.
Resume Builder v2.9 رزومه ساز رایگان در اندروید

رزومه ساز حرفه ای Resume Builder یک برنامه کاربردی برای کسانی است که به دنبال کار جدید هستند. اگر به دنبال شغل جدید هستید و به CV حرفه ای نیاز دارید، این برنامه ای است که به دنبال آن هستید. با ورود به این برنامه، ارزشمندترین خدمات و ویژگی ها در اختیار شما قرار می گیرد تا یک رزومه عالی برای شما جهت ارائه به کارفرمایان به ارمغان بیاورد.

یک پروفایل کامل

امروزه همه باید به مشاغل مناسب برسند و تنها راه این کار ارسال رزومه به شرکت های مورد نظر است. رزومه ای که برای کارفرمایان ارسال می کنید بدون شک بهترین ابزار برای دریافت اولین ارزیابی خواهد بود. بنابراین داشتن یک رزومه کامل و حرفه ای می تواند کارفرمایان را به شما علاقه مند کرده و رزومه را بپذیرد.

پس با این حساب رزومه کامل برای هر شغل شامل چه مواردی می شود؟ اطلاعاتی ضروری وجود دارد که شما باید در رزومه خود برای تحت تأثیر قرار دادن کارفرما قرار دهید . رزومه ها معمولا شامل اطلاعاتی مانند اهداف، اطلاعات تماس، عکس، اطلاعات تحصیلی، تجربه های کاری، پروژه ها، مهارت ها، گواهینامه ها، علاقه مندی ها و … هستند.

یک پروفایل حرفه ای ایجاد کنید

اما لازم نیست زیاد نگران تهیه یک رزومه خوب باشید زیرا رزومه ساز رایگان می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. با ورود به برنامه، بهترین امکانات در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید یک پروفایل کامل برای خود ایجاد کنید.

علاوه بر این اگر به یک پروفایل حرفه ای نیاز دارید تا با حرفه انتخابی شما مطابقت داشته باشد، برنامه به شما در انجام این کار کمک می کند. شما قادر خواهید بود در قسمت تنظیمات پیشرفته، رزومه خود را مطابق با شرایط کارفرما ویرایش کرده و سایر اطلاعات را مستقیماً ویرایش کنید. علاوه بر این می توانید فایل رزومه خود را به یک فایل PDF تبدیل کنید تا به راحتی به دیگران ارسال کنید.

داشتن یک پروفایل حرفه ای برای یافتن یک شغل خوب کار آسانی نیست. اما با Resume Builder دیگر خیالتان راحت است. برنامه را شروع کنید و یک CV عالی داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 4.2 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.