.
progeCAD 2022 Pro 22.0.14.9 طراحی دو بعدی و سه بعدی

ProgeCAD یک سیستم جهانی CAD برای طراحی دو بعدی و مدل سازی سه بعدی در زمینه های مختلف، برای ایجاد طرح های مفهومی و مستندات طراحی است. این برنامه سازگاری بالایی با اتوکد و طراحی مستقیم در فرمت DWG ارائه می دهد. progeCAD بیش از یک جایگزین ساده است! progeCAD یک رابط بصری با منوها و دستورات مشابه اتوکد ارائه می دهد.

اگرچه بسیاری از پارامترهای اختصاصی را در خود جای داده است. اما دارای یک چیدمان تمیز و ساده است که به کاربران امکان کار همزمان با چندین تابه را می دهد.

طراحی های ۲ بعدی و ۳ بعدی را ایجاد کنید و داده ها را در فرمت های مختلف فایل ذخیره کنید. مدل های سه بعدی خود را برای مهندسی مکانیک و صنایع ویرایش کنید.

امکانات برنامه

progeCAD قادر به نمایش محتوای فایل‌های DWG است و به کاربران اجازه می‌دهد فایل‌های PDF را به فرمت فایل DWF تبدیل کنند. یک نقاشی جدید از ابتدا ایجاد کنند. یا با استفاده از یک الگو یا جادوگر، نقشه‌ها را مستقیماً از وب‌سایت‌ها بکشید و رها کنید. به عنوان تنظیم پارامترهای مختلف، مانند لایه، رنگ، نوع خط، مقیاس، وزن خط، واحد، ارتفاع متن، و محدودیت طراحی.

سایر گزینه‌های مهم که قابل ذکر است، کاربران را قادر می‌سازد تا از نمای نقطه‌ای قطبی برای مشاهده تراز موقت مسیرها، طراحی موجودیت‌های ساده شامل خطوط، دایره‌ها، کمان‌ها، بیضی‌ها، نقاط و پرتوها و استفاده از ابزار طراحی دست آزاد استفاده کنند.

می‌توانید بزرگ‌نمایی یا کوچک‌نمایی کنید. اشیاء را بچرخانید یا برگردانید، مختصات نقاط مختلف را برای نتایج دقیق مشخص کنید (مثلاً مختصات دکارتی، دو بعدی یا سه بعدی)، فاصله‌ها و زوایا را اندازه‌گیری کنید، مساحت‌ها را محاسبه کنید، یک موجودیت را به تعدادی بخش مساوی تقسیم کنید.

علاوه بر این، این برنامه به شما این امکان را می دهد که بسیاری از جنبه های progeCAD را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید (به عنوان مثال ایجاد و تغییر نوار ابزار با کشیدن و رها کردن آیکون ها)، لغو یا انجام مجدد اقدامات خود، ویرایش موجودیت ها، جاسازی پیام های متنی، ترکیب چندین موجودیت در یک واحد واحد. یکی، اضافه کردن تصاویر و همچنین دسترسی به افزونه های مختلف.

وقتی صحبت از Expert گزینه‌ها به میان می‌آید، می‌توانید داده‌ها را در قالب‌های فایل مختلف، یعنی DWG، DXF یا DWT ذخیره کنید.

در نتیجه

در مجموع، progeCAD مجموعه کاملی از ابزارها را برای کمک به کاربران برای ایجاد نقشه های دو بعدی و سه بعدی به روشی حرفه ای ارائه می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11 / Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7
  • Processor: Multi core Intel Series or above, Xeon or AMD equivalent
  • RAM: 4GB (8GB or more recommended)
  • Free Hard Disk Space: 4GB or more recommended
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک، نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید. (لینک نرم افزار و  آموزش طریقه جلوگیری از اتصال یک نرم افزار به اینترنت)

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.