جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Reallusion iClone 8.3.1815.1 + Portable طراحی و ساخت انیمیشن سه بعدی

Reallusion iClone برنامه ای برای ایجاد و طراحی شخصیت های متحرک سه بعدی از جمله انیمیشن های سه بعدی زیبا می باشد. و همچنین توانایی ایجاد یک محیط یا پس زمینه با فرمت سه بعدی که به سرعت واقع گرایانه به نظر می رسد برنامه iClone یک برنامه ایجاد انیمیشن سه بعدی در نظر گرفته می شود که به طور کامل به ابزارهای کامل مجهز است. و تمام عملکردهای لازم برای ایجاد و طراحی شخصیت ها و صحنه های سه بعدی عالی. چه اضافه کردن نور و سایه تنظیم عمق کم قرار دادن رنگ سطح روی یک جسم یا شخصیت ها علاوه بر این، Reallusion iClone همچنین دارای عملکردی برای ساخت کاراکترهای سه بعدی است که ما ایجاد می کنیم می توانند به صورت واقعی حرکت کنند.

رابط کاربری

اگرچه با پارامترهای متعددی همراه است، رابط کاربری گرافیکی تمیز و ساده است. اگر می‌خواهید از هر ویژگی داخلی حداکثر استفاده را ببرید. باید راهنمای راهنمای آنلاین و آموزش‌های ویدیویی را بررسی کنید. iClone 8 دارای یک رابط با بسیاری از ابزارها و عملکردهای قدرتمند است.

پنج ویژگی مهم

iClone یکی از آن برنامه هایی است که زندگی شما را آسان می کند. iClone  ستون فقرات انیمیشن‌های سه بعدی کوچک من در چند سال گذشته بوده است، و جایی است که خیلی از کاربران و فیلم سازان به طور انحصاری همه انیمیشن‌های شخصیت‌ها را انجام می‌دهند. بنابراین بیایید نگاهی به پنج ویژگی مهم بیندازیم که معتقدم به شما کمک می کند تا شخصیت ها و پروژه های خود را سریعتر از همیشه زنده کنید.

1. کشیدن و رها کردن Drag-and-Drop

برای شروع، اکنون می‌توانیم انیمیشن‌ها و ابزارهای کاراکتر را مستقیماً در پنجره نمایش بکشیم و رها کنیم. روزهایی که مجبور به راه اندازی همه چیز در 3DXchange بودیم گذشته است.

اگر شما هم مثل من هستید و معمولاً می خواهید از تعداد زیادی انیمیشن بدنه Mixamo در پروژه های خود استفاده کنید، این بسیار عالی است. در حین پرواز، می‌توانید فایل‌های خود را مستقیماً در نمای iClone 8 بکشید و رها کنید. و آن‌ها را در تایم لاین به‌روزرسانی ببینید.

2. ابزار اصلاح حرکت و تراز  Motion Correction and Alignment Tools

در این نسخه جدید، ما همچنین ابزارهای اصلاح حرکت و تراز را بهبود داده ایم. اگر تا به حال سعی کرده اید چندین کلیپ انیمیشن سه بعدی، چه از Mixamo یا ActorCore را با هم بچسبانید. مگر اینکه آن کلیپ ها به طور خاص برای جریان دادن به یکدیگر طراحی شده باشند. می دانید که انتقال یکپارچه از یک کلیپ به کلیپ بعدی چقدر می تواند دشوار باشد.

این امر به ویژه زمانی ناامید کننده است که هر کلیپ نقطه مبدأ خود را تغییر می دهد یا چرخش آن سازگار نیست. در گذشته، باید هندسه ساده را به عنوان نقاط مرجع اضافه کنید. و سپس تمام تلاش خود را برای تراز کردن کلیپ ها انجام دهید. اما اکنون ابزارهایی مانند Motion Correction و Motion Direction Controller داریم که به ما کمک می‌کنند تا به سرعت هر کلیپ را تراز کنیم و بچرخانیم. علاوه بر این، ما اکنون ترکیب دو جهته را داریم که به ما امکان می دهد میزان ترکیب کلیپ های اول و دوم را سفارشی کنیم. نتایج انتقال نرم‌تری نسبت به گذشته است.

استفاده از این ابزارهای جدید به معنای زمان کمتری برای مبارزه با انیمیشن های سه بعدی برای دستیابی به نتیجه دلخواه است. شما می توانید انیمیشن پایه خود را خیلی سریع تر به پایان برسانید. در نتیجه به شما این امکان را می دهد که تمام آن زمان و انرژی صرفه جویی شده را به اصلاح و صیقل دادن انیمیشن خود اختصاص دهید.

3. آینه کاری Mirroring

اگرچه ساده به نظر می رسد. اما یک ویژگی جدید که فرصت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد، قابلیت انعکاس انیمیشن های شما است.

اگر شما هم مانند من هستید، احتمالاً متوجه شده اید که بیشتر از آنچه می خواهید اعتراف کنید جستجو کرده اید و عبارات جستجوی مختلف را برای یافتن انیمیشن عالی برای پروژه خود آزمایش کرده اید. به عنوان مثال، فرض کنید به دنبال کسی هستیم که توپ را پرتاب کند. در حال حاضر، این نمی تواند فقط یک انیمیشن پرتابی باشد. باید حرکت، وضعیت و زمان بندی پای راست داشته باشد. پس از یک جستجوی گسترده، بالاخره آن را پیدا کردید. تنها مشکل این است که انیمیشن شخصیتی را دارد که با دست راست خود پرتاب می کند. اما شما می خواهید شخصیت خود را با دست چپ خود پرتاب کنید. اگر فقط می توانستید انیمیشن را ورق بزنید…

در گذشته، شما بد شانس بودید. اما اکنون، به لطف گزینه Mirroring، تنها چند کلیک با امکان بازتاب هر انیمیشن فاصله دارید. در حالی که ساده به نظر می رسد، فرصت های زیادی را برای شما باز می کند که فقط توسط تخیل شما محدود شده است.

4. لایه های انیمیشن Animation Layers

یکی دیگر از ویژگی های معرفی شده ، سیستم لایه بندی انیمیشن است. هنگامی که انیمیشن ایده آل خود را پیدا کردید، احتمالاً نیاز به انجام برخی تنظیمات دارید. در گذشته، اگر می‌خواستید یک انیمیشن موجود را تغییر دهید، باید از فریم‌های کلیدی آن نمونه بگیرید و اساساً آنها را با تغییرات خود بازنویسی کنید. با این حال، به لطف سیستم لایه‌بندی جدید، می‌توانید چندین لایه تنظیمات را روی هم قرار دهید. این بدان معناست که می‌توانید یک لایه را به ثابت کردن سر اختصاص دهید، در حالی که لایه دیگری دست‌ها را تنظیم می‌کند – در حالی که انیمیشن بدنه ریشه را دست نخورده باقی می‌گذارد.

مزیت ایجاد تغییرات در این روش غیر مخرب این است که اگر اشتباهی مرتکب شوید یا نظر خود را در مورد اینکه می خواهید انیمیشن چگونه به نظر برسد تغییر دهید، این لایه ها را می توان به صورت جداگانه غیرفعال یا حذف کرد، به این معنی که دیگر لازم نیست از ابتدا شروع کنید. برای هر کسی که از انیمیشن های از قبل موجود استفاده می کند، این بسیار بزرگ است.

5. رسیدن به اهداف Reach Targets

Reallusion همچنین زمان و تلاش زیادی را صرف تقویت سیستم هدف خود کرده است. این برای تمیز کردن مشکلات احتمالی سر خوردن پا بسیار مفید است، اما همچنین قفل دقیق دست‌ها و پاها را هنگام تعامل با وسایل یا شخصیت‌های دیگر فراهم می‌کند.

تعامل دو شخصیت می تواند بسیار مشکل باشد، زیرا می توانید به راحتی با مشکلات بریده شدن مواجه شوید. اما اکنون می توانید از اهداف دسترسی برای قفل کردن سریع روی آرماتور شخصیت دیگر استفاده کنید. پس از شروع، می توانید زمان فعال و غیرفعال بودن هدف دسترسی را تنظیم کنید و حتی نرمی انتقال را تنظیم کنید. اگرچه ممکن است لازم باشد چند تنظیمات جزئی در اینجا و آنجا انجام دهید، اما به طور نمایی سریعتر از متحرک سازی دستی هر فریم به صورت جداگانه است.

امکانات برنامه

در این برنامه، کاربران می توانند شخصیت های سه بعدی آماده و همچنین هر آنچه را که برای ایجاد فضای زندگی مجازی خود نیاز دارند. لباس، وسایل، مناظر، پیدا کنند. iClone دارای یک کتابخانه بزرگ از حرکات است. که می تواند به شخصیت ها داده شود. اما جالب ترین ویژگی برنامه استفاده از عکس افراد واقعی برای چهره قهرمانان است. برای این کار از فناوری ثبت شده FaceTrix استفاده شده است که یک عکس را به یک شی سه بعدی تبدیل می کند.

پروژه های iClone را می توان هم برای محل کار و هم به عنوان محافظ صفحه نمایش سه بعدی، محافظ صفحه نمایش تلفن همراه و DVD ویدیوی خانگی استفاده کرد. این برنامه به خوبی با ویرایشگرهای گرافیکی دوبعدی تعامل دارد. و به لطف آن ویرایش بافت بخشیده می شود و همچنین از برنامه های 3ds Max و Maya پشتیبانی می کند. که با آنها می توانید عناصر کتابخانه ای برای شخصیت ها ایجاد کنید. تمام صحنه ها را می توان در زمان واقعی با توجه به زمین، بازتاب ها و شفافیت ارائه کرد.

انیمیشن سه بعدی

iClone به شما امکان می‌دهد انیمیشن‌های سه بعدی بی‌درنگ با بازیگران دیجیتال، محیط‌ها، جلوه‌های بصری، ویرایش کشیدن و رها کردن و ضبط تصویر مایکروسافت کینکت ایجاد کنید. این برنامه برای تولید سریع، یادگیری خلاقانه و پیش تجسم مقرون به صرفه طراحی شده است. این برنامه به شما این امکان را می‌دهد که با حرکت دادن بدن خود در مقابل هر سیستم Kinect Motion Capture، انیمیشن خود را بسازید.

می‌توانید با سفارشی‌سازی طرح‌بندی برای نمایش پس‌زمینه دوبعدی، صحنه‌های سه‌بعدی، اتمسفر، دوربین، نور و لایه‌های تصویر، چندین پروژه ایجاد کنید و مراحل را ویرایش کنید.

نور و سایه

iClone به کاربران امکان می دهد رنگ پس زمینه را انتخاب کنند. یا فایلی را از رایانه آپلود کنند (مانند JPEG، BMP، GIF، PNG، TGA، MP4، MPEG، RM)، با چندین لایه تصویر کار کنند. و سطوح را برای روشنایی، کنتراست، رنگ، تنظیم کنند. و اشباع، صحنه های سه بعدی را طراحی کنید. که شامل عناصر مختلفی است (مانند زمین، آب، درخت، چمن)، و با انتخاب از پیش تنظیم های مختلف یا سفارشی کردن دستی اشیا (مانند آسمان، نور، مه، ذرات، جلوه های HDR) جو را تنظیم کنید.

علاوه بر این، می توانید دوربین را حرکت دهید یا بچرخانید، نوع لنز را انتخاب کنید، نور (محیط، جهت، نور نقطه ای و نقطه ای) را تنظیم کنید. و جلوه های سایه را اعمال کنید، همچنین از فیلترهای تار و رنگ استفاده کنید.

iClone به کاربران امکان پیش نمایش انیمیشن های ایجاد شده، پخش، توقف یا توقف انتخاب فعلی، فعال کردن گزینه حلقه، تنظیم میزان صدا و موسیقی و تعیین نرخ فریم را می دهد. به علاوه، می‌توانید فریم‌های کلیدی را جابه‌جا، کپی یا جای‌گذاری کنید.

می توانید اقدامات خود را لغو یا دوباره انجام دهید. بزرگنمایی یا کوچکنمایی کنید، اشیاء انتخاب شده را در زوایای مختلف بچرخانید، تنظیمات فیزیک جسم (بدنه سفت یا نرم، جرم، اصطکاک، کشش، مشخصات محدود) را پیکربندی کنید. و همچنین بازیگرانی بسازید که می توانند از نظر آواتار، مو، بالاتنه یا پایین تنه، دستکش، کفش، لوازم جانبی و پوست ویرایش شده است.

پشتیبانی از فرمت های مختلف

وقتی صحبت از گزینه های Expert به میان می آید، می توانید تصاویر تولید شده را در یک فایل (BMP، TGA، JPG، GIF، PNG) ذخیره کنید، در حالی که انیمیشن های ویدیویی را می توان در AVI، WMV، Flash، یا MPEG-4 ذخیره کرد.

سایر ویژگی‌های مهمی که قابل ذکر است به شما امکان می‌دهد از عملکردهای مختلفی مانند پشتیبانی «کشیدن و رها کردن» برای عملیات ویرایش سریع، عروسک‌سازی سه‌بعدی صورت، مواد با بافت‌های مختلف، جلوه‌های شکوفایی و نوردهی، هماهنگ‌سازی لب‌های صوتی و تغییر شکل استخوانی صورت استفاده کنید.

در نتیجه

در مجموع، iClone طرح‌بندی ساده و بسیاری از ویژگی‌های مفید را برای کمک به شما در ایجاد انیمیشن‌های سه بعدی کارآمد ارائه می‌دهد.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید