبلت های اندرویدی وجود ندارد و سریف نیز برنامه ای برای طراحی آن اعلام نمی کند. این برنامه به iPad Air 2، iPad 2017 یا هر یک از گزینه های iPad Pro نیاز دارد.

در نتیجه

 نتیجه نهایی این است که Serif Affinity Photo یک ویرایشگر عکس فوق‌العاده قدرتمند است که می‌تواند همه چیز را از تنظیمات غیر مخرب از طریق HDR، دوخت پانوراما، پشته‌بندی فوکوس، ویرایش تصویر 360 تا روتوش حرفه‌ای، چندتایی مدیریت کند. کامپوزیت های لایه ای، تصویرسازی و آثار هنری اصلی. حتی یک دوره آزمایشی 30 روزه برای کمک به تصمیم گیری شما وجود دارد.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 123456789 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت  سیب مراجعه نمایید

سوالی دارید؟ انجمن سایت سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود به انجمن مراجعه کنید
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد و به انجمن مراجعه کنید

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارومیه سرور

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.

 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  Yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یک داون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.


نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از KeyGen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.