.
Raxco PerfectRegistry 2.0.0.3187 + Portable رفع خطاهای نامعتبر رجیستری

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

PerfectRegistry یک نرم افزار نرم افزاری سبک وزن است که هدف آن کمک به رفع خطاهای نامعتبر رجیستری و یکپارچه سازی رجیستری است.

رابط کاربری گرافیکی بصری

شما توسط یک صف از ویژگی های تمیز استقبال می کنید. یک داشبورد اطلاعاتی را در یک نگاه در مورد تاریخ آخرین اسکن، تعداد خطاهای رجیستری شناسایی شده، و همچنین سطح آسیب رجیستری که با رنگ های مختلف (کم، متوسط ​​یا زیاد) علامت گذاری شده است را نشان می دهد.

رجیستری خود را برای خطاها اسکن کنید

هنگامی که برای اولین بار آن را اجرا می کنید، PerfectRegistry به طور خودکار فرآیند اسکن را شروع می کند. در پایان کار، می توانید جزئیات مربوط به تعداد کل خطاهای شناسایی شده و اطلاعات دقیق در مورد هر دسته خطا، یعنی سیستم (به عنوان مثال مسیر برنامه، فونت ها، فایل های راهنما، فایل های مشترک)، COM و ActiveX (اقلام ActiveX و COM) را بررسی کنید. ، انواع فایل)، خطاهای کاربر (مثلاً لیست های تاریخچه، میانبرها، صداها)، و همچنین خطاهای راه اندازی و حذف نصب (مانند منوی شروع، افزودن/حذف برنامه ها).

علاوه بر این، می توانید کاری کنید که برنامه یک گزارش کامل با تمام خطاها ایجاد کند و اطلاعات را مستقیماً به Notepad صادر کند.

موارد رجیستری را Defrag و پشتیبان گیری کنید

PerfectRegistry به شما این امکان را می دهد تا با یکپارچه سازی رجیستری، عملکرد سیستم خود را بهینه کنید. در پایان فرآیند باید کامپیوتر را برای اعمال تغییرات مجدد راه اندازی کنید. علاوه بر این، می‌توانید از داده‌های رجیستری نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت مواجه شدن با خطاهای سیستم، به سرعت آن‌ها را بازیابی کنید.

تنظیمات پیکربندی

می‌توانید فرآیند اسکن را با انتخاب مناطقی که می‌خواهید پردازش کنید (سیستم، COM و ActiveX، خطاهای کاربر، راه‌اندازی و حذف) سفارشی کنید، ورودی‌های رجیستری را از اسکن حذف کنید، کارهای اسکن خودکار را برای انجام روزانه یا هفتگی برنامه‌ریزی کنید. به عنوان راه اندازی برنامه در هنگام راه اندازی ویندوز و فعال کردن اسکن رجیستری.
در نتیجه

همه موارد در نظر گرفته شده، PerfectRegistry با طراحی بصری و کارهای تمیز کردن با یک کلیک تحت تاثیر قرار می دهد. همه ویژگی‌های آن دست به دست هم می‌دهند تا به شما در دستیابی به عملکرد نرم‌تر سیستم کمک کنند. برای تازه کارها و حرفه ای ها به طور یکسان مناسب است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ult_tab_element tab_style=”Style_4″ tab_title_color=”#c6c6c6″ tab_background_color=”#efefef” acttab_background=”#c6c6c6″ tab_bottom_border=”Enable” border_color=”#e0e0e0″ border_thickness=”1″ tabs_border_radius=”3″ font_icons_position=”Left” icon_size=”14″ icon_color=”#2c7722″ icon_hover_color=”#f7f7f7″ tab_css=”padding:2px;”][single_tab icon=”Defaults-download” title=”لیست دانلود” tab_id=”1642069039080-00c77-793a”][vc_column_text]

Raxco PerfectRegistry 2.0.0.3187 + crack dll

دانلود با حجم ۴ مگابایت
Raxco PerfectRegistry 2.0.0.3167 Portable

دانلود با حجم ۶ مگابایت

[/vc_column_text][/single_tab][single_tab icon=”Defaults-book” title=”آموزش نصب و فعال سازی” tab_id=”1642069182311-1-100c77-793a”][vc_column_text]

آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.

[/vc_column_text][/single_tab][single_tab icon=”Defaults-windows” title=”سیستم موردنیاز” tab_id=”1642069221309-2-20c77-793a”][vc_column_text]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, 10, 8, 7, Vista & XP
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

[/vc_column_text][/single_tab][/ult_tab_element][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text el_class=”password”]

yekdown.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.