.
Scooter Beyond Compare v4.4.6.27483 Win/Mac + Portable مقایسه‌ و همگام سازی فایل ها و پوشه ها

Beyond Compare یک ابزار کاربردی است که می‌تواند مقایسه‌ها را هم در پوشه‌ها و هم روی تک فایل‌ها انجام دهد. از آن برای همگام سازی تفاوت بین پوشه ها و فایل ها استفاده کنید. Beyond Compare یک مقایسه کننده فایل و پوشه در یک برنامه است. این به شما امکان می دهد فایل ها را بین لپ تاپ و رایانه شخصی خود و موارد دیگر همگام سازی کنید. پوشه ها را مقایسه کنید و تفاوت ها را برجسته کنید. دو فایل متنی را در کنار هم نمایش می دهد و تفاوت ها را برجسته می کند.برای تشخیص تغییرات در زبان کدگذاری شده عالی است. از گزینه های ویرایش محدود و فایل های نوع یونیکد و دلفی پشتیبانی می کند. به شما امکان می دهد جلسات را برای دسترسی سریع ذخیره کنید. پشتیبانی از FTP و zip را ارائه می دهد.

زمینه های مختلف کاری به کامپیوتر وابسته است. وقتی صحبت از اسناد مهم می شود، یک ابزار مقایسه ممکن است مفید باشد. برنامه های مختلفی مانند Beyond Compare وجود دارد که به شما این امکان را می دهد که به راحتی تفاوت ها را در محتوا یا جزئیات فنی تشخیص دهید، این برنامه کمی بیشتر ارائه می دهد، همانطور که از نام آن پیداست.

استقرار و استفاده آسان

گذراندن مراحل راه اندازی فقط کمی زمان می برد، بدون هیچ مشکلی یا پیشنهادات ناخواسته. رابط کاربری که در اختیار شما قرار داده شده است، به دلیل طراحی هوشمندانه اش، شما را به سرعت راه اندازی می کند. شما می توانید به طور همزمان با چندین جلسه کار کنید. می‌توانید انتخاب کنید که آن‌ها در برگه‌های جداگانه یا پنجره‌های جداگانه باز شوند تا مطابق میل شما باشد.

مقایسه چند فرمت فایل

همانطور که از نام آن پیداست، برنامه مجهز به ابزارهای مختلف مقایسه است که در یک بسته بندی شده اند. انتخاب اجرای یک جلسه جدید، همه احتمالات را آشکار می کند، که از پوشه، متن، داده، هگز، MP3، تصویر، رجیستری و همچنین مقایسه نسخه ها محدود نمی شود.

بسته به عملیاتی که می خواهید به حرکت در آورید، یک برگه یا پنجره جدید با کنترل های اختصاصی نمایش داده می شود. متأسفانه، برنامه فهرستی از فرمت های پشتیبانی شده ندارد و ممکن است با فایل های ناسازگار مواجه شوید.

گزینه های سفارشی سازی متعدد

فضای کاری به تعداد ثابتی از مناطق تقسیم می شود، تا تفاوت های متن با رنگ های مختلف برجسته شود. دسترسی به منوی گزینه‌ها به شما امکان می‌دهد تا رنگ‌هایی را که برای برجسته کردن شباهت‌ها یا تفاوت‌ها استفاده می‌شوند، به دقت پیکربندی کنید.
پوشه ها را به روز و همگام نگه دارید

یکی از ویژگی هایی که کاملاً با ابزارهای مقایسه ترکیب می شود، همگام سازی پوشه یکپارچه است. راه اندازی به راحتی تکمیل می شود، فقط باید دایرکتوری های مورد نظر را انتخاب کنید و یک قانون تنظیم کنید. این را می توان به یکی از پیش تنظیم های موجود پیکربندی کرد، یا به صورت دستی انتخاب کرد که چه زمانی و چه اتفاقی برای فایل های متفاوت بیفتد.

در نتیجه

با در نظر گرفتن همه چیز، می توانیم بگوییم که اگر کار شما مستلزم رسیدگی به تعداد زیادی فایل باشد، فراتر از مقایسه یک امر ضروری است. به دلیل رابط بصری خود، شما را در کمترین زمان راه اندازی می کند. مقدار کمی از منابع سیستم استفاده می شود و در ازای انجام کار به خوبی انجام می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
,ویندوز

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
   

Technical Details and System Requirements

Beyond Compare 4 runs on Macintosh computers, under macOS 10.11 El Capitan and up.

Compatibility: OS X 10.6 or later

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل keygen را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کرده و سپس آن را به صورت Run as administrator  اجرا کنید و بر روی دکمه Patch کلیک کنید و فایل BCompare.exe را open کنید.
  • بر روی دکمه Generate و بعد Copy کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کرده و بر روی دکمه Enter key کلیک کنید. سریال به صورت خودکار وارد برنامه شده است. بر روی دکمه Ok کلیک کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.