.
Revo Uninstaller Pro 5.1.7 + Poratble حذف سریع و کامل نرم افزار

Revo Uninstaller Pro  ابزاری است که فایل ها را از دستگاه های مایکروسافت ویندوز حذف می کند. به غیر از حذف برنامه ها، فایل هایی را که ابزارهای سیستم عامل در رجیستری باقی مانده اند، حذف می کند. این برنامه فایل‌های پوشه موقت، ورودی‌های پوشه راه‌اندازی، تاریخچه مرورگر و حافظه پنهان و لیست فایل‌های اخیراً باز شده را پاک می‌کند. نسخه قابل حمل این برنامه نیز موجود است. Revo Uninstaller اکنون در ویندوز ۱۱ نیز قابل استفاده است.

اکثر کاربران ویندوز برنامه ها را با استفاده از کنترل پنل خود حذف می کنند. با این حال، دلایلی وجود دارد که چرا برنامه های شخص ثالث به عنوان یک افزونه مفید هستند.

در ویندوز، نصب کننده ها دایرکتوری هایی را در فایل های برنامه شما ایجاد می کنند و میانبرها را در سراسر سیستم پراکنده می کنند. همچنین ممکن است تغییرات اضافی ایجاد کنند و فایل‌هایی را در جای دیگری اضافه کنند، که خلاص شدن از شر همه چیز را در حالت پیش‌فرض برای سیستم چالش‌برانگیز می‌کند.

بنابراین، اگرچه لازم نیست، Revo Uninstaller مفید است، به خصوص اگر تمایل دارید مقدار زیادی را روی رایانه شخصی خود ذخیره کنید.

گروه Revo این برنامه را با در نظر گرفتن سهولت استفاده طراحی کرده است. هنگامی که آن را راه اندازی کردید، رابط اصلی تمام برنامه های نصب شده را به شما نشان می دهد. گزینه ها و اطلاعات مربوط به هر کدام با یک کلیک راست فاصله دارند.

رابط کاربری

 Revo Uninstaller Pro دارای رابط کاربری جدید و زیبایی است. همچنین بسیار کاربر پسند است. هنگامی که این برنامه را باز می کنید، تمام گزینه های لازم را در صفحه اصلی دریافت خواهید کرد. در نوار کناری سمت چپ، تمام نوار ابزارها و گزینه ها را دریافت خواهید کرد. در واقع، رابط کاربری آن بسیار ساده است و تقریباً هیچ کاربری از کاربر پسند بودن آن شکایت نخواهد کرد.

امکانات
۱. برنامه ها را در کل حذف نصب کنید

Revo Uninstaller Pro به طور کلی وظیفه حذف برنامه ها را به دو صورت انجام می دهد – اول اینکه نصب کننده داخلی برنامه را اجرا می کند. پس از آن، داده‌های باقی‌مانده مانند فایل‌ها، پوشه‌ها یا ورودی‌های رجیستری را اسکن می‌کند و آنها را حذف می‌کند. در مجموع، برنامه های انتخاب شده را به طور کامل و بدون باقی ماندن حذف می کند.

۲. برنامه های ویندوز را حذف کنید

این ماژول تمام برنامه‌های ویندوز نصب شده بر روی رایانه شما را فهرست می‌کند و می‌توانید هر برنامه انتخابی را با یک کلیک حذف کنید. حتی می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برنامه از منوی زمینه پیدا کنید.

۳. قابلیت Uninstall اجباری

گاهی اوقات ممکن است به تجربه بیشتری در مورد نحوه حذف برنامه های خاص نیاز داشته باشید. زیرا اگر فایل های مهم را پاک کنید، ممکن است دچار خرابی سیستم شوید.

بنابراین، ویژگی که Revo Uninstaller Pro را به یک برنامه خاص تبدیل می‌کند، گزینه «Uninstall اجباری» است. هنگامی که در حذف برنامه‌های سرسخت، برنامه‌های کاربردی نیمه نصب‌شده یا برنامه‌هایی که اصلاً به‌عنوان نصب‌شده فهرست نشده‌اند، با مشکل مواجه می‌شوید، می‌توانید با خیال راحت از این گزینه برای تمیز کردن رایانه خود و حذف همه فایل‌های غیر ضروری استفاده کنید.

۴.حالت Hunter

 

این حالت به شما این امکان را می دهد که فقط با هدف قرار دادن نماد برنامه در سینی سیستم، دسکتاپ، نوار ابزار راه اندازی سریع یا حتی زمانی که برنامه باز می شود، برنامه را حذف، حذف یا متوقف کنید.

۵. برنامه های افزودنی مرورگر را حذف نصب کنید


ماژول «برنامه‌های افزودنی مرورگر» همه افزونه‌هایی را که در همه مرورگرهای خود نصب کرده‌اید در یک مکان فهرست می‌کند. این بدان معناست که برای حذف برنامه‌های افزودنی نیازی نیست از مرورگری به مرورگر دیگر بپرید.

۶. Backup Manager

ویژگی Backup Manager Revo Uninstaller Pro به شما امکان می دهد داده های حذف شده یک برنامه حذف شده یا داده هایی را که می خواهید بازیابی کنید، بازیابی کنید. می‌توانید داده‌هایی را که می‌خواهید بازیابی کنید، بر اساس میزان فضای ذخیره‌سازی که می‌خواهید آزاد کنید، انتخاب کنید.

۷. حذف موارد باقیمانده


مهم نیست که چقدر تلاش می کنید، وقتی برخی از برنامه ها را با روش های سنتی حذف نصب می کنید، آثاری از خود بر جای می گذارند که در آینده ممکن است خطرناک باشند. Revo Uninstaller Pro دارای ویژگی Evidence Remover است که به شما امکان می دهد مواردی را که از هارد دیسک انتخاب می کنید کاملاً پاک کنید. این بدان معنی است که هر چقدر هم که کسی تلاش کند، نمی تواند اطلاعات از دست رفته را بازیابی کند.

سرعت

نسخه Revo Uninstaller Pro با سرعت مناسبی برای حذف برنامه ها کار می کند. آزمایش ویژگی Uninstall سریع بر روی سه برنامه به طور تصادفی انتخاب شده که مجموعاً تا ۳۱۶ مگابایت حجم داشتند، تقریباً ۲ دقیقه طول کشید تا برنامه های انتخاب شده به طور کامل حذف شوند. این کار شامل حذف تمام فایل ها و پوشه های مربوط به برنامه ها و رجیستری آنها بود.

در نتیجه

در میان بهترین ابزارهای مدیریت دیسک، Revo Uninstaller Pro را می‌یابیم، برنامه‌ای که برای حذف و حذف نرم‌افزارهای ناخواسته از رایانه شخصی شما به روشی آسان و سریع طراحی شده است. Revo Uninstaller در صورتی که نتوانید یک نرم افزار را به روش کلاسیک حذف نصب کنید، حتی با حذف کننده رسمی، بسیار مفید است. بنابراین هارد دیسک شما را تمیز می کند، فضای دیسک را آزاد می کند و عملکرد را تسریع می کند.

الگوریتم Revo Uninstaller Pro می‌تواند هر فایل منسوخ شده‌ای که در اثر حذف جزئی نرم‌افزار باقی مانده است را تجزیه و تحلیل، اسکن و سپس حذف کند. نسخه حرفه ای این امکان را به شما می دهد تا به غیر از حذف چندباره، تغییرات سیستم خود را در حین نصب در زمان واقعی نظارت کنید.

سوالات متداول:
Revo Uninstaller Pro چیست؟

Revo Uninstaller Pro ابزاری است که می‌تواند به شما کمک کند برنامه‌های اضافی را به همراه باقیمانده‌های آن‌ها که حذف نصب آن‌ها غیرممکن است، حذف کنید.

این برنامه به سرعت یک برنامه را با استفاده از فرآیند حذف باقیمانده ۳ حالته خبره حذف نصب می کند. پس از دانلود Revo Uninstaller، می توانید برنامه های مختلف از جمله برنامه های بومی ویندوز، برنامه های افزودنی مرورگر و بسیاری دیگر را حذف نصب کنید. علاوه بر این، می توانید با استفاده از این برنامه، ورودی های رجیستری ویندوز مرتبط با برنامه مورد نظر را حذف کنید.

نرم افزار Revo Uninstaller Pro توسط VS Revo Group Ltd.، شرکتی مستقر در بلغارستان که در سال ۲۰۰۷ تأسیس شد، توسعه و طراحی شده است. این نرم افزار نه تنها برای ویندوز، بلکه برای گوشی های هوشمند اندرویدی نیز توسعه داده است.

چرا باید Revo Uninstaller Pro را در ویندوز دانلود کنید؟

بسیاری از ما اغلب وظیفه داریم با انواع مختلف نرم افزار کار کنیم. با گذشت زمان، ممکن است مجبور شوید از شر برخی از آنها خلاص شوید، به خصوص اگر استفاده از آنها به پایان رسیده باشد یا به عنوان بدافزار علامت گذاری شوند. با این حال، حذف برنامه‌ها با روش‌های معمولی ممکن است بقایایی را در قالب فایل‌ها و پوشه‌ها و ورودی‌های رجیستری از جمله موارد دیگر باقی بگذارد.

همچنین، بسیاری از برنامه های داخلی ویندوز وجود دارد که ممکن است نتوانید به طور معمول آنها را حذف کنید. برای انجام این کار، می توانید ابزاری مانند Revo Uninstaller Pro را نصب کنید.

Revo Uninstaller Pro می تواند به شما کمک کند چندین برنامه را به طور همزمان و بدون هیچ گونه باقیمانده ای حذف کنید. قبل از حذف نصب، داده های یک برنامه را تجزیه و تحلیل می کند و حتی پس از حذف نصب، Revo Uninstaller Pro بیشتر بقایای آن را اسکن می کند.

بنابراین، می توانید مطمئن باشید که برنامه ای که می خواهید حذف کنید برای همیشه از بین رفته است. به دنبال جایگزینی هستید؟ در اینجا تعدادی از بهترین نرم افزارهای حذف نصب برای ویندوز آورده شده است.

 آیا Revo Uninstaller ایمن است؟

بله، Revo Uninstaller برای استفاده بی خطر است. توسط هیچ برنامه آنتی ویروس معروفی به عنوان بدافزار علامت گذاری نشده است. به حذف کامل برنامه ها کمک می کند. چیزی که به ایمنی آن می افزاید این است که به شما امکان می دهد برای نصب یک برنامه یک نقطه بازیابی ایجاد کنید.

 آیا Revo Uninstaller بهتر از CCleaner است؟

ویژگی‌های زیادی وجود دارد که CCleaner فاقد آن‌ها است، و تا آنجا که به قابلیت سفارشی‌سازی مربوط می‌شود، Revo Uninstaller دارای درجه بالایی است.

 آیا Revo Uninstaller Pro ارزشش را دارد؟

بله، Revo Uninstaller Pro ارزش این هزینه را دارد زیرا به شما امکان می دهد برنامه ها را حذف کنید و همچنین به شما امکان می دهد یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.6]

System Requirements and Technical Details

 • Windows Compatible OS: Windows 11/ 10/ 8.1/ 8/ 7/ Vista/ XP
 • AM: 128 MB RAM
 • Disk Space Needed: 25 MB HDD free space
 • Processor: 500 MHz Pentium compatible CPU
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه 5
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • به پوشه " license "  بروید. فایل " revouninstallerpro5.lic " را در مسیر زیر کپی کنید.

C:ProgramDataVS Revo GroupRevo Uninstaller Pro

 • نرم افزار را اجرا کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه 3
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • فایل "RUP_3.1.x_Registrator" را اجرا کنید و Save license را بزنید تا فایل revouninstallerpro.lic ایجاد شود.  فایل revouninstallerpro.lic را  در محل زیر کپی کنید.

C:/ProgramData/VS Revo Group/Revo Uninstaller Pro

 • فایل RUP_3.1.x_Registrator را در محل نصب کپی کرده ،آنرا اجرا کرده و در کادر نامی دلخواه وارد کنید و Register را بزنید.

C:/ProgramData/VS Revo Group/Revo Uninstaller Pro

 • نرم افزار را اجرا کنید.

 

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.