.
QTranslate 6.10.0 + Portable مترجم رایگان ویندوز

در عصر اینترنت، زبان های خارجی آن دیوار نفوذ ناپذیری نیستند که قبلا بودند. با یک جستجوی ساده، همه می توانند به خدمات ترجمه دسترسی پیدا کنند که معنای پشت کلمات ناشناخته را آشکار می کند. برخی از افراد روزانه از چنین خدماتی استفاده می‌کنند و شاید کار با مرورگر به دردشان بخورد. QTranslate از این مشکل عبور می کند و ابزار ترجمه پیچیده تری را روی دسکتاپ شما می آورد، بنابراین می توانید کارهای تعیین شده خود را بدون استفاده از مرورگر انجام دهید. با این حال، اتصال به اینترنت مورد نیاز است. این یک سرویس آفلاین نیست.

UI شیک و جامع

به دنبال دستور العملی که انواع آنلاین ارائه شده است، QTranslate روند آشنا و اولیه را حفظ خواهد کرد. رابط از دو پانل تشکیل شده است – یکی برای کلمه یا عبارتی که باید ترجمه شود و دیگری برای نتایج.

با توجه به نحوه انجام عملیات ترجمه، معمولاً وجود چندین منبع روی نمایشگر ممکن است صفحه را درهم بریزد. مگر اینکه چندین مانیتور در اختیار داشته باشید، QTranslate با دور ماندن از راه به شما کمک خواهد کرد. در صورت عدم نیاز، می توان برنامه را از سینی سیستم یا با کلیدهای میانبر خاص بازیابی کرد. این کلیدهای میانبر را می توان از داخل منوی تنظیمات برنامه تغییر داد و جنبه های دیگر را نیز پوشش داد.

به عنوان مثال، می توان از کلیدهای میانبر برای دسترسی به بخش های مختلف برنامه، تغییر حالت ماوس، گوش دادن به متن انتخاب شده، ترجمه محتوای کلیپ بورد و غیره استفاده کرد.

از محبوب ترین سرویس های اطراف استفاده می کند

هنگام استفاده از Google Translate، فرهنگ لغت و خدمات ترجمه آنها چیزی است که این امکان را فراهم می کند. از سوی دیگر، QTranslate چندین سرویس را با هم جمع می‌کند و به شما امکان می‌دهد تصمیم بگیرید کدام یک را مستقر کنید. می‌توانید با خدمات ترجمه Google، Microsoft، Yandex، Baidu، Prompt، Papago، DeepDL و Youdao کار کنید.

در حالی که Google از اکثر زبان‌ها پشتیبانی می‌کند، سرویس‌های خاص منطقه ممکن است نتایج دقیق‌تری ایجاد کنند، اما شما را به تعداد خاصی از زبان‌ها محدود می‌کنند. با این حال، به همین دلیل است که QTransalte این انتخاب ها را ارائه می دهد، بنابراین بسته به وظیفه ای که در دست دارید، همیشه می توانید بهترین را انتخاب کنید.

در نتیجه

QTranslate یک راه حل کامل برای اهداف ترجمه است. با یک رابط کاربری اختصاصی و مجموعه ای از لغت نامه ها و خدمات ترجمه، به سرعت هر ابزار ترجمه دیگری را فراموش خواهید کرد، به ویژه ابزارهای آنلاین.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements of Qtranslate for Windows

 • Supported OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش نحوه استفاده از برنامه
 
 • با این ابزار کوچک، شما به سادگی متنی را که می خواهید ترجمه کنید انتخاب کنید و سپس کلید داغ را فشار دهید (Ctrl+Q برای نمایش ترجمه در پنجره بازشو یا دوبار Ctrl کلیک کنید تا ترجمه در پنجره اصلی نمایش داده شود).
 • این برنامه همچنین قابلیت گفتن متن (Ctrl+E) و جستجوی فرهنگ لغت (Ctrl+Alt+Q) را دارد. همچنین می توانید پنجره اصلی را باز کرده و متن را به صورت دستی تایپ کنید.
 • این برنامه دارای دو حالت ترجمه با انتخاب ماوس است (برای روشن کردن این حالت، روی نماد برنامه در system tray کلیک کنید):
 • نمایش آیکون ( متن را در هر برنامه انتخاب کنید، آیکون برنامه نزدیک مکان نما ظاهر می شود. روی آیکون کلیک کنید، پنجره بازشو با ترجمه متن انتخاب شده ظاهر می شود).
 • نمایش ترجمه (در این حالت متن را در هر برنامه ای انتخاب کنید و پنجره بازشو با ترجمه متن انتخاب شده بلافاصله ظاهر می شود).

The current version supports the following translation services:

 • Google Translate
 • Bing Translator
 • Promt
 • Babylon
 • SDL FreeTranslation.com
 • Yandex.Translate
 • youdao

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.