.
Rufus 4.0.2035 + Portable ساخت USB درایور Bootable

Rufus یک منبع رایگان و انبوه برای ایجاد USB های قابل بوت است. این برنامه فقط بر روی ویندوز کار می کند.  اما می تواند ISO را برای نصب نرم افزاری که در مک ، لینوکس و سایر سیستم عامل ها کار می کند ایجاد کند. همچنین به شما کمک می کند تا بتوانید یک سیستم عامل جدید را از طریق USB به رایانه ای که هیچ مرحله یا سیستم کامل ندارد، وارد کنید.

نصب یک سیستم عامل از درایو USB بسیار راحت تر از دیسک است و یک درایو قابل بوت حتی به شما امکان می دهد از سیستمی کار کنید که سیستم عاملی نصب نشده است. Rufus یک برنامه کوچک است که به کاربران امکان می دهد دیسک های فلش USB را فرمت کرده و درایوهای قابل بوت را به سرعت ایجاد کنند. این گزینه های استاندارد و پیشرفته را به طور یکسان ارائه می دهد تا با اولویت های همه سطوح مهارت مطابقت داشته باشد.

به سیستم فایل مورد نظر فرمت کنید

می توانید دستگاه، طرح پارتیشن و نوع سیستم مورد نظر، نوع سیستم فایل (FAT32، NTFS، UDF، exFAT)، اندازه خوشه و برچسب حجم جدید را انتخاب کنید.

دستگاه های متصل شناسایی شده و از یک منوی کشویی انتخاب می شوند. مطمئن شوید که تمام داده های مهم را ذخیره کنید، زیرا درایو USB فرمت شده است و همه چیز در این فرآیند حذف می شود.

گزینه های سازگاری بایوس قدیمی

گزینه های قالب بندی پایه به شما امکان می دهد دستگاه را برای بلوک های بد بررسی کنید و نوع الگوریتم (از ۱ تا ۴ پاس) را انتخاب کنید. به علاوه، می‌توانید حالت قالب‌بندی سریع را تنظیم کنید. یک برچسب و فایل‌های آیکون گسترده ایجاد کنید، و همچنین با استفاده از ISO یا انواع مختلف تصویر دیسک، یک دیسک قابل بوت ایجاد کنید.

بهینه‌سازی‌های پیشرفته می‌توانند لیست Rufus را ثابت (غیر فلش) یا دیسک‌های فلش USB بدون پارتیشن. اضافه کردن اصلاحات برای بایوس قدیمی (مانند پارتیشن اضافی)، و می‌توانید از Rufus MBR با شناسه بایوس انتخاب‌شده استفاده کنید.

در نتیجه

این برنامه تمام فعالیت ها را در یک پانل جداگانه ضبط می کند و می توان آن را در یک فایل LOG ذخیره کرد. با استفاده از منابع کم سیستم، یک کار قالب بندی را به سرعت و بدون خطا انجام می دهد.  به طور خلاصه، Rufus یک راه حل ساده برای قالب بندی و ایجاد یک درایو USB قابل بوت است که مجموعه ای از ویژگی های مفید را در اختیار کاربران قرار می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

یک پاسخ به “Rufus 4.0.2035 + Portable ساخت USB درایور Bootable”

  1. جاوید گفت:

    جامع و کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.