.
Product Key Recovery Tool 1.0.0 + Portable بازیابی لایسنس ویندوز، برنامه و بازی

Product Key Recovery Tool به شما کمک می کند بیشتر کلیدهای برنامه ها و بازی های مورد علاقه خود را که قبلاً نصب کرده اید پیدا کرده و بازیابی کنید. به لطف اسکن عمیق پیشرفته رجیستری، می توانید حتی کلیدهایی را که سایر محصولات مشابه نمی توانند بازیابی کنند، بازیابی کنید. همچنین این برنامه می تواند کلیدهای نصب را از هارد دیسک های اکسترنال غیر قابل بوت یا آسیب دیده بازیابی کند.

تعداد کلیدهایی که این محصول می تواند بازیابی کند بیش از چندین هزار کلید است، از جمله Microsoft Windows & Office، WinZip، Techsmith Camtasia Studio، VMWare Workstation، CyberLink PowerDVD و غیره.

  •  بازیابی کلید برای محصولاتی مانند Microsoft Windows و Office، Nero، WinZip یا بازی های قدیمی تر مانند Battlefield 2، Command & Conquer: Generals، Need for Speed ​​​​Most Wanted و بیش از ۱۵۰۰ برنامه و بازی دیگر.
  •  برای بازیابی و تهیه نسخه پشتیبان از کلیدهای محصولی که فراموش کرده اید یا گم کرده اید، یک درایو غیر بوت وصل کنید. اگر اسکن سریع کلید شما را پیدا نکرد، می توانید اسکن رجیستری عمیق تری را امتحان کنید.
برای تعیین اینکه کدام نرم افزار به کلیدهای فعال سازی نیاز دارد، وضعیت آن و همچنین مجوز مربوطه را اسکن کنید

پس از فرآیند نصب سریع و ساده، برنامه به طور خودکار اسکن سیستم را برای جستجوی کلیدهای محصول پیوست شده آغاز می کند. در صورت نیاز کاربران، چنین اسکنی را می توان به صورت دستی نیز انجام داد.

این واقعیت که برنامه با اسکن خودکار راه اندازی می شود نه تنها در زمان صرفه جویی می کند. بلکه کارایی را برای کاربر نهایی نیز افزایش می دهد، که در اغلب موارد می تواند هنگام بازیابی دسترسی به برنامه های مورد علاقه شما مهم باشد.

برای کار با اطلاعات مجوز شناسایی شده به منوی زمینه و کنترل های روی صفحه اعتماد کنید

پس از شناسایی نرم‌افزاری که کلیدهای فعال‌سازی ضمیمه شده است. برنامه آن را در یک بصری‌ساز مرتب فهرست می‌کند. که دارای ستون‌های قابل تغییر اندازه است تا مدیریت آسان‌تر شود. به لطف یک سری کنترل های روی صفحه و همچنین منوی زمینه، عملیات خاصی را می توان به راحتی انجام داد.

به عنوان مثال، می‌توان نام محصول، کلید مرتبط با آن، و همچنین کل اطلاعات موجود در ردیف مورد انتخابی را که به راحتی در برنامه‌های شخص ثالث بعدی جای‌گذاری کرد، به سرعت کپی کرد.

برنامه مفیدی که زمانی که کلیدهای محصول یا نرم افزارهای سیستم عامل را به درستی جا انداخته اید، می تواند ضروری باشد

نصب مجدد سیستم‌عامل یا نرم‌افزار دیگری که به کلیدهای مجوز نیاز دارد. می‌تواند به سرعت یک کار معمولی را به چیزی چالش‌برانگیزتر از حد انتظار تبدیل کند. مطمئناً، نگه‌داشتن کلیدهای محصول به صورت ایمن و در دسترس، راه حلی است. اما در صورتی که کارها چندان ساختاری نداشته باشند. Product Key Recovery Tool می‌تواند راه‌حل مناسبی برای چنین مسائلی ارائه دهد. با قابلیت تشخیص خودکار خود، به کاربران این امکان را می دهد که به سرعت تعیین کنند. که کدام نرم افزار دارای فعال سازی مبتنی بر کلید است و کلیدهای مذکور را تنها با یک اسکن ساده بازیابی کنند.

Product Key Recovery Tool می تواند عملکرد قابل اعتمادی را در شناسایی و شناسایی نرم افزارها و کلیدهای محصول سیستم عامل ارائه دهد و آن را به راحتی در دسترس کسانی قرار دهد که برای نصب مجدد و سایر عملیات مرتبط به آنها نیاز دارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS:  Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 & 11
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید اما اجرا کنید.
  • دو فایل pkrt.exe و _ pkrt.exe موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی کنید.
  • به اینترنت متصل شوید.
  • نرم افزار را اجرا کرده و بوسیله سریال موجود در داخل Readme.txt آن را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.