.
Repair System for Android vLI01906.27 بهینه ساز اندروید

Repair System for Android برنامه ای است که ویژگی های ارزشمند بسیاری را برای کمک به شما در داشتن تجربه بهتر با گوشی اندرویدی خود ارائه می دهد. به راحتی می توانید جزئیات دستگاه را پیدا کرده و پایداری آن را بررسی کنید. در عین حال، می‌توانید فایل‌ها و برنامه‌هایی را که از آن‌ها استفاده نمی‌کنید حذف کنید تا به راحتی فضا را آزاد کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید ویژگی های امنیتی برای محتوای خصوصی خود پیدا کنید.

آوردن اطلاعات مفید برای کاربران

اولین ویژگی که کاربران متوجه آن می شوند اطلاعات دستگاهی است که می توانید توسط Repair System for Android دریافت کنید. شما بسیاری از جزئیات مربوط به دستگاه مانند سیستم عامل، سخت افزار و بسیاری از عوامل دیگر را خواهید دانست. در عین حال، فاکتور سخت افزار زمانی چیزهای مفیدی را به همراه خواهد داشت که بدانید آیا قطعات همچنان به درستی کار می کنند یا خیر. از آنجا می توانید تنظیماتی را انجام دهید تا تجربه کاربری خود را به راحتی ثابت نگه دارید.

دمای CPU را کاهش دهید و باتری را ذخیره کنید

اگر دستگاه شما همیشه هنگام استفاده از آن مشکل دما دارد، می‌توانید از توصیه‌های Repair System for Android استفاده کنید. اولین ویژگی خنک کننده CPU است و فقط باید چند دقیقه صبر کنید تا اپلیکیشن کار خود را انجام دهد. در عین حال، یکی دیگر از ویژگی های مفیدی که به همراه موارد قبلی ارائه می شود، توقف برنامه های استفاده نشده و جلوگیری از بارگیری بیش از حد دستگاه و باتری است. شما می توانید عمر مفید گوشی خود را بهبود بخشید.

برنامه هایی را که استفاده نمی کنید مدیریت و حذف کنید

هنگامی که دمای برنامه را کاهش دادید، به عوامل دیگری مانند ظرفیت می رسید و جنبه های زیادی از ظرفیت وجود دارد که Repair System for Android می تواند بر آنها تأثیر بگذارد. اولین عامل این است که شما می توانید اطلاعات کلیدی در مورد برنامه های کاربردی موجود را دریافت کنید. در عین حال، می توانید برنامه هایی را که به صورت انبوه استفاده نمی کنید حذف کنید و به تدریج فضای خالی در دستگاه شما ظاهر می شود.

رم را با ویژگی های مختلف آزاد کنید

راه های زیادی وجود دارد که با استفاده از Repair System for Android مشکلی با رم دستگاه خود نداشته باشید. اولین ویژگی این است که برنامه ها را در پس زمینه قطع کرده و رم خود را مجبور به مدیریت کنید. در همان زمان، یک حافظه پنهان در حال انجام که نیازی به استفاده از آن ندارید، می تواند به طور کامل پاک شود تا کار برای دستگاه شما راحت شود. از آنجا، وقتی بهبود عملکرد کامل شد، می‌توانید با خیال راحت از سایر ویژگی‌های داخل برنامه استفاده کنید.

آنچه در داخل دستگاه شما است را ایمن کنید

این برنامه علاوه بر آزاد کردن عملکرد دستگاه شما، دسترسی ایمن به شما می دهد. شما فهرستی از برنامه‌ها برای ایمن کردن با رمز عبور و قابلیت روشن و خاموش کردن این ویژگی خواهید داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.