.
Real Racing 3 v11.0.1 MOD (Unlimited Money/Unlocked) بازی اتومبیلرانی در اندروید

Real Racing 3 یک بازی مسابقه‌ای است که در آن بازیکنان در دنیایی زیبا با تجربه‌ای هیجان‌انگیز از مسابقه غوطه‌ور خواهند شد. به طور مشخص، شما قادر خواهید بود به راحتی به مکانیسم کنترل این بازی دسترسی داشته باشید و برای تنظیم آن به سلیقه خود وقت بگذارید. علاوه بر این، با تعداد قابل توجهی وسایل نقلیه، برای باز کردن قفل آن باید مقداری پول داشته باشید و مجبور هستید در سطوح مختلف شرکت کنید. در واقع بسیاری از رویدادها، بسیاری از حالت ها، و بسیاری از محیط های چشمگیر در انتظار شما هستند.

وسایل نقلیه جدید

هنگامی که یک بازی مسابقه ای مشابه Real Racing 3 را تجربه می کنید، اطلاعات موجود در به روز رسانی، رویدادها و وسایل نقلیه ای است که به تازگی وارد بازی شده اند. به طور مشخص، نکته جالب در این بازی، بروز وقایع مرتبط با وسایل نقلیه مختلف است. در نتیجه شما باید در رویدادهای مختلف شرکت کنید تا خودروهایی با ظاهری چشمگیر مانند بوگاتی La Voiture Noire، فراری ۴۸۸ GT3 و سایرین به دست آورید.

محیط منحصر به فرد و چشمگیر

وقتی بازی Real Racing 3 را شروع می کنید، کاملاً تحت تأثیر قرار می گیرید و عاشق آن خواهید شد. شما قادر خواهید بود به طور کامل در این دنیا غوطه ور شوید و نمی توانید چشم خود را از مسابقات با بازیکنان دیگر بردارید. در عین حال، به دلیل این گرافیک زیبا، شما به دستگاهی نیاز دارید که حداقل از ۲.۵ گیگابایت رم یا بیشتر استفاده کند.

شما ماشین خود را در منظر سوم شخص مشابه سایر بازی های مسابقه ای کنترل خواهید کرد و مسیر را به صورت جامع مشاهده خواهید کرد. در عین حال، برای کسانی که موقعیت راننده را دوست دارند، می توانید تجربه خود را با دکمه تغییر دید نیز تغییر دهید. علاوه بر این، هنگامی که زاویه دید را تغییر می دهید، وسایل و اقلام به طور کامل عملکرد خود را ارتقا می دهند. زیرا می توانید اتومبیل های پشت سر خود را با آینه عقب ببینید.

مهارت های خود را در مسابقه نشان دهید

در Real Racing 3 یک صفحه نمایش آموزشی را برای آشنایی با ویژگی های موجود در بازی تجربه خواهید کرد. بنابراین، با گذشت زمان، کاملاً قادر خواهید بود مهارت های خود را در پیست افزایش دهید و با بازیکنان دیگر مقابله کنید. گیم پلی اصلی که بازیکنان تجربه می کنند این است که شما سعی می کنید در یک مسابقه بر بسیاری از بازیکنان دیگر غلبه کنید. وقتی برنده شدید، مبلغ مربوطه را دریافت خواهید کرد.

ماشین های جدید بخرید و ارتقا دهید

پولی که در Real Racing 3 به دست می آورید به طور کامل برای باز کردن قفل و خرید ارتقاء ماشین جدید شما استفاده می شود. به طور خاص، یک لیست چشمگیر از اتومبیل ها در مقابل چشمان شما ظاهر می شود و زمانی را صرف کسب درآمد می کنید و قفل آن را باز می کنید. همچنین، برخی از وسایل نقلیه با برخی رویدادها همراه خواهند بود. بنابراین شما نمی توانید آنها را از دست بدهید. برای ارتقای موتور خودرو نیز باید کمی پول آماده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.