.
R-Drive Image 7.1.7108 + BootCD + Portable تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی سریع

R-Drive Image یک ابزار عالی برای ایجاد فایل های ایمیج دیسک و پشتیبان گیری از داده ها است. یک فایل تصویر دیسک حاوی یک کپی دقیق “بایت برای بایت” از هارد دیسک، پارتیشن یا درایو منطقی می تواند بدون راه اندازی مجدد کامپیوتر و با سطوح مختلف فشرده سازی داده ایجاد شود. تصویر دیسک ایجاد شده را می توان در انواع مختلف رسانه، از جمله رسانه های قابل جابجایی مانند CD-R(W)/DVD، Iomega Zip و دیسک های Jazz ذخیره کرد.

اگر نیاز به بازیابی فایل های فردی از تصویری که ایجاد کرده اید دارید. فقط باید به یک دیسک مجازی متصل شوید. سپس عملیات آشنای کپی کردن فایل ها انجام می شود. به طور کلی، برنامه بسیار راحت و ضروری است. زیرا حتی اگر در سیستم شما یک خرابی کلی وجود داشته باشد. اطلاعات لازم را از دست داده اید، به راحتی می توانید همه چیز را به طور کامل به جای خود بازگردانید. و مهم نیست که ویروسی با آن تداخل داشته باشد. نقص کامپیوتر یا سخت افزار شما، همه اینها به راحتی قابل حل است.

لطفاً توجه داشته باشید که R-Drive Image همچنین می تواند برای کلون کردن سیستم استفاده شود. فرض کنید ویندوز را نصب کرده اید، همه چیز در آن پیکربندی شده است. کاملاً کار می کند، می توانید یک کپی کنید و آن را در رایانه های مشابه دیگر از حالت فشرده خارج کنید. باید هر چیزی را به هم ریخته و پیکربندی کنید. همه چیز در عرض چند دقیقه می گذرد. در زمان و اعصابتان صرفه جویی خواهید کرد.

رابط کاربری

این برنامه دارای رابط مبتنی بر یک پنجره جادوگر و کاربرپسند است. که در آن می‌توانید اقدامی بین ایجاد و بازیابی یک تصویر، کپی کردن یک دیسک به دیسک دیگر، اتصال یک تصویر به‌عنوان یک دیسک منطقی مجازی، ایجاد یک دیسک راه‌اندازی، و تأیید انتخاب کنید.

 پس از راه اندازی، چند کلیک ماوس، و در اینجا شما تصویر یک هارد دیسک منطقی یا فیزیکی را دارید که ایجاد کرده اید، می توانید بخش های خاص مورد علاقه خود را انتخاب کنید. و همه این کارها بدون خروج از سیستم انجام می شود. می توانید R-Drive را دانلود کنید. تصویر در خبر کامل تمامی تصاویر ایجاد شده بر روی هر نوع رسانه ای، اعم از سی دی یا دی وی دی، یو اس بی یا هر چیز دیگری به راحتی قابل ذخیره هستند. و در صورت تمایل، حتی می توانید یک دیسک بوت ایجاد کنید که به لطف آن می توانید به راحتی پارتیشن های سیستم هارد خود را بازیابی کنید.

سخت ایمیح

برای ساختن یک ایمیج، باید یک پارتیشن، ذخیره دایرکتوری و نام فایل (در فایل R-Drive Image – فرمت RDR)، و همچنین پیکربندی برخی تنظیمات را انتخاب کنید. می‌توانید از R-Drive Image بخواهید که یکپارچگی فایل را در تکمیل کار تأیید کند. نسبت فشرده‌سازی تصویر، بخش پشتیبان‌گیری به بخش یا فقط داده‌های واقعی را تنظیم کند. تصویر را به‌طور خودکار یا به اندازه ثابت تقسیم کند. و همچنین یک رمز عبور تنظیم کند.

همچنین می‌توان یک سرویس عکس فوری ارائه شده توسط Windows Volume Snapshot یا R-TT Volume Snapshot (یا هر دو) را فعال کرد. اولویت فرآیند پشتیبان‌گیری و کل هسته‌های CPU را برای استفاده تعیین کرد. برنامه‌های کمکی پشتیبان‌گیری و عکس فوری را اختصاص داد. (با پشتیبانی از اعلان‌ها)، و همچنین خطاهای خواندن دیسک را نادیده بگیرید. تنظیمات را می توان به عنوان پیش فرض برای پروژه های آینده ذخیره کرد. و اسکریپت را می توان برای بررسی بیشتر در کلیپ بورد کپی کرد.

علاوه بر این، می‌توانید چندین اسکریپت ایجاد کنید. از مجموعه‌های پشتیبان استفاده کنید. (سهمیه اندازه تنظیم، حداکثر مجموعه‌ها، فایل‌های تصویر و سن تعیین شده)، و یا یک تصویر کامل جدید ایجاد کنید. یا تغییراتی را به آخرین تصویر مورد استفاده در مجموعه پشتیبان اضافه کنید (تفاوت یا افزایشی) .

در نتیجه

R-Drive Image زمان زیادی طول نمی کشد تا یک کار پشتیبان تهیه شود. بدیهی است که این به اندازه دیسک بستگی دارد. در این مدت از CPU و RAM کم استفاده می کند، بنابراین منابع سیستم را کاهش نمی دهد. به طور کلی، R-Drive Image یک ابزار پشتیبان گیری و بازیابی بسیار خوب است. اما ویژگی های آن به اندازه سایر محصولات مشابه مانند Paragon Backup و Recovery غنی نیست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید.
  • به پوشه " Crack " بروید. فایل " Patch.exe " را در مسیر زیر کپی کنید:
for 32-bit : C:Program FilesR-Drive Image
for 64-bit : C:Program Files (x86)R-Drive Image

-> Run " patch.exe " (Run as administrator)
-> Click " Patch " and choose "R-DriveImage.exe" and "r-driveimagecl.exe" files

  • فایل " Keygen.exe " را اجرا کنید و موارد ذیل را انجام دهید:

-> Select the license type you want.
-> Copy License Key

  • نرم افزار را اجرا کرده و موارد ذیل را به ترتیب انجام دهید:
-> Click " Register "
-> Enter any name and Company ( e.g. Name : AAA | Company : AAA )
-> Paste License Key
-> Click OK

 

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.