.
Proxima Photo Manager Pro 4.0.7 + Portable ویرایش و مدیریت تصاویر

بسیاری از برنامه های کاربردی قابل اعتماد وجود دارد که می توانید از آنها برای مدیریت تصاویر خود استفاده کنید. یکی از آنها Photo Manager Pro است.

این یک راه حل نرم افزاری منظم است که به شما امکان می دهد تصاویر را ویرایش کنید، تصاویر تکراری را جستجو و مدیریت کنید، می توانید کلمات کلیدی، رتبه بندی و زیرنویس را به عکس های خود اختصاص دهید. این دارای یک رابط گرافیکی رنگارنگ اما آسان برای استفاده است.

رابط گرافیکی آسان برای استفاده

نصب برنامه زیاد طول نمی کشد و با تنظیمات پیچیده ای همراه نیست که قبل از اینکه بتوانید از آن استفاده کنید باید آن را کامل کنید. این دارای یک رابط گرافیکی تمیز اما رنگارنگ با یک طرح واقعا بصری است.

Photo Manager Pro یک راه حل نرم افزاری منظم است که به شما امکان ویرایش تصاویر، جستجو و مدیریت تصاویر تکراری را می دهد، می توانید کلمات کلیدی، رتبه بندی و زیرنویس را به عکس های خود اختصاص دهید.

تصاویر خود را به راحتی مدیریت کنید

این برنامه دارای نمای درختی است که تمام پوشه‌ها را در رایانه شما نمایش می‌دهد و عکس‌های موجود در دی‌وی‌دی، دیسک‌های محلی، دیسک‌های قابل جابجایی و درایوهای شبکه را پیش‌نمایش می‌کند. همچنین می توانید یک نمایش اسلاید اجرا کنید و هر تصویری را که می خواهید در داخل برنامه بارگذاری کنید.

می توانید تصاویر را از یک اسکنر یا دوربین دیجیتال خود وارد کنید. نمای پنل وظیفه به شما این امکان را می دهد که به روشی بسیار آسان به هر گزینه ای که می خواهید دسترسی داشته باشید.

تصاویر خود را ویرایش کنید

می توانید تصاویر را با تنظیم نوردهی، تعادل رنگ، رنگ، اشباع، تعادل رنگ سفید، تصحیح قرمزی چشم و سطوح ویرایش کنید. می‌توانید وضوح، تشخیص لبه‌ها را اضافه کنید و حتی تبدیل فوریه عکس‌های انتخابی را مشاهده کنید.

دارای گزینه ای برای استفاده از رنگ خودکار، سطوح خودکار و تنظیمات کنتراست خودکار است. عکس ویرایش شده را در یک فایل جدید با فرمت های تصویر رایج ذخیره کنید یا در صورت تمایل از ابزارهای چاپ استفاده کنید.

امکانات و ابزار بیشتر

شما می توانید موارد تکراری را در رایانه خود جستجو کنید، این ویژگی جالبی دارد که به شما امکان می دهد فایل های تکراری را پیدا کنید و آنها را حذف کنید. Photo Manager اطلاعات دقیقی را در مورد عکس انتخاب شده از جمله ویژگی های EXIF ​​و یادداشت های سازنده دوربین نمایش می دهد.

دارای افزونه های زیادی است که می توانید آنها را بررسی کرده و برای بهبود تصاویر خود از آنها استفاده کنید. در مجموع، Photo Manager Pro یک راه حل نرم افزاری بسیار مفید است که به شما امکان ویرایش تصاویر، جستجو و مدیریت تصاویر تکراری را می دهد، می توانید کلمات کلیدی، رتبه بندی و زیرنویس را به عکس های خود اختصاص دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista
  • Processor: Pentium IV or higher
  • RAM: 1 GB RAM (2 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.