.
Replay Media Catcher 10.0 Win/Mac + Portable دانلود و مبدل ویدیوی آنلاین

Replay Media Catcher برنامه‌ای است که به شما امکان می‌دهد محتوای رسانه‌ای مختلف را از منابع مختلفی که به روش معمول قابل دانلود نیستند، مانند ABC.com، NBC.com، MySpace و صدها هزار مورد دیگر مانند YouTube و Google Video ضبط کنید.

Replay Media Catcher از یک رابط ضبط ساده “یک کلیک” استفاده می کند. مشتریان به سادگی روی دکمه شروع ضبط کلیک کرده و سپس ویدیوی فلش یا صدای MP3 را برای ضبط پخش می کنند. هنگامی که Replay Media Catcher یک جریان رسانه را تشخیص داد، به ذخیره فایل ویدیویی یا صوتی در حال پخش در هارد دیسک رایانه ادامه می دهد و مشتری می تواند به جستجوی رسانه های دیگر برای ضبط ادامه دهد. Replay Media Catcher می تواند چندین جریان را به طور همزمان ضبط کند که فقط با سرعت اتصال مشتری محدود می شود. همچنین شامل یک پخش کننده FLV است که به کاربران اجازه می دهد فیلم های ضبط شده را مشاهده کنند. Replay Media Catcher به رایانه ای نیاز دارد که دارای سیستم عامل ویندوز باشد.

ویژگی های گسترده در یک طرح در دسترس

این برنامه به کاربران با یک رابط کاربری ساده خوشامد می‌گوید. که همه عملکردهای اصلی را در برگه Home قرار می‌دهد. و به کاربر اجازه می‌دهد ویدیوها را از طریق پیوندهای وب‌سایت خود بارگیری کند. و صدا و ویدیو را از پلتفرم‌های مختلف جریان برتر ضبط کند.

منوی سوم از بارگیری در زمان بعدی پشتیبانی می کند. در حالی که یک ابزار اختصاصی نظارت بر پخش جریانی زنده نیز برای دانلود خودکار محتوا به محض شروع پخش در دسترس است. در نهایت، یک منوی تنظیمات جامع به کاربر این امکان را می‌دهد. تا با فعال کردن جلوه‌های صوتی، انتخاب پوشه خروجی برای هر نوع رسانه، انتخاب کدک‌های صوتی و تصویری و ایجاد قوانین نام‌گذاری فایل‌ها برای مجموعه رسانه‌ای منظم، رفتار برنامه را تغییر دهد.

ویژگی های دانلود دستی یا خودکار

دانلود را می توان با کپی و چسباندن یا کشیدن و رها کردن پیوندهای وب سایت در فیلد ورودی برای صادرات در فرمت های مختلف، از ۳GP، M4A، MKV تا MP3، MP4 و OGA انجام داد. ضبط ویدیوی دیجیتال را می توان با استفاده از یک پنجره اختصاصی مبتنی بر مرورگر با میانبرهایی برای محبوب ترین سرویس های پخش انجام داد.

برای مدیریت آسان تمام دانلودهای فعلی، دکمه منوی زمینه در گوشه سمت راست بالای پنجره دسترسی سریع به عملکردهایی مانند حذف، تغییر نام، پخش، تبدیل، وارد کردن، راه اندازی مجدد و ترکیب فایل ها را فراهم می کند. اشعار، آثار هنری و برچسب‌ها را می‌توان به فایل‌های موسیقی اختصاص داد، در حالی که ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند مسدود کردن تبلیغات، پشتیبانی از اعتبار حساب برای موتورهای استخراج ویدیو و نظارت بر HTTPS نیز در دسترس هستند.

همراهی مفید برای مصرف رسانه ای

برای اهداف بایگانی یا جمع آوری، Replay Media Catcher ابزاری قابل اجرا است که قادر به دانلود، ضبط و حفظ موسیقی و فیلم ها در طیف وسیعی از فرمت ها است.kdo.c

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ویندوز

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
مک

Technical Details and System Requirements

  • macOS 11.0 or later
  • Apple Silicone or Intel Core processor
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی سر یکی از پلنگ ها کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.