جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

Polarr Photo Editor Pro 5.11.8 + Portable ویرایش و تنظیم تن تصویر و اضافه کردن فیلترها

Polarr Photo Editor Pro بهترین ویرایشگر عکس است که هرگز استفاده نکرده اید. به شما امکان می دهد چندین فیلتر را از طریق ابزار آن ایجاد و سفارشی کنید. همچنین می‌توانید روی تنظیمات از پیش تعیین شده خود کار کنید، متوجه می‌شوید که در عرض چند دقیقه هر عکس را ویرایش می‌کنید و در کمترین زمان مانند یک حرفه‌ای هنر خلق می‌کنید.

Polarr Pro Photo Editor ابزارهای پیشرفته بهبود خودکار و فیلترهای پیچیده را برای رفع هر جزئیات در عکس های شما ارائه می دهد. عکاسان حرفه ای از پشتیبانی لایه ها، ابزارهای منحنی، تنظیمات محلی و موارد دیگر لذت خواهند برد. Polarr Photo Editor Pro همه چیزهایی را که نیاز دارید و بیشتر را به ساده‌ترین روش فراهم می‌کند، در حالی که همچنان ظاهر حرفه‌ای را که به دنبال آن هستید، به صورت رایگان ارائه می‌کند.

Polarr Photo Editor Pro یک برنامه حرفه ای ویرایش و فیلتر کردن عکس است که شبیه لایت روم است و برای تنظیم تن عکس های شما طراحی شده است. برای بهتر جلوه دادن طراحی، فیلترهای آماده (فیلتر) وجود دارد که برنامه دارای بیش از 100 فرمت برای انتخاب است.این برنامه ویرایش تصویر بسیار آسان برای استفاده است.

Polarr Photo Editor یکی از محبوب ترین برنامه های ویرایش عکس در طول سال هاست. این ابزاری است با قابلیت های فوق العاده و مهمتر از همه، دسترسی به آن آسان است.

رابط کاربری
یکی از بهترین چیزهای Polarr Photo Editor Pro رابط کاربری و طراحی آن است. برخلاف سایر برنامه های ویرایش عکس مانند فتوشاپ، Polarr یک رابط کاربری ساده و مینیمال دارد. در پایین پنجره نواری از تصاویر قرار دارد که کاربران می توانند آن را ویرایش یا به عکس فعلی اضافه کنند. در کنار پنجره، کاربران گزینه های مختلف ویرایشی را که می توانند برای سفارشی کردن عکس های خود انتخاب کنند، پیدا می کنند. با فیلترها در سمت چپ صفحه اصلی و بیشتر ابزارهای تونال و رنگی در سمت راست، چندین سایه مشابه از Lightroom در مورد آن وجود دارد. با این حال، هویت خاص خود را در رابط دارد. وقتی Polarr را باز کنید و بخواهید از آن استفاده کنید، متوجه خواهید شد. یکی از ویژگی های مورد علاقه مردم Polarr هیستوگرام آن است. از هر ویرایشگر آنلاین دیگری زیباتر است. به طور پیش فرض یک هیستوگرام رنگی را نشان می دهد که می توانید آن را به هیستوگرام های RGB جداگانه گسترش دهید. در غیاب صفحه نمایش بریده، مفید است که ببینید ویرایش های شما چه کاری روی تصویر انجام می دهد. می توانید هیستوگرام نیمه مات را به هر کجای کادر که می خواهید بکشید. به شما این امکان را می دهد که به راحتی هیستوگرام را در هر کجا که می خواهید قرار دهید و بهترین نتیجه را از آن بگیرید!
ویژگی های ویرایش

ویرایشگر عکس Polarr طیف گسترده ای از ویژگی ها و ابزارها را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد عکس های خود را بهینه کنند. گزینه های مختلفی برای تنظیم روشنایی، کنتراست و صافی تصویر ارائه می دهد. همچنین ابزارهایی برای تقویت رنگ ها، افزایش نوردهی رنگ، تعادل رنگ صحیح و تغییر طرح های رنگی وجود دارد. Polarr همچنین دارای ویژگی برای افزودن افکت ها و فیلترهایی است که عکس ها را جذاب تر می کند.

یکی دیگر از جنبه های مهم ویرایشگر عکس Polarr توانایی آن در مدیریت عکس های با وضوح بالا است. برای عکاسان یا کاربرانی که خواستار تنظیم دقیق هستند، Polarr ابزاری است که قادر به تنظیم دقیق و ویرایش جزئیات دقیق است. همچنین ابزارهایی برای کمک به ویرایش عکس، تنظیم لنزها و کار با نقشه ها وجود دارد که کاملاً منحصر به فرد هستند.

ویرایشگر عکس Polarr از انواع فرمت‌های فایل مانند JPEG، PNG، RAW و غیره پشتیبانی می‌کند. همچنین در صورت حفظ فایل اصلی، ذخیره‌سازی تصویر بدون تلفات را ارائه می‌دهد. پشتیبانی از فرمت های مختلف فایل این به کاربران امکان می دهد مستقیماً با عکس های دستگاه های مختلف کار کنند.

Polarr Photo Editor یک برنامه همه کاره و با کیفیت بالا برای ویرایش عکس است. با رابط کاربری آسان و انعطاف‌پذیری سفارشی‌سازی، ابزاری ایده‌آل برای عکاسان در تمام سطوح مهارت است. چه مبتدی باشید و چه حرفه ای در زمینه ویرایش عکس، Polarr Photo Editor به شما کمک می کند تا به راحتی عکس های زیبا و چشمگیر ایجاد کنید.

بیش از 100 فیلتر با قابلیت ایجاد فیلترهای خود
پس از انتخاب فیلترها، یک منوی اضافی باز می شود. شما می توانید انواعی را که اغلب استفاده می کنید مشاهده کنید و یک دکمه نیمه برای تنظیم خود فیلتر داده می شود. جالب است بدانید که علاوه بر تنظیم خودکار این فیلد، می‌توانید به صورت دستی فیلترها را از لیست گسترده‌تری انتخاب کنید. این کار با 2 کلیک انجام می شود. طیف وسیع تری از فیلترها موجود است. برای باز کردن آن، کافی است روی «فیلترهای بیشتر» در پایین صفحه کلیک کنید. با باز کردن یک لیست اضافی، ده ها فیلتر برای سبک های مختلف عکس خواهید دید. ستون “فیلترهای من” را در لیست فیلترها باز کنید. همچنین می توانید فیلترهای آماده اضافه یا ایجاد کنید و با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. یک ویژگی جالب که هر ویرایشگر آن را ندارد.
شفافیت متن را تنظیم کنید و دستکاری های دیگر را انجام دهید
در ردیف بعدی «ابزار متن» است. ابزار بسیار خوبی ساخته شده است. می‌توانید از آن برای اضافه کردن متن، اشکال، تقسیم‌کننده‌ها و از پیش تنظیم‌ها استفاده کنید. شما می توانید به راحتی با استفاده از «افزودن متن» بدون نیاز به استفاده از نرم افزار واترمارک رایگان شخص ثالث، یک واترمارک را امضا کرده یا ایجاد کنید. این ابزار تعداد زیادی فونت از قبل آماده شده را ارائه می دهد که می توانید با بارگیری آنها را نیز گسترش دهید. می توانید شفافیت متن را با نوار لغزنده “Opacity” تنظیم کنید. این یک عملکرد کاملاً مفید است زیرا به شما امکان می دهد هیچ امضای قابل توجهی را روی تصویر تحمیل کنید یا یک واترمارک ایجاد کنید.
پیش تنظیم های داخلی Presets
ابزار “Presets” یک راه حل نسبتاً جالب از توسعه دهندگان است که دارای تنظیمات از پیش آماده شده با امضاها، به عبارت دیگر، یک واترمارک است. اما شما نمی توانید ساختار متن را تغییر دهید، فقط “Polarr” آنها را بی فایده می کند.
اصلاح ناخوشایند اما موثر صورت
روتوش اولین و یکی از جالب ترین ابزارهاست. روتوش اصلی در این مرحله از ویرایش عکس آغاز می شود. می توانید رنگ پوست را با برجسته کردن آن با قلم مو یا با قرار دادن یک مربع در مربع، اضافه کردن سایه، یا برعکس روشن کردن قسمت خاصی از تصویر یا محو کردن پس زمینه با این ابزار تنظیم کنید.

Polarr به شما این امکان را می دهد که تصویر را به طور خودکار تصحیح کنید یا پس از باز کردن برگه “Face” همه چیز را به صورت دستی تنظیم کنید. من از تنظیمات دستی استفاده کردم و ناحیه صورت را برای نشان دادن نتیجه انتخاب کردم. لغزنده های اضافی پس از انتخاب برگه “پوست” باز شدند. اینها ابزار ما هستند. متوجه شدم که در کمال تعجب، این ابزار کاملاً دقیق کار می کند و برای روتوش عکس کاملاً کافی است. اگر سر را با دست مقایسه کنید، تفاوت قابل مشاهده است. رنگ اشباع تر و جالب تر شده است.
پوشش های مفید
یک ابزار کاملا ساده با مقدار بسیار چشمگیر افکت، که در Polarr رایگان محدود است. این ابزار برای روتوش عکس کاملاً بحث برانگیز است. با این حال، برای کسانی که می خواهند کمی به تصویر اضافه کنند مفید است، جلوه ای که شما را از دیگران متمایز می کند.
تصحیح سریع رنگ عمیق
می‌توانید از ابزار «تنظیمات» برای تغییر پارامترهای زیر استفاده کنید: رنگ، نور، جزئیات، رنگ‌بندی، HSL، تونینگ منحنی‌ها، اعوجاج، حاشیه، افکت‌ها، LUT و رندر. من با انتخاب رنگ و نور و انجام راهنمای رنگ اولیه، دما، رنگ، سرزندگی، اشباع، نوردهی، کنتراست و شاخص‌های هایلایت را تغییر دادم. من از نوار لغزنده برای پیکربندی هر یک از ابزارهای بالا استفاده کردم. انتقال و دقت هر یک از آنها در سطح نسبتاً خوبی بود، بنابراین، نتیجه بسیار خوبی به من داد.
منحنی های راحت

“Curves” ابزار بعدی است که استفاده کردم و آزمایش کردم. بعد از انتخاب رنگ آن را تنظیم کردم. این ابزار خیلی خوب کار نمی کند، اما اگر آن را با فتوشاپ مقایسه کنید، پایین تر است، زیرا رندر رنگ آن دقیق تر است و با استفاده از تنظیمات یکسان، نتیجه کاملا متفاوتی به دست می دهد.

تونینگ نادرست

 “Toning” ابزاری است که با آن به راحتی می توانید تصویر را تغییر دهید. با کمک پالت رنگ تن را تغییر دادم. با این حال، من آن را دوست نداشتم. موجودی تنها اسلایدر موجود است. برای استفاده دقیق تر از این ابزار کافی نیست.

استخراج سریع برآمدگی در عکس

“Distort” یک ابزار کاملا مفید است که هر ویرایشگر ارائه نمی دهد. اگر لنز شما از کار افتاد یا کادر به اشتباه گرفته شد، می‌توانید تصویر را با آن تصحیح کنید. این ابزار 3 لغزنده را ارائه می دهد که می توان آنها را مطابق با نیاز شما باز کرد و در نتیجه تصویر را تراز کرد یا برعکس، برآمدگی خاصی ایجاد کرد.

مورد بعدی “ماسک ها” است. این به شما کمک می کند رنگ ناحیه انتخاب شده را با دقت بیشتری تنظیم کنید. ماسک Color را باز کردم و یک براش برای انتخاب ناحیه به من داده شد. بعد، نوردهی، روشنایی، جنب و جوش، کنتراست، سایه‌ها و وضوح را با استفاده از لغزنده تنظیم کردم و بدین ترتیب قسمت انتخابی عکس را ویرایش کردم. نتیجه خوب بود، اما من نگران بودم که خود برس درست کار نکند. در تصویر بالا قابل توجه است که ناحیه ای که ویرایشگر عکس به طور خودکار انتخاب می کند، قسمت هایی از بدن را به طور کامل پوشش نمی دهد، در نتیجه روتوش نمی شود. “Brush mask” این وضعیت را اصلاح می کند و آن را در بالاترین سطح انجام می دهد. شما قبلاً به صورت دستی بخشی از تصویر را با استفاده از یک قلم مو تعریف می کنید، که می توان با انتخاب اندازه ای که برای شما مناسب است، آن را تغییر داد و پس از آن می توانید با استفاده از لغزنده ها، ناحیه انتخاب شده را روتوش کنید.
آماده سازی سریع قبل از صادرات
می توانید تصویر را برش دهید، بزرگ کنید، نمایش دهید و با «برش» تصویر را تراز کنید. یک ابزار نسبتاً ساده، و هیچ چیز جالبی در آن پیدا نخواهید کرد.
در نتیجه

Polarr Photo Editor Pro ممکن است به اندازه فتوشاپ قدرتمند نباشد، اما دارای ویژگی های کافی است که باعث می شود تمام عکس های شما به صورت حرفه ای ویرایش شده به نظر برسند.  به طور کلی، Polarr یک ویرایشگر عکس جذاب برای کسانی است که به دنبال یک برنامه سبک وزن و دارای ویژگی های غنی هستند. Polarr منحصر به فرد و زیبا است، که گاهی اوقات سطحی به نظر می رسد، اما توجه به زیبایی شناسی کاربران را دعوت می کند.

محل تبلیغ متنی شما

yekdown.com
آموزش تعمیر فایل دانلود شده از سایت
راهنمای استفاده از فایل‌های سایت
نحوه اجرای کرک , Patch , keygen

System Requirements

 • Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 (64-bit – all editions)
 • CPU : 1.5+ GHz multi-core processor
 • RAM : 2 GB +
 • HDD : 2 GB +
 • Display : 1024 x 768 pixels or Higher

محتوای زبانه

سوالی دارید؟ درج نظر در هر بخش، سریع‌ترین راه حل شماست

1. پسورد فایل فشرده yekdown.com میباشد.
2. جهت مطرح کردن سوال و حل مشکلات خود در بخش نظرات ارسال کنید.
3. نظرات به صورت فینگلیش تایید نخواهد شد.
4. درخواست قرار دادن فعال ساز جدا رسیدگی نخواهد شد.

آموزش تعمیر فایل فشـرده ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt و No archives found )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در سایت
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

به yekdown خوش آمدید، مقصد نهایی شما برای دانلود نرم افزار با کیفیت بالا. ما به ارائه یک پلتفرم جامع که طیف وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربرانمان ارائه می دهد، اختصاص داده ایم.

ماموریت ما:

هدف ما در yekdown ساده کردن یافتن و دسترسی به نرم افزارهای ضروری است. ما درک می کنیم که جستجو برای نرم افزار قابل اعتماد می تواند زمان بر و چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما یک پلتفرم کاربرپسند ایجاد کرده‌ایم که مجموعه گسترده‌ای از نرم‌افزارها را در دسته‌های مختلف ترکیب می‌کند و کشف و دانلود ابزارهای مناسب برای نیازهای شما را آسان‌تر می‌کند.

پایگاه داده نرم افزاری گسترده:

وب سایت ما دارای یک پایگاه داده نرم افزاری گسترده و دائما در حال گسترش است که عناوین محبوب، برنامه های کاربردی تخصصی، ابزارهای کمکی، بازی ها و موارد دیگر را در بر می گیرد. ما در تلاش هستیم تا دسته‌های مختلفی از جمله بهره‌وری، چند رسانه‌ای، امنیت، توسعه و غیره را پوشش دهیم. با انتخاب متنوع خود، هدف ما برآوردن نیازهای حرفه‌ای، علاقه‌مندان و کاربران معمولی است.

دانلودهای تایید شده و ایمن:

ما کیفیت و امنیت نرم افزار موجود در پلتفرم خود را در اولویت قرار می دهیم. تیم ما به طور کامل هر نرم افزار را قبل از فهرست کردن در وب سایت خود ارزیابی می کند تا مطمئن شود که استانداردهای کیفیت ما را برآورده می کند. ما در تلاش هستیم تا دانلودهای تأیید شده، تمیز و بدون بدافزار را ارائه دهیم و از تجربه ایمن و قابل اعتماد کاربران خود اطمینان حاصل کنیم.

تجربه کاربر محور:

در yekdown، کاربران ما در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار دارند. ما به طور مداوم برای بهبود تجربه کاربر کار می کنیم و پیمایش در پلت فرم خود را یکپارچه و شهودی می کنیم. عملکرد جستجوی ما به شما امکان می‌دهد تا نرم‌افزار مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنید، و توضیحات دقیق، اسکرین‌شات‌ها و نظرات کاربران، بینش‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهند تا به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کنند.

تعامل جامعه:

ما به قدرت یک جامعه پر رونق اعتقاد داریم و مشارکت فعال کاربران را تشویق می کنیم. می‌توانید با گذاشتن نظرات، رتبه‌بندی نرم‌افزارها و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با دیگران، به FileCR کمک کنید. بازخورد شما به ما کمک می‌کند تا جامعه‌ای پر جنب و جوش و مفید داشته باشیم که در آن کاربران می‌توانند دانش، توصیه‌ها و اطلاعات بینش را تبادل کنند.

همکاری توسعه دهنده:

ما از توسعه دهندگان استقبال می کنیم تا نرم افزار خود را در yekdown به نمایش بگذارند. پلتفرم ما فرصت ارزشمندی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا به مخاطبان بیشتری دست یابند و با کاربرانی که فعالانه به دنبال راه حل های نرم افزاری هستند ارتباط برقرار کنند. فرآیند ارسال ساده ما تضمین می کند که توسعه دهندگان می توانند به راحتی آثار خود را با جامعه ما به اشتراک بگذارند.

ما متعهد هستیم که به طور مداوم در حال تکامل و افزایش yekdown باشیم تا نیازهای نرم افزاری شما را بهتر برآورده کنیم. رضایت و اعتماد شما برای ما بسیار مهم است و ما به ارائه تجربه دانلود نرم افزار قابل اعتماد و لذت بخشی متعهد هستیم.

از اینکه yekdown را به عنوان منبع مورد اعتماد خود برای دانلود نرم افزار انتخاب کردید متشکریم. ما خوشحالیم که شما را در سفر نرم افزاری خود همراهی می کنیم و به شما کمک می کنیم ابزارهایی را که دنیای دیجیتال شما را قدرتمند می کنند کشف کنید.

اگر سؤال یا پیشنهادی دارید یا نیاز به کمک دارید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما برای کمک اینجا هستیم!

 
تیم yekdown
 • برای راحتی در دانلود فایل ها و دانلود با سرعت بالا ، از نرم افزار های مدیریت دانلود مانند FDM یا IDM استفاده کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس به روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار بدید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار واردشوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.
 
 

سایت و سرور دانلود این سایت در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت و تایید شده است. ( در قسمت نشانی وب سایت،  yekdown را جستجو کنید ) جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی از یکداون با شرکتی که اشتراک اینترنت تهیه کرده‌اید تماس بگیرید و در صورت نیم بها نبودن در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

نوع شکایت : مشکلات مالی و تعرفه
موضوع شکایت : عدم رعایت تعرفه ترافیک داخل و بین المللی

محل نصب نرم‌افزار کجاست ؟

 • فولدری است که در درایوی که ویندوز را نصب کردید و داخل فولدر Program Files قرار دارد.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز 7 و 8.1 و 10 و 11 کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

محل نصب نرم‌افزار در ویندوز XP کجاست ؟

 • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس گزینه Find Target کلیک کنید.
 • جهت قطع موقت دسترسی به اینترنت میتوانید از نرم افزار InternetOff استفاده کنید.
 • برای استفاده از کرک ، باید فایل‌های موجود در فولدر Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و جایگزین فایل های قبلی کنید.
 • برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و به روی فایل Patch  کلیک راست کرده و روی گزینه Run as administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه Patch کلیک کنید.
 • برای استفاده از Loader باید فایل Loader را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار دهید و برای هر بار استفاده از نرم‌افزار باید فایل Loader را اجرا کنید.
 • برای استفاده از Keygen باید نرم‌افزار را اجرا کنید ، سپس به پنجره فعال سازی نرم‌افزار وارد شوید ، فایل Keygen را اجرا کنید و سریال تولید شده را در پنجره فعال سازی نرم افزار و قسمت مربوطه وارد نماید و در صورت درخواست نام و ایمیل ، قسمت های مورد نظر را به دلخواه تکمیل کنید.

فایل های که پسوند آنها rar یا zip یا 7z هست را چگونه باز کنم؟

 • توسط نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج کنید و بعد برای نصب اقدام کنید

نرم افزار هایی که روبروی آن ها نوشته شده 32 بیتی یا 64 بیتی چیست ؟

 • نرم افزارهایی هستند که فقط به روی سیستم عامل 32 بیتی یا 64 بیتی قابل اجرا هستند. ابتدا از نوع سیستم عامل خود مطلع شوید و سپس دانلود کنید.

نرم افزار هایی که روبروی آنها Portable نوشته شده چیست؟

 • نرم افزارهایی هستند که  نیاز به نصب ندارند و از قبل رجیستر شده اند و حتی با انتقال آنها به روی حافظه USB ، امکان استفاده از آن در سایر سیستم ها وجود دارد.

فایل هایی که بصورت چند Part قرار داده شده چیست؟

 • برخی نرم افزار ها که حجم آنها زیاد میباشد جهت سهولت در دانلود به صورت Part های چند گیگابایتی در سایت قرار داده شده است و باید همه Part ها را دانلود کنید و بعد از دانلود به روی Part 1 کلیک راست کنید و Extract Here را بزنید تا نرم افزار به صورت خودکار تمام پارت ها را به یکدیگر متصل کند.

نرم افزارها را چگونه فعال کنم؟

 • در سایت سعی شده نرم افزارهایی که نحوه فعال سازی پیچیده ای دارند به همراه آموزش فعال سازی قرار داده شوند. در مورد نوع نحوه فعال سازی به گزینه نحوه استفاده از کرک ، Patch , keygen مراجعه کنید.

فایل فشرده ای را دانلود کردم اما بعد از دانلود باز نشد ، چکار باید کرد ؟

 • به آموزش تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید و در صورت رفع نشدن مشکل از طریق تلگرام در ارتباط باشد

در صورت مشاهده ارور فایل های MSVCP120.dll و MSVCP140.dll چه کار باید کرد ؟

 • باید نرم افزار Microsoft Visual C نسخه ای که شامل تمام ورژن ها میشود را دانلود و نصب کنید

نکته : تمام فایل‌های قرار داده شده به روی سایت سالم هستند و این مشکل یا از طرف ISP شما ( بعلت کش کردن فایل ها ) یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود میاد که شما از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید ، آخرین نسخه IDM را از سایت دانلود کنید.

اگر فایلی را از سایت ما دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا damaged و یا The file is corrupt ) :

1- ابتدا آخرین نسخه Winrar موجود در سایت را دانلود و نصب کنید و مجدد فایل را تست کنید.
 
2-  در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید
 
3-  در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید ورژن نرم افزار در فایل‌ها یکی باشد و شماره پارت‌ها به ترتیب باشد. انتهای فایل 1_ یا (1) نباشد، در غیر اینصورت ارور Next volume is required دریافت خواهید کرد.
 
اگر مشکل حل نشد ، نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل‌های جدید را Extract کنید..

– اگر در هنگام ریکاوری پیام sector recovered نمایش داده شد ، یعنی فایل به درستی تعمیر شده است.
– اگر پیام recover failed نمایش داده شد ؛ یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! پس باید فایل را دوباره دانلود کنید.
 
 
 • دانلود فایل ها تنها با آی پی ایران امکانپذیر است .
 • ( جهت اطلاع از فعال بودن پروکسی به این سایت مراجعه کنید ).
 • پسورد فایل های دانلود شده از سایت این  میباشد
 • برای دانلود در تلفن همراه ، روی لینک دانلود نگه دارید و در منو باز شده save link یا download link را انتخاب کنید
 • در صورت مشاهده پیغام خطا یا پسورد هنگام اکسترکت کردن فایل فشرده، به گزینه تعمیر فایل فشرده مراجعه کنید
 • در صورت مشکل در خرابی فایل و لینک دانلود از طریق  تلگرام یا سامانه آنلاین گفتگو و یا تکمیل فرم زیر در ارتباط باشید