.
SAPIEN PowerShell Studio v2023 v5.8.223 اسکریپت نویسی

SAPIEN PowerShell Studio نام یک نرم افزار جامع برای اسکریپت نویسی و پاورشل ویندوز شما می باشد. شما با استفاده از این ابزار می توانید خیلی ساده تر از پاورشل ویندوز اسکریپت نویسی کنید. این ابزار از نخستین روزهای ارائه ویندوز NT با ظاهری شبیه سیستم عامل داس یار دیرینه محیط گرافیکی ویندوز بوده و هست. ما  با استفاده از آن میتوانیم به صورت محدود همان کارهایی که به صورت گرافیکی از طریق پنجره های ویندوز انجام می دهیم را انجام دهیم. مایکروسافت بعد از مدتی به این نتیجه رسید که محیط ویندوز نیاز به یک ترمینال بسیار قدرتمندتر دارد که این تصمیم منجر به ارائه پاورشل شد.

پاورشل چیست؟

احتمالاً همه شما با دستور CMD و محیط Command Prompt ویندوز آشنا هستید. شما می توانید اسکریپتهای پاورشل را در نت پد هم بنویسید. ولی به دلیل دستورات فراوان این زبان اسکریپتی، ابزارهای فراوانی ارائه شده است که کار نوشتن این اسکریپت ها را برای ما ساده می کند. ویندوز به صورت خودکار یک محیط گرافیکی تحت عنوان Windows PowerShell عرضه کرده که برای انجام کارهای ابتدایی و آموزش پاورشل می تواند راهگشا باشد. ولی اینک شما با استفاده از SAPIEN PowerShell Studio می توانید با ابزار ها و امکانات زیادی که در اختیا شما قرار داده است بهتر از قبل و ساده تر این کار را انجام دهید.

بسیاری از ادمین ها برای انجام کارهای خود نیازمند چنین محیطی هستند. محیطی مشابه سیستم عامل لینوکس . پاورشل بیشتر بر جهت و ویژگی های شی متمرکز است. شما می توانید با زبان سی شارپ  ( # C )، اسکریپتهای پاورشل را بنویسید. SAPIEN PowerShell Studio کارهایی انجام می دهد که CMD یا همان فرماندهی سریع، نمی تواند انجام دهد و یا انجام آنها در cmd بسیار دشوار و پیچیده است. در آخر پاورشل یک زبان و بستر جدید بر مبنای دات نت فریم ورک است. که با استفاده از آن ادمین ها و کاربران حرفه ای می توانند هر کاری را در ویندوز به صورت خودکار برنامه ریزی کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Windows Server 2016 / 2019 or Windows 11,10, 64-bit versions supported
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 2 GB or more
  • .NET Framework 4.8
  • .Net 5 for PowerShell 7
  • Visual Studio 2015-2019 Runtime
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل Keygen را اجراء کرده و پس از انتخاب نرم افزار از Spain Product بر روی دکمه Generate کلیک کنید. با سریال ساخته شده توسط Keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.