.
Real Cricket 20 v4.8 بازی کریکت در اندروید

 

Nautilus Mobile یکی از محبوب ترین ناشران بازی های ورزشی کریکت در اندروید است. آنها اخیرا نسخه جدید با نام Real Cricket 20 را برای طرفداران این بازی منتشر کرده اند. این موضوع که بیش از ۱۰ میلیون بار در گوگل پلی نصب شده کاملا غیرقابل انکار است. کاملا مشهود است که تیم توسعه برای ایجاد یک زمین کریکت واقع گرایانه با بیشترین احساسات سخت کار کرده است.

معرفی

Real Cricket 20 شامل اکثر قوانین واقعی ورزش کریکت است. اگر تا به حال این بازی را انجام داده اید، می توانید دانش عملی خود را در بازی اعمال کنید. در حالت کلاسیک دو تیم در یک مسابقه شرکت خواهند کرد. شما و حریفتان دائماً نقش ضربه زدن و گرفتن توپ را تغییر خواهید داد. هدف کسب امتیاز است و هنگامی که تعداد بازی ها به پایان می رسد، امتیاز تعیین کننده پیروزی یا شکست خواهد بود. 

Real Cricket 20 بر دقت و چابکی تمرکز دارد. اگر بتوانید ضربه درست را بزنید، توپ را در گوشه مرده قرار دهید و سه تیرک دروازه را سوراخ کنید، حداکثر امتیاز را کسب خواهید کرد. اما با یک ضربه ضعیف یا عدم قدرت کافی، حریف به راحتی توپ را می گیرد. شما باید از سه ستون محافظت کنید. آیا به اندازه کافی چابک هستید تا حریف خود را بگیرید؟

نکات مهم

علاوه بر گلزنی، Real Cricket 20 دارای سیستم ماموریت دیگری نیز می باشد. آنها در هر مسابقه ادغام می شوند و وقتی هر سه را پاک کنید، پاداش های مناسبی دریافت خواهید کرد. اینها شامل امتیازات تجربه و سکه است که می تواند به شما در بهبود کیفیت تیم کمک کند.پس از یک سال توسعه، تیم توسعه تصمیم گرفت ویژگی ۲P در مقابل ۲P را اضافه کند. این واقعا ارزشش را دارد. زیرا بازیکنان می توانند با دوستان خود تیم شوند و با هم در زمین مسابقه دهند. البته این بازی همچنین به بازیکنان این امکان را می دهد که به طور خودکار تیم تصادفی دیگری را برای شما مطابقت دهند. این دو با هم می توانند یک استراتژی را تدوین و اجرا کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.