.
Reg Organizer 9.11 + Portable مدیریت و بهینه سازی رجیستری

رجیستری کامپیوتر به عنوان ستون فقرات همه چیزهایی که هنگام استفاده از آن اتفاق می افتد در نظر گرفته می شود. مکان‌های برنامه را ردیابی می‌کند، عملکردهای خاص و داده‌های خاص سیستم‌عامل را به گونه‌ای ثبت می‌کند که برای دستگاه شما منطقی باشد. هر بار که این ناحیه توسط کاربر مختل می شود، بلافاصله در بدتر شدن عملکرد دستگاه منعکس می شود. به عبارت دیگر، اگر می خواهید رایانه شخصی شما عملکرد خوبی داشته باشد، رجیستری باید مرتباً تمیز شود. Reg Organizer راه حل خاصی است که می توانید روی آن حساب کنید.

رابط مدرن و آموزنده

بهترین چیز در مورد این برنامه، هنگام مقایسه آن با رقبا، میزان اطلاعاتی است که کاربر را تغذیه می کند. این بدان معنی است که شما یک هاب خواهید داشت که به شما نشان می دهد زمانی که چیزی در رجیستری شما جمع نمی شود. این برنامه دارای یک ناحیه Express Check در پنجره اصلی خود است که در آن مقدار فضای ذخیره شده با انجام عملیات تمیز کردن، تعداد مواردی که می‌توان بهینه‌سازی شوند و مقدار داده‌های خصوصی که باید پاک شوند را نشان می‌دهد. همچنین نیاز به حذف باقیمانده برنامه را نشان می دهد.

راه های دیگر برای تمیز کردن کامپیوتر شما

سمت چپ برنامه بسیاری از گزینه های تمیز کردن دیگر را نشان می دهد. با انجام یک پاکسازی سیستم، که توسط اسکن داده های خصوصی جریان می یابد، شروع کنید. رفع گرفتگی برنامه های راه اندازی رایانه شما هنگام راه اندازی. مراحل نصب/حذف نصب و به روز رسانی را از این برنامه انجام دهید. در نهایت، هنگام ویرایش رجیستری با این برنامه مراقب باشید زیرا اگر ندانید دارید چه کار می کنید، ممکن است پایان کار دستگاه شما باشد.  تنظیماتی را در رجیستری خود اعمال کنید و به دستگاه خود کمک کنید تا آنچه را که به دنبال آن است سریعتر پیدا کند.

در نتیجه

Reg Organizer برنامه‌ای است که بسیاری آن را مفید می‌دانند، به خصوص که هرگونه تغییر در فایل‌های سیستم عامل شما منجر به شلوغ شدن رجیستری شما می‌شود. رها کردن رجیستری به این صورت می تواند عمر سیستم عامل شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد، چیزی که Reg Organizer اجازه نمی دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار 
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید
  •  فایل موجود در پوشه Crack  را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی  و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  •  

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.