.
Revo Uninstaller Pro 5.1.1 + Poratble حذف سریع و کامل نرم افزار

Revo Uninstaller Pro یک برنامه کاربردی و مفید است که به شما کمک می کند. برنامه ها و آثار ناخواسته را از سیستم خود حذف و حذف کنید. اگرچه می توانید این برنامه ها را از قسمت Control Panel که در سیستم عامل شما تعبیه شده است حذف کنید. Revo Uninstaller Pro کلیدهای رجیستری را نیز حذف می کند تا بتوانید عملکرد رایانه شخصی خود را افزایش دهید و همه فایل های ناخواسته و موقت را پاک کنید.

صف بندی ویژگی های تمیز

پنجره اصلی برنامه بسیار ساده است. و نیازی به مهارت های کامپیوتری پیشرفته ندارد. تمام برنامه های نصب شده موجود را نمایش می دهد. و به شما کمک می کند تا داده های باقی مانده را پس از یک فرآیند حذف نصب منظم حذف کنید.

ورودی های رجیستری و سایر فایل های باقی مانده را حذف کنید

از آنجایی که Revo Uninstaller Pro بر اساس یک الگوریتم پیشرفته طراحی شده است. ابتدا داده های برنامه را قبل از حذف نصب و اسکن دایرکتوری تجزیه و تحلیل می کند. همچنین، شما این امکان را دارید که فایل‌ها، پوشه‌ها، کلیدهای رجیستری و مقادیر غیر ضروری را که معمولاً در رایانه شما باقی می‌مانند حذف کنید.

حالت حذف اجباری

گاهی اوقات ممکن است به تجربه بیشتری در مورد نحوه حذف برنامه های خاص نیاز داشته باشید. زیرا اگر فایل های مهم را پاک کنید، ممکن است دچار خرابی سیستم شوید.

بنابراین، ویژگی که Revo Uninstaller Pro را به یک برنامه خاص تبدیل می‌کند، گزینه «Uninstall اجباری» است. هنگامی که در حذف برنامه‌های سرسخت، برنامه‌های کاربردی نیمه نصب‌شده یا برنامه‌هایی که اصلاً به‌عنوان نصب‌شده فهرست نشده‌اند، با مشکل مواجه می‌شوید، می‌توانید با خیال راحت از این گزینه برای تمیز کردن رایانه خود و حذف همه فایل‌های غیر ضروری استفاده کنید.

روند حذف را کنترل کنید

همچنین، این ابزار امکان ردیابی یک برنامه را در حین حذف آن در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی پیش نمایش فایل هایی را که برای همیشه از سیستم شما حذف می شوند، مشاهده کنید.

ابزار اضافی برای بازی

با کنار گذاشتن قابلیت‌های حذف نصب قدرتمند، این ابزار به شما امکان می‌دهد برنامه‌های راه‌اندازی را فعال یا غیرفعال کنید. انواع مختلف فایل‌های ناخواسته و غیرضروری را از سیستم خود پیدا و حذف کنید. به چندین ابزار ویندوز دسترسی سریع داشته باشید. (مانند بازیابی سیستم، مرکز امنیت، پوشه‌های اشتراک‌گذاری شده، سیستم). File Checker، داده های مرور اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، کروم و اپرا را پاک کنید، تاریخچه فایل های اخیراً استفاده شده در Microsoft Office را حذف کنید. و همچنین فایل های موقت ویندوز را حذف کنید.

در نتیجه

همه ما می دانیم که وقتی برنامه ای را روی رایانه خود نصب می کنیم، ممکن است پس از حذف، داده های زیادی از خود باقی بگذارد. فقط با مرور بخش‌های «اسناد» و «AppData» می‌توانیم پوشه‌های تولید شده را که حاوی فایل‌های ناخواسته هستند مشاهده کنیم. اگرچه هزاران برنامه کاربردی وجود دارد که داده‌های استفاده نشده زیادی مانند ورودی‌های رجیستری، فایل‌ها و پوشه‌ها را به جا می‌گذارند، Revo Uninstaller Pro به شما کمک می‌کند تاریخچه فایل‌های اخیراً باز شده را حذف کنید، فایل‌های موقت را حذف کنید، مسیرهای استفاده و سایر موارد سابقه را حذف کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.6]

System Requirements and Technical Details

 • Supported OS: Compatible with all 32-bit and 64-bit versions of Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11 and Windows Server
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه 5
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • فایل revouninstallerpro4.lic موجود در پوشه lic-pawel97 را در مسیر زیر کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.

C:ProgramDataVS Revo GroupRevo Uninstaller Pro

 • نرم افزار را اجرا کنید.
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه 3
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
 • فایل RUP_3.1.x_Registrator را اجرا کنید و Save license را بزنید تا فایل revouninstallerpro.lic ایجاد شود.  فایل revouninstallerpro.lic را  در محل زیر کپی کنید.

C:/ProgramData/VS Revo Group/Revo Uninstaller Pro

 •  فایل RUP_3.1.x_Registrator را در محل نصب کپی کرده ، آنرا اجرا کرده و در کادر نامی دلخواه وارد کنید و Register را بزنید.

د.

C:ProgramDataVS Revo GroupRevo Uninstaller Pro

 • نرم افزار را اجرا کنید.

 

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.