.
Process Lasso Pro 12.0.4.4 + Server + Portable بهینه ساز سرعت ویندوز

با کمک Process Lasso می توانید زمان پاسخگویی و پایداری کلی سیستم عامل را بهبود ببخشید. به طور خودکار کلاس اولویت را برای برنامه‌های فعال از طریق ProBalance، الگوریتم اختصاصی برنامه، تنظیم می‌کند تا از هجوم منابع آن‌ها جلوگیری کند.

 

فرآیندها را مدیریت کنید و زمان پاسخگویی سیستم عامل را بهبود بخشید

این رابط شامل یک پنجره معمولی است که شامل لیستی از تمام فرآیندها و فرآیندهای فعال است. همراه با یک نمایش گرافیکی که تاریخچه استفاده از پردازنده، پاسخگویی، محدودیت فرآیند و بار حافظه را نشان می دهد.

لیست فرآیندهای فعال، نام، نام کاربری، نام برنامه، شناسه، قوانین اختصاص داده شده، کلاس اولویت، وابستگی CPU، اولویت ورودی/خروجی و حافظه، سطح CPU و سطح متوسط ​​(در درصد)، زمان CPU، تاریخچه مهار، حافظه را نشان می دهد. (بایت های خصوصی و مجموعه کاری)، تعداد رشته های اختصاص داده شده، دسته ها، خطاهای صفحه و سایر اطلاعات مرتبط.

کلاس اولویت فرآیند را تغییر دهید و تنظیمات دیگر را پیکربندی کنید

برای هر فرآیند می‌توانید کلاس اولویت را تنظیم کنید. (به طور پیش‌فرض، تقویت اولویت رشته پویا ویندوز فعال است)، نزدیکی CPU، اولویت ورودی/خروجی و حافظه، و نمایه قدرت برنامه (به عنوان مثال متعادل)، و همچنین تعداد نمونه‌ها را محدود کنید. آن را فعال کنید و در صورت خاتمه مجدداً راه اندازی شود و از خواب زمستانی رایانه در حین فعال جلوگیری کنید.

علاوه بر این، می‌توانید فرآیندی را از مهار ProBalance، تقویت پیش‌زمینه، و صرفه‌جویی در انرژی (به شما امکان می‌دهد سیستم را در حالت عملکرد بالا اجرا کنید و در حالت بیکار صرفه‌جویی کنید)، آن را به‌عنوان یک فرآیند بازی یا پخش‌کننده رسانه (هنگام بازی) علامت‌گذاری کنید. / حالت چند رسانه ای فعال است)، حافظه مجازی آن را کوتاه کنید، و همچنین آن را مجدداً راه اندازی یا خاتمه دهید (در صورت لزوم به زور).

علاوه بر این، می‌توانید قوانینی را برای افزودن یک پردازنده به فهرست مانیتور نگهبان (به عنوان مثال برای CPU یا حافظه مجازی، بازه زمانی نظارت) پیکربندی کنید. و همچنین تمام فعالیت‌ها را در فایل ثبت کنید. اینها تنها تعدادی از گزینه های موجود برای کاربران حرفه ای هستند که می خواهند Process Lasso را تغییر دهند.

در نتیجه

برنامه غنی از ویژگی به طور شگفت انگیزی بر روی منابع سیستم سبک است. زمان پاسخگویی خوبی دارد و به سرعت تغییرات را انجام می دهد. ما در طول ارزیابی خود با هیچ مشکلی برخورد نکردیم. در حالی که Process Lasso تنظیمات پیشرفته ای را برای کاربران با تجربه بسته بندی می کند. و به آنها اجازه می دهد تا هر قسمت از برنامه را به طور کامل سفارشی کنند. این ابزار ممکن است با گزینه های پیش فرض نیز اجرا شود، زیرا به طور هوشمند برنامه های پرتقاضا را اولویت بندی می کند و در صورت لزوم آنها را خاتمه می دهد. کاربران با تجربه کمتر می توانند به اسناد کمک نگاه کنند.

توضیحات:

بر اساس بررسی بعمل آمده ، Patch و Activator موجود برای این نرم افزار توسط حداکثر آنتی ویروس ها به عنوان تروجان شناخته می شود، بنابراین کرک سالم و تست شده اولین بار در جهان توسط تیم یکداون در سایت ارائه شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
Windows 11,10,8,7

Windows Server 2012, 2012R2, 2016, 2019, and 2022

 

آموزش فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید، اما اجرا نکنید
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است، کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.