.
RiDoc 5.0.12.1 + Portable اسکن و کاهش حجم اسناد

RiDoc برنامه ای برای اسکن اسناد و کاهش حجم فایل های گرافیکی است. این برنامه اجازه می دهد تا با استفاده از یک اسکنر نسخه های الکترونیکی اسناد را دریافت کنید و حجم فایل های گرافیکی را بدون از دست دادن کیفیت اطلاعات کاهش دهید.

 رابط کاربر پسند

به لطف یک نصب کننده ساده، استقرار این ابزار بر روی سیستم رایانه شما به هیچ وجه یک چالش نیست. پس از آن، با اولین راه‌اندازی برنامه، با رابط کاربری بصری و نسبتاً غیرمعمول برنامه مواجه می‌شوید.

عنصر اصلی رابط کاربری که خودنمایی می کند نوار ابزار بالایی است که دسترسی سریع به تمام کنترل ها و ویژگی های اصلی برنامه را برای شما فراهم می کند. بدیهی است که ابتدا باید یک اسکنر نصب شده را انتخاب کنید.

اسکن اسناد

RiDoc یک ابزار ساده برای اسکن و کاهش اندازه اسناد اسکن شده (تا ۸۰٪) بدون به خطر انداختن کیفیت تصویر است.
RiDoc به شما امکان می دهد فایل های PDF، JPEG، BMP، PNG یا TIFF را اسکن کنید و از اسناد PDF و TIFF چند صفحه ای پشتیبانی می کند. همچنین می تواند یک اسکن را به یک سند MS Word صادر کند.
به لطف حجم فشرده فایل های تولید شده توسط این برنامه، ارسال ایمیل اسناد اسکن شده توسط RiDoc سریع و مقرون به صرفه است.
RiDoc از تغذیه خودکار اسناد (ADF) پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید چندین سند را به صورت خودکار اسکن کنید، سپس آنها را در یک دسته پردازش کنید.

تشخیص متن (OCR)

RiDoc به شما امکان می دهد اسناد اسکن شده را به متن قابل ویرایش تبدیل کنید. هنگامی که نیاز دارید یک سند ساده را به یک فایل متنی قابل ویرایش در رایانه خود تبدیل کنید، ابزاری مانند این باید همیشه در دسترس باشد.
برای تشخیص  متن از یک سند، می‌توانید یک سند جدید را اسکن کنید یا یک فایل تصویری موجود (BMP، PNG، JPEG یا TIFF چند صفحه‌ای) را باز کنید .RiDoc از Tesseract OCR ee استفاده می کند، یک محصول رایگان که در حال حاضر از تعداد زیادی زبان پشتیبانی می کند.

ایجاد کپی اسناد

RiDoc یک کپی از سند شما ایجاد می کند و آن را به تعداد لازم چاپ می کند. قبل از ارسال یک سند برای چاپ، RiDoc به شما امکان می دهد روشنایی و کنتراست آن را تنظیم کنید. برخی، نسبت روشنایی/کنتراست یک سند اسکن شده کامل نیست، که منجر به خوانایی ضعیف اسکن، امضاها، تمبرها و سایر عناصر به سختی قابل تشخیص می شود. این به طور بالقوه می تواند منجر به از دست رفتن اطلاعات مهم و مشکل در تأیید صحت یک کپی سند شود. همین مشکلات برای دستگاه‌های کپی مشخص می‌شود، بنابراین کاربران مجبور می‌شوند کپی‌های اضافی تهیه کنند و در نتیجه کاغذ زیادی را هدر می‌دهند. RiDoc این مشکل را ندارد – شما فقط پس از اطمینان از کیفیت لازم اسکن را برای چاپ ارسال می کنید.

واترمارک

از ویژگی واترمارک برای محافظت از اسناد خود استفاده کنید. شما می توانید یک سبک، رنگ، کدورت و اندازه برای واترمارک خود انتخاب کنید.

ایجاد آرشیو اسناد

ساده ترین روش برای سازماندهی اسناد، مرتب کردن آنها در پوشه ها بر اساس معیارهای انتخاب خاص است. جستجو و باز کردن پوشه لازم می تواند یک فرآیند خسته کننده و خسته کننده باشد.
ویژگی «پوشه‌های سریع» ابزاری مناسب برای ذخیره سریع اسناد در پوشه‌های ضروری است. ابتدا فهرستی از پوشه ها ایجاد کنید که اسناد شما در آنها ذخیره می شوند. هنگام ذخیره یک سند، یک کلیک بر روی نام پوشه لازم در لیست “پوشه های سریع” کلیک کنید – و سند شما بلافاصله ذخیره می شود.

در نتیجه

با در نظر گرفتن همه چیز، RiDoc یک برنامه اسکن ساده است که علاوه بر اینکه به شما امکان می دهد با اسکنر خود بهتر کار کنید، همچنین به شما این امکان را می دهد که هر صفحه را با فرمت صفحه A4 مطابقت دهید بدون اینکه کیفیت آن به خطر بیفتد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.