جستجو

PreSonus Studio One Pro 6.6.2 Win/Mac + Extensions ویرایشگر صدا، ضبط و سازنده موسیقی

PreSonus Studio One یک ویرایشگر صدا، ضبط، و سازنده موسیقی همه‌جانبه است. این یک ایستگاه کاری صوتی دیجیتال (DAW) حرفه‌ای است که هر آنچه را که در مورد ویرایش صدا، ضبط، ویرایش و موارد دیگر نیاز دارید، دارد. یک نرم افزار صوتی که به شما کمک می کند تا به طور موثر با ایجاد، ضبط، ویرایش و مسترینگ موسیقی کار کنید.

Studio One یک نرم افزار ایستگاه کاری صوتی با کاربری آسان است که به شما امکان می دهد با تراک های نامحدود، MIDI نامحدود، و آهنگ های ساز، سازهای مجازی و اسلات های افکت ایجاد کنید. این دارای یک رابط کاربری بصری و قابل تنظیم است. این یک نرم افزار قدرتمند تولید صدا با بهترین کیفیت صدا است که با ضبط، کنترل و میکس داخلی پیشرفته همراه است. همراه با ابزارها و عملکردهایی که فرآیند ویرایش صدا را تسهیل می کند. همراه با رابط کاربری ساده همراه با بسیاری از ابزارها و عملکردهای قدرتمند.

Studio One به خوبی و واقعاً تبدیل به یکی از DAW های موجود در جهان شده است که همه چیز را انجام می دهد، اکنون به اندازه کافی دارای امکانات کامل است که می تواند ابزارهایی مانند Pro Tools، Logic و دیگران را در اختیار بگیرد. اخیراً، PreSonus آخرین و بهترین نسخه نرم‌افزاری، Studio One 6 را معرفی کرده است، که قول داده بود بر روی Studio One 5 بسیار عالی با مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید ساخته شود.

رابط PreSonus Studio One 6

اگر قبلا از Studio One استفاده کرده اید، از رابط کاربری کلی Studio One 6 شگفت زده نخواهید شد. البته این بدان معنا نیست که تغییرات مهمی وجود ندارد – برعکس، PreSonus سفارشی کردن آن را آسان تر کرده است. با تنظیمات برگزیده شما ارتباط برقرار می کند و به طور کلی راه خود را در اطراف نرم افزار آسان تر می کند. اما ظاهر و احساس کلی رابط کاربری در اینجا از آخرین تکرار باقی مانده است.

بنابراین برخی از بزرگترین تغییرات چیست؟

خوب، شاید بزرگترین مورد اضافه شدن ویرایشگر سفارشی سازی جدید باشد که اساساً به شما امکان می دهد ابزارهایی را که می خواهید و نیاز دارید نشان داده و پنهان کنید. این به شخصی‌تر شدن رابط کمک می‌کند و از نمایش یا پنهان کردن تقریباً تمام ابزارها و ویژگی‌های نرم‌افزار پشتیبانی می‌کند. حتی می‌توان سفارشی‌سازی‌ها را برای بعداً ذخیره کرد، و اگر یک مورد جدید ایجاد کنید، و PreSonus از پیش تنظیماتی برای شروع کار شما ارائه کرده است.

این یک ویژگی بسیار شیرین است و راهی عالی برای بهبود گردش کار کلی شما. البته مانند هر سفارشی سازی، اگر با چندین رایانه کار می کنید، باید سفارشی سازی های خود را به خاطر بسپارید – من نتوانستم راهی برای وارد کردن یا صادر کردن سفارشی سازی ها پیدا کنم.

تغییر بزرگ دیگر ویژگی نمای کلی کانال میکسر است. این به شما امکان می‌دهد تمام پارامترهای کانال را در یک مکان ببینید، از جمله پارامترهای کنترل‌های ورودی، ارسال‌ها و موارد دیگر. این یک راه عالی برای جلوگیری از از دست دادن ردیابی ده ها پنجره در یک زمان است و می تواند به طور جدی فرآیند شما را پس از عادت کردن به آن ساده کند.

قالب های هوشمند PreSonus Studio One 6

راه دیگری که PreSonus Studio One شروع به کار با یک پروژه را آسان‌تر می‌کند، ابزار جدید Smart Templates است. این به شما امکان می دهد تا به سرعت پروژه های جدید را با تمام تنظیمات اولیه ایجاد کنید. به عنوان مثال، الگوهای هوشمند برای ضبط اولیه، مسترینگ، نمایش های زنده و موارد دیگر وجود دارد.

برای روشن بودن، PreSonus Studio One اولین یا تنها DAW نیست که قالب‌های متناسب با یک جریان کاری خاص را ارائه می‌دهد، اما به نظر می‌رسد استودیو وان با نشان دادن ابزارهایی که برای پروژه با موارد فوق الذکر نیاز دارید، فراتر از آن عمل می‌کند. ویرایشگر سفارشی سازی بسیار هوشمندانه است که PreSonus ویرایشگر را به این روش در ویژگی قالب‌ها ادغام کرده است – و اگرچه ممکن است به این معنی باشد که اگر بین انواع مختلف پروژه‌ها پرش کنید، باید به یاد داشته باشید که ابزارها چیست و کجا هستند، همانطور که به آن عادت می‌کنید. احتمالاً متوجه می شود که گردش کار روان تری ارائه می دهد.

اینها به کاربر امکان می‌دهد تنظیماتی از جمله ضبط اولیه، میکس کردن پایه‌ها، مسترینگ یک آلبوم یا تنظیم برای یک نمایش زنده را انتخاب کند. همچنین قالب هایی برای نواختن یک ساز یا تولید پادکست با یک کلیک وجود دارد. برخی از قالب‌ها دارای یک ناحیه دراپ برای وارد کردن آسان محتوای مورد نیاز مانند فایل‌های صوتی، تصویری و MIDI هستند. سایر الگوها شامل یک آموزش تعاملی با دستورالعمل ها و پیوندهایی به محتوای ویدیویی مرتبط است.

ادغام اشعار جدید

اکنون می‌توان متن آهنگ‌ها، آهنگ‌ها، تولیدات و اجراهای زنده را با آهنگ جدید Global Lyrics Track اضافه کرد. حتی می توان متن ترانه ها را به صفحه نمایش منتقل کرد تا در طول تمرین یا برای اجراهای طولانی استفاده شود. هنگام کار با MIDI در نمای Score یا Piano، اشعار را می توان به نت ها، کلمه به کلمه یا حتی با هجا متصل کرد.

آهنگ جهانی ویدیو

دستورات ویرایش استاندارد را می توان در آهنگ ویدیو استفاده کرد.

PreSonus Studio One عملکرد را برای آهنگسازی به طراحی تصویر و صدا بهبود می بخشد. آهنگ جهانی ویدیوی جدید به لطف قابلیت کشیدن و رها کردن Studio One، یک گردش کار ویدیویی بصری را فراهم می کند، که با پنجره پخش کننده ویدیوی فعلی کار می کند. با کشیدن فایل‌های ویدیویی روی جدول زمانی، می‌توان کلیپ‌های ویدیویی را اضافه کرد. آهنگ ویدیویی جدید می‌تواند تعداد نامحدودی کلیپ‌های ویدیویی را در خود جای دهد و کار بر روی چندین حلقه از یک فیلم سینمایی را در یک جلسه آسان می‌کند. تصاویر کوچک ویدیو به طور خودکار تولید می شوند تا پیش نمایشی برای ناوبری آسان ارائه دهند.

ویژگی‌های اصلی ویرایش برای آهنگ ویدیویی از جمله برش/کپی/پیست کردن، لغزش، قفل‌های زمان و ویرایش، ریپل و تکرار موجود است. یک گزینه جایگزین با کاربری آسان نیز برای تعویض سریع ویرایش جدیدتر همان ویدیو در همان موقعیت کد زمانی موجود است.

یک آهنگ فرعی اختصاصی نیز برای صدای تعبیه شده برای استفاده به عنوان مرجع با کانال میکسر خود، پردازش کامل پلاگین و گزینه های مسیریابی خروجی ارائه شده است. صدای جاسازی شده را می توان به طور مستقل از ویدیو با کشیدن و رها کردن رویداد صوتی به یک آهنگ صوتی در ترتیب اصلی ویرایش کرد.

 پلاگین های جدید و به روز شده PreSonus Studio One 6

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، Studio One 6 چند افزونه و افکت جدید را نیز به جدول می آورد.

ProEQ3

 آخرین تجسم ProEQ دو ویژگی قدرتمند جدید را ارائه می دهد که آن را به ابزاری ضروری برای تولیدکنندگان و مهندسان میکس تبدیل می کند. اکنون هر باند فرکانس را می توان به صورت انفرادی قرار داد، بنابراین می توانید به راحتی حتی جراحی ترین تنظیمات را به صورت جداگانه بشنوید. علاوه بر انفرادی، هر باند اکنون دارای یک حالت پویا است تا بر اساس یک آستانه دامنه تنظیم شده، بوست یا کاهش باند فرکانسی مورد نظر را به صورت پویا ایجاد کند.

De-Esser Sibilance

آوازی و سایر صداهای با فرکانس بالا را با De-esser جدید Tame کنید. De-esser در Studio One کارآمد است و استفاده از آن به طور مستقیم آسان است. فرکانس مشکل ساز را با دکمه Listen پیدا کنید، سپس با استفاده از دکمه مربوطه به همراه عملکرد S-Mon مقدار S-Reduction را شماره گیری کنید. بین اشکال باریک و پهن برای باند کاهش، و همچنین کاهش ملایم دامنه (6-dB) یا کامل (-48 dB) را انتخاب کنید. تنظیمات از پیش تنظیم شده، نقطه شروع بسیار خوبی برای سفارشی سازی هستند.

Vocoder

Vocoder  که مجموعه پلاگین های سفارشی خلاقانه Studio One را گسترش می دهد، Vocoder جدید یک زمین بازی خلاقانه است که به هیچ وجه به شما امکان می دهد دو سیگنال ورودی را با هم ترکیب کنید تا صدای کاملا جدیدی ایجاد کنید که توسط مجموعه ای از فیلترهای باند گذر پردازش می شود. صدای خود یا هر منبع صوتی را به یک ترکیب یا افکت منحصر به فرد تبدیل کنید. Vocoder به شما الهام می بخشد که با صدا بازی کنید.

Autofilter improvements

بهبودهای فیلتر خودکار پلاگین محبوب Autofilter برای ارائه چندین پیشرفت مفید از جمله کنترل‌های حمله و رهاسازی مستقل برای پاکت و گزینه Flip برای معکوس کردن فاز مدولاسیون در بخش LFO به روز شده است.

Note Controller support for Mai Tai, Sample One XT, and Presence XT

پشتیبانی از کنترلر Note برای Mai Tai، Sample One XT و Presence XT Mai Tai، Sample One XT و Presence XT اکنون از کنترلرهای سازگار برای تعدیل نت های فردی در یک آکورد به طور مستقل با استفاده از فشار Poly Pressure (افتر لمس چندصدایی) یا MPE (MIDI Polyphonic) پشتیبانی می کنند. اصطلاح). در Mai Tai و Presence XT، گام، فشار و تایم به عنوان منابع مدولاسیون در داخل ماتریس مدولاسیون در دسترس هستند، که به آنها اجازه می‌دهد به هر مقصد موجود هدایت شوند. در Sample One XT، پارامتر فشار به AMP و فیلتر متصل است. مقدار را می توان با یک دستگیره کنترل کرد.

Virtual Instrument Sidechain Support

پشتیبانی از زنجیره جانبی ابزار مجازی ابزارهای مجازی (VST2، VST3، AU) مانند سمپلرها و کدهای صوتی که به منبع صوتی خارجی نیاز دارند، اکنون با استفاده از ورودی زنجیره جانبی به هر منبع صوتی در داخل میکسر دسترسی دارند. مشابه پلاگین های FX با ورودی زنجیره جانبی، سیگنال زنجیره جانبی می تواند به راحتی از مبدا یا مقصد هدایت شود. کانال های کمکی ممکن است برای هدایت سیگنال های صوتی خارجی به یک ابزار مجازی با استفاده از زنجیره جانبی استفاده شوند.

پیگیری تنظیمات از پیش تعیین شده

Track Presets هم پارامترهای آهنگ و هم کانال را ذخیره می‌کند، شبیه به گرفتن یک عکس فوری از وضعیت فعلی در Arrangement و Mixer. پارامترهای آهنگ شامل تأخیر آهنگ، کشش زمانی، دنبال کردن آکوردها و ساز/پیش تنظیم شده (در مورد آهنگ های ساز) است. پارامترهای کانال شامل حجم/پن، درج‌ها، مسیریابی داخلی (Splitter)، ارسال تکالیف، مسیریابی ورودی/خروجی، به‌علاوه نمادهای آهنگ، نام و رنگ است. پیش‌تنظیم‌های آهنگ را می‌توان برای کانال‌های موجود نیز اعمال کرد. تنظیمات کانال برای هر انتخابی برای آهنگ‌های صوتی و ابزاری اعمال می‌شود.

میکس و مسترینگ

با وجود به هم ریختگی فوق الذکر در ظاهر، میکسر به خوبی چیده شده است. می‌توانید انواع افکت‌ها را وارد کنید، و PreSonus ده‌ها زنجیره FX Extended را در یک پوشه کشویی جداگانه ارائه می‌کند که به شما کمک می‌کند سریع‌تر ترکیب کنید. فقط با تایپ کردن می‌توانید افزونه‌ها را جستجو کنید، و می‌توانید درج‌ها را از یک کانال به کانال دیگر بکشید و همان طور که می‌توانید در Logic فوراً آنها را منعکس کنید. اگر با چندین پلاگین در هر کانال میکسر کار می کنید و همه آنها را باز دارید، نگاه کلی خود را به تمام مترها از دست می دهید و نمای به شدت چشمگیر می شود.

میکسر برخی از ویژگی‌های جدید را به دست می‌آورد. به ویژه یک مرحله درایو مدل‌سازی شده از فضای حالت جدید برای اشباع آنالوگ در افکت‌های مختلف همراه خود که به نظر عالی می‌رسد. یک Pro EQ جدید و چشمگیر یک صفحه نمایش کم برش فاز خطی، طیف اکتاو دوازدهم و متر ورودی/خروجی با برد قابل تنظیم ارائه می دهد. همچنین می‌توانید با Mixer Scenes از کل میکسر برای یادآوری عکس بگیرید، که جایگزین ذخیره چندین نسخه از یک پروژه می‌شود – اگرچه، برخلاف منطق، می‌توانید یک آهنگ را به روش‌های مختلف ترکیب کنید و همه آنها را فوراً به خاطر بیاورید. PreSonus همچنین ورودی‌ها و فیلترهای زنجیره جانبی جدیدی را اضافه کرد. در نهایت، یک اتوبوس جدید Listen (فقط در حرفه ای) نظارت انفرادی به سبک اتاق کنترل و تنظیم اتاق را مستقیماً از صفحه پروژه ارائه می دهد.

تنظیم یک Reverb

یکی از ویژگی هایی که من دوست دارم تنظیم یک Reverb در ارسال است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ریورب را به مسیر بکشید. Studio One به طور خودکار ارسال، پلاگین، بازگشت و سطح را تنظیم می کند تا شما فوراً یک ریورب داشته باشید. و سپس می توانید همان ارسال را در آهنگ های اضافی فعال کنید. همچنین می‌توانید روی send کلیک کنید تا پلاگین Reverb برای تغییر انتشار، نوع یا هر پارامتر دیگری، بدون نیاز به بالا و پایین کردن صفحه میکس برای کانال صحیح، ظاهر شود. این همه به طور قابل توجهی سریعتر از آن در ابزارهای Pro است.

Mix Engine FX Studio One و پلاگین Console Shaper

با استفاده از Mix Engine FX Studio One و پلاگین Console Shaper آن، می‌توانید صدای یک کنسول آنالوگ را از داخل موتور میکس، از جمله درایو، نویز و تداخل مدل‌سازی کنید. گذرگاه میکس، حتی با کمپرسور استاندارد، زمانی که روی نسبت پایین (1.3) تنظیم می‌شود. برای تنها چند دسی‌بل کاهش در پیک‌ها، صدای خوبی دارد. در جعبه، شما افکت‌های کافی برای آوردن پروژه از ابتدا تا انتها، از جمله مسترینگ دریافت می‌کنید.

برای مثال، صفحه پروژه به شما امکان می‌دهد چندین آهنگ را برای رایت سی‌دی سازگار با کتاب قرمز، انتشار دیجیتال برای سایت‌های استریم، مجموعه‌های دی‌جی، و حتی واردات و صادرات DDP برای خانه‌های تکراری تنظیم کنید. این برنامه همچنین اکنون می‌تواند چندین فرمت را در یک پاس صادر کند. که هر کدام تنظیمات خاص خود را دارند، که این یک مزیت بزرگ است . به خصوص با ویژگی Target Loudness، که به شما امکان می‌دهد از بین 19 تنظیمات مختلف برای Apple Music، Netflix، Spotify، Tidal، SoundCloud انتخاب کنید. و دیگران. همچنین دارای یک الگوریتم دیترینگ پیشرفته جدید برای استادان 16 بیتی است. Studio One

جایگزین Magix Sequoia نمی شود، اما می تواند شما را از خرید یک برنامه مسترینگ جداگانه نجات دهد.

بهبود میکسر

کسانی که روی میکسرهای زنده با فرمت بزرگ و سطوح کنترل استودیو کار می کنند با Fader Flip آشنا هستند. ارسال‌های FX/Bus، زنجیره‌های جانبی، و ارسال‌های Cue Mix را می‌توان روی فیدرهای اصلی «بالعکس» کرد. با کلیک راست بر روی ارسال مورد نظر به این مورد دسترسی پیدا کرده و “Flip” را انتخاب کنید.

کانال های استریو اکنون دارای گزینه ای از حالت های پان هستند. با قرار دادن Studio One با برخی دیگر از DAW ها، می توان متوازن، دوتایی یا دوصدایی را برای هر کانال استریو پیاده سازی کرد. ویرایشگر پاپ آپ پانر جدید یک کنترل پان بزرگ، یک منوی زمینه برای جابجایی بین حالت ها، به علاوه کنترل های اختصاصی برای هر حالت ارائه می دهد. کنترل تعادل اولیه در همه نماهای میکسر و همچنین یک کنترل پان استاندارد برای کنترلرهای سخت افزاری خارجی موجود است.

نمای کلی کانال میکسر جدید یک نمای واحد و یکپارچه از تمام پارامترهای کانال، از جمله کنترل‌های ورودی، درج‌ها، ارسال‌ها، و ارسال‌های Cue Mix برای کانال انتخابی ارائه می‌دهد. این نمای به عنوان یک برگه جدید در پنجره ویرایشگر کانال موجود است که می تواند در هر نقطه از هر صفحه ای پین شود و انتخاب کانال را دنبال می کند. نمای کلی کانال همه را در یک مکان قرار می دهد.
 در نتیجه

PreSonus Studio One 6 تعدادی تغییرات ارزشمند را در DAW در حال بهبود به ارمغان می آورد. صادقانه بگویم، استودیو وان در چند سال اخیر به یک DAW قدرتمند تبدیل شده است. و اگرچه منطقی است که در اوایل وجودش نادیده گرفته شده بود، هرکسی که از DAW خود چیز بیشتری می خواهد. یا مایل به امتحان یک DAW جدید است، باید در نظر داشته باشد. استودیو یک.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

آموزش فعال سازی نرم افزار
 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید
 • به پوشه ” Crack ” بروید. فایل ” Studio One.exe ” را در مسیر زیر کپی کنید.
C:\Program Files\PreSonus\Studio One 6
 • نرم افزار را اجرا کنید. موارد ذیل را انجام دهید.
-> Close login window.
-> Click ” Activate Offline ” (blue text below)
-> Copy ” Activate Code “
 • به پوشه ” Keygen ” بروید. موارد ذیل را انجام دهید.
-> Run ” StudioOne_Keygen.exe ” (Run as administrator)
-> Paste ” Activate Code ” in Machine ID textbox.
-> Click ” Generate “
-> Save license files to any location.
 • به صفحه Activation برنامه برگردید. موارد ذیل را انجام دهید
-> Click ” Select License File… “
-> Select ” studioapp6.pro.license ” file (In the location where you saved the generated file)

System Requirements

 • Windows 7 SP1/ 8/ 8.1/ 10 / 11 (64-bit only – all editions)
 • macOS® 10.11 or higher
 • CPU : Intel Core Duo or AMD AthlonX2 processor (Intel Core 2 Duo or AMD Athlon X4 or better recommended)
 • RAM : 4 GB RAM minimum (8 GB or more recommended)
 • HDD : 2 GB hard-drive space
 • Display : 1366 x 768 resolution (high-dpi monitor recommended)

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید