.
QR & Barcode Scanner V3.0.5 اسکن بارکد اندروید

QR & Barcode Scanner برنامه ای است که به سرعت کدهای QR و بارکدها را اسکن می کند.. حتی در صورت تار بودن می‌توانید به سرعت این نوع کدها را به صورت خودکار یا دستی بررسی کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید کدهای QR رنگارنگ خود را بسازید و از آنها برای اهداف مختلف استفاده کنید.

اسکنر QR کد و بارکد مفید

مهم ترین ویژگی QR & Barcode Scanner این است که می توانید هر کد QR و بارکد را به سادگی اسکن کنید. استفاده از برنامه ساده است و هر کاربری می تواند از آن استفاده کند. برای مثال، شما زبانه Scan را انتخاب کرده و به برنامه اجازه می‌دهید به راحتی عنصر مورد نیاز را شناسایی کند. سپس اطلاعات لازم ظاهر می شود و می توانید با خیالی آسوده اطلاعات موجود در آن را مطالعه کنید.

نکته دیگری که هر کاربر در استفاده از اپلیکیشن باید به آن توجه کند این است که در برخی موارد شما نمی توانید بارکد را اسکن کنید. در نتیجه می توانید بصورت دستی هم بارکد را وارد کنید.

کد QR خود را بسازیدعلاوه بر اسکن کدهای QR یا بارکد، به لطف QR & Barcode Scanner می توانید به راحتی کد QR خود را بسازید. در عین حال، می توانید رنگ کد QR خود را طوری تنظیم کنید که متمایزتر از رنگ مشکی اصلی شود. بنابراین می توانید این کد QR را به موارد مختلف اضافه کنید.

تاریخچه ذخیره پس از هر اسکنهر بار که یک کد QR یا بارکد را با QR & Barcode Scanner اسکن می کنید، به طور کامل در بخش تاریخچه ذخیره می شود. اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد کدهای QR که استفاده کرده اید پیدا کنید، فقط باید به تاریخچه نگاه کنید. این فاکتور برای کسانی که زیاد با کدهای QR کار می کنند و نمی توانند اطلاعات زیادی مربوط به هر یک از این کدها را به خاطر بسپارند، کاملاً مناسب است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.