.
Radiant Photo 1.1.2.279 + Addon Pack + Portable ویرایشگر جدید عکس

Radiant Photo نوع جدیدی از ویرایشگر عکس با گزینه های منحصر به فرد است که در هیچ نرم افزار ویرایش عکس دیگری یافت نمی شود. فناوری هوشمند آن برای دستیابی به بازتولید رنگ کامل و نشان دادن جزئیات واقعی بهینه شده است. Radiant Photo به عنوان نرم افزار مستقل ر اجرا می شود. همچنین می توان از آن به عنوان یک پلاگین بومی در داخل Adobe Photoshop، Adobe Lightroom Classic، Adobe Photoshop Elements و Corel PaintShop Pro استفاده کرد. 

این نرم افزار که Radiant Imaging Labs آن را منتشر کرده است، نوع جدیدی از ویرایشگر عکس است که برای رنگ طبیعی و سهولت استفاده طراحی شده است. این نرم افزار از تجزیه و تحلیل هوشمند برای یافتن و رفع عیوب دوربین، انجام تنظیمات هدفمند و باز کردن خودکار پتانسیل بصری هر تصویر استفاده می کند. اما به صورت خودکار متوقف نمی شود، عکاسان می توانند ابزارهای هوشمند را تنظیم کنند و حتی نتایج هوش مصنوعی را سفارشی کنند.

Radiant Photo تصاویر را تجزیه و تحلیل می کند و اصلاحات را فقط در جایی که مورد نیاز است اعمال می کند و آن را به راه حلی عالی برای هر عکسی تبدیل می کند. این نرم افزار ظاهری بیش از حد پردازش شده ایجاد نمی کند، بلکه رنگ واقعی، جزئیات واقعی و نور طبیعی را نشان می دهد.

حالت منحصر به فرد ویرایش سریع تصویر را تجزیه و تحلیل می کند و تنظیمات توصیه شده را بر اساس محتوای عکس اعمال می کند. در بیشتر موارد، این ۱۰۰٪ از ویرایش های مورد نیاز برای یک تصویر برتر است. با این حال، عکاس می تواند به سرعت تصویر را با شش کنترل ضروری اصلاح کند.

ویرایش تفصیلی

برای کسانی که ترجیح می دهند، حالت ویرایش تفصیلی کنترل کامل عکس را ارائه می دهد. کنترل‌های منحصر به فرد رنگ، جزئیات و تن، قفل رنگ و عمق هر عکس را باز می‌کند. مجموعه ای از ابزارهای پرتره پیشرفت های زیبایی را برای عکس های با افراد ایجاد می کند. شما می توانید هر گونه پیشرفتی را که می خواهید کاملاً متناسب با تصویر و استایل خود تغییر دهید، تغییر دهید و اضافه کنید.

توسط یک موتور پردازش تصویر اثبات شده طراحی شده است

Radiant Photo تصاویر را با استفاده از موتور Perfectly Clear پردازش می کند. این فناوری قوی پیشروترین تصحیح هوشمند تصویر در جهان است که روزانه بیش از ۱۴۰ میلیون تصویر پردازش می شود. Radiant Photo از همان موتور تصویربرداری با کیفیت بالا استفاده می کند که مورد اعتماد اکثر آزمایشگاه های عکس حرفه ای در سراسر جهان است.

تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی

Radiant Photo اولین نرم افزار ویرایش عکس است که از تشخیص صحنه هوشمند استفاده می کند. این تنظیمات پیکسل به پیکسل را برای بهینه سازی نوردهی و کنتراست هر عکس انجام می دهد و در عین حال بازنمایی رنگ واقعی را حفظ می کند که کاملاً مطابق با آنچه با چشمان خود می بینیم مطابقت دارد. این همه این کارها را قبل از شروع ویرایش انجام می دهد

از پیش تنظیم های هوشمند

باز کردن تصاویر در Radiant Photo به سادگی کشیدن و رها کردن آنها روی صفحه اصلی است. من عکس ها را برای تست در Adobe Bridge انتخاب کردم و آنها را در Radiant Photo انداختم. فایل های ۱۲۸ مگابایتی TIFF تقریباً بلافاصله در یک نوار فیلم در پایین باز می شوند.

روی اولین عکس مردی که سوار اتوبوس بود کلیک کردم. Radiant Photo تشخیص داد که عکس یک شخص است. به طور خودکار پیش تنظیمی به نام People را انتخاب کرد.پیش تنظیم افراد به طور خودکار اعمال می شود.

کنترل مستقل رنگ و تن

فقط Radiant Photo به شما امکان می دهد به طور مستقل رنگ و تن را تنظیم کنید. فناوری منحصربه‌فرد ما بر محدودیت‌های دوربین‌ها غلبه می‌کند تا رنگ‌ها و رنگ‌هایی را که چشم انسان می‌تواند درک کند را نمایش دهد. هیچ برش یا اعوجاج رنگی وجود ندارد، به این معنی که می توانید یک تصویر را بدون از دست دادن جزئیات ارزشمند روشن کنید. وقتی نور را تنظیم می کنید، رنگ ها واقعی و دقیق می مانند.

جزئیات درخشان

روش‌های سنتی تیز کردن سیگنال‌های ضعیف را نیز تشدید می‌کنند و شبح ایجاد می‌کنند. Radiant Photo فقط به دنبال سیگنال‌های قوی است و عکس‌های واضح و بدون مصنوع تولید می‌کند. با یک کلیک، به طور خودکار نویز تصویر را ۲ تا ۳ توقف کاهش می دهد: ISO 1600 به طور موثر به ISO 200-400 بدون تاری یا از دست دادن جزئیات کاهش می یابد.

عکس های سر استودیو

Radiant Photo ابزارهای بهبود دهنده بسیار قدرتمندی برای روتوش چهره دارد. نرم افزار با ویرایش هوشمند شروع می شود و موضوع را تجزیه و تحلیل می کند و تنظیمات قدرت و رنگ را ارائه می دهد. هنگامی که نماد چهره علامت زده می شود، گزینه های ابزار برای چهره ها ظاهر می شوند. در اینجا یک هد شات اصلی و روتوش نشده در Radiant Photo با کنترل‌های ویرایش دقیق برای نمایش چهره و پوست وجود دارد.

 

چشم ها

مهندسان با Red-Eye تثبیت شده اند زیرا جعبه خودکار قرمزی چشم برای هر عکسی که من باز می کردم بررسی می شد. خاموشش کردم

فراتر از کنترل قرمزی چشم، Eyes دارای Eye Enhancement برای روشن کردن عنبیه، Eye Enlarge، Dark Circles است – حرکت دادن نوار لغزنده به سمت راست به روشن شدن سایه‌های زیر چشم و چراغ‌های Catchlight کمک می‌کند. این کنترل دارای یک کشویی است که بازتاب هایی را که منابع نوری مختلف تولید می کنند تقلید می کند.

صورت و پوست

بخش صورت به کانتورینگ، سفید کردن دندان ها و تیز کردن لب ها کمک می کند. پوست مورد علاقه من است. پوست را فقط روی صورت یا کل بدن صاف می کند. انواع صاف کننده شامل لطیف، صاف و فوق العاده صاف است. یک نوار لغزنده روی لکه ها کار می کند، دیگری برای به حداقل رساندن مادون قرمز و از بین بردن درخشش.

آرایش

این ابزار مفید است. گاهی اوقات کمی رژگونه یا فونداسیون اضافه شده به هد شات می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. این نسخه کمی سنگین است بنابراین با محدودیت اعمال کنید.

این هد شات یک تاجر بالغ قبل از باز کردن آن در Radiant Photo هیچ روتوشی ندارد. عکس سمت چپ ضامن‌های تنظیم پرتره را در حالت خاموش نشان می‌دهد در حالی که عکس سمت راست آن‌ها را روشن کرده است. به سوئیچ های تصویر سمت چپ نگاه کنید. همشون خاموشن

در نتیجه

Radiant Photo یک نرم افزار تصویربرداری قدرتمند و همه کاره برای ویندوز است که طیف گسترده ای از ویژگی ها و ابزارها را برای ویرایش و بهبود عکس های دیجیتال ارائه می دهد. چه یک عکاس حرفه ای باشید و چه یک سرگرمی، همه چیزهایی را که برای ارتقای عکس های خود به سطح بعدی نیاز دارید، در اختیار دارد. با ابزارهای ویرایش پیشرفته، پشتیبانی از RAW، ویرایش غیر مخرب، تنظیمات پیش‌تنظیم داخلی، و رابط کاربری آسان، انتخاب مناسبی برای هر کسی است که به دنبال راه‌حل تصویربرداری جامع است.

 این نرم افزار تصاویر را بیش از حد بهینه نمی کند، اما از تجزیه و تحلیل هوشمند استفاده می کند که تغییرات پیکسل به پیکسل را انجام می دهد. وقتی یک تصویر را باز می کنید، ویرایشگر محتوای آن را می شناسد و آن را بر اساس آن تنظیم می کند. در بخش “حالت سریع”، کاربران می توانند نتیجه خودکار را تنها با چند لغزنده تنظیم کنند. در بخش حالت پیشرفته، می توانید هر جنبه ای از بهبود تصویر را تغییر دهید. این کار را از طریق ترکیبی از تنظیمات هوشمند منحصر به فرد برنامه و برخی از ویژگی های مشترک این نوع نرم افزار انجام می دهد.

سوالات متداول

س: آیا فرمت های فایل دیگری به جز RAW را پشتیبانی می کند؟
پاسخ: بله، از تمام فرمت های اصلی فایل تصویری، از جمله JPEG، TIFF و PNG پشتیبانی می کند.

س: آیا آموزش یا منبعی برای آن در دسترس است؟
پاسخ: بله، Radiant Imaging Labs آموزش‌ها و منابع مختلفی را در وب‌سایت خود ارائه می‌کند تا به شما کمک کند نحوه استفاده از آن را تا حد امکان از آن یاد بگیرید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه  Pre-activated
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • آنتی ویروس و یا ویندوز دیفندر را غیر فعال کنید
 • " INSTALL.cmd " را اجرا کنید.
 •   فایل های پلاگین  را در مسیر زیر کپی کنید.
c:Program FilesRadiant Imaging LabsRadiant Photo Plug-in PS
c:Program FilesCommon FilesAdobePlug-InsCCRadiant Imaging LabsRadiant Photo Photoshop Plugin
 • نرم افزار ار اجرا کنید
آموزش فعال سازی نرم افزار نسخه با کرک (در صورت  ارائه لینک)
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
 • فایل Radiant Photo.exe موجود در پوشه Crack را در مسیر زیر کپی کرده و جایگزین فایل قبلی کنید.
c:Program FilesRadiant Imaging LabsRadiant Photo
 • فایل  RadiantLR.exe مربوط به Lightroom plugin موجود در پوشه Crack را در مسیر زیر کپی کنید.
c:Program FilesRadiant Imaging LabsRadiant Photo Plug-in LR
 •  فایل های پلاگین  را در مسیر زیر کپی کنید.

c:Program FilesRadiant Imaging LabsRadiant Photo Plug-in PS
c:Program FilesCommon FilesAdobePlug-InsCCRadiant Imaging LabsRadiant Photo Photoshop Plugin
 • نرم افزار ار اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.