.
Retouch Remove Objects Editor v2.3.4 حذف زایده های تصاویر در اندروید

با استفاده از ابزار حذف خودکار Retouch Remove Objects شما می توانید از شر اشیاء نامطلوب عکس های خود خلاص شوید. این نرم افزار به حذف موارد اضافی از عکس ها، پاک کردن متن یا لوگوها و روتوش عکس ها کمک می کند. این یک ویرایشگر عالی عکس است که می توان به آن پاک کننده تصویر هم لقب داد.

امکانات

 شما بوسیله Retouch Remove Objects می توانید به سادگی موارد نامطلوب از جمله برچسب ها و نوشته ها را با نوک انگشتان خود از عکس ها پاک کنید.

همچنین شما می توانید تصاویر را ببرید و روی تصویر یا پس زمینه دیگری بچسبانید.

با استفاده از این نرم افزار قادر هستید پس زمینه عکس را تغییر دهید.

شما می توانید با این برنامه عکس ها را کپی کرده و مناطق مورد نظر را برش دهید. عکسهای برش خورده را در هر پس زمینه گالری بچسبانید.

برای ایجاد یک اثر سرگرم کننده، افراد را در عکس کپی و جایگذاری کنید. یک عکس شبیه سازی شده یا یک عکس خلاقانه ایجاد کنید.

توسط Retouch Remove Objects لکه های صورت، آکنه، جوش، چین و چروک و حلقه های تیره را حذف کنید. فیلترها و افکت های زیبا روی تصاویر خود اعمال کنید. میزان نور ، اشباع، دما و رنگ تصویر را تنظیم کنید و به سرعت کار خود را در آلبوم ذخیره کرده و در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیگر ویژگی ها

علاوه بر ویژگی‌های ویرایش، Retouch Remove Objects دارای انبار بزرگی از تصاویر است که می‌توانید برای چیدمان عکس‌های خود در جهت درست به آنها اعتماد کنید. تفکر اشتباه می تواند آثار هنری شما را نیز از بین ببرد. برای ایجاد برجسته ترین شاهکارها با هنرمندان برنامه مشورت کنید.

 برتری این نرم افزار به همین جا ختم نمی شود. بلکه به بهترین نحو مورد بهره برداری و توسعه قرار می گیرد. بیایید منتظر دیدن عکس های زیبا و هنرمندانه در مکان های مختلف باشیم. ویژگی های اسرارآمیز باقی مانده در داخل برنامه را کشف کنید و آن را زنده کنید تا ظریف ترین و واضح ترین احساس را داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.