.
Planner 5D MOD (Unlocked All) v2.2.31 طراحی داخلی ساختمان در اندروید

گاهی اوقات ممکن است به یک اپلیکیشن طراحی خانه نیاز داشته باشید. شما می خواهید به راحتی و به سرعت یک طرح از خانه ایجاد کنید یا می خواهید چیزی برای بیان بهتر ایده هایتان هنگام صحبت با معمار و طراح منزل خود پیدا کنید. یا گاهی اوقات نمی خواهید پول زیادی را برای طراحی خرج کنید. زیرا فقط قسمت کوچکی از خانه را تعمیر می کنید. یا می خواهید ببینید وقتی خانه دارای مبلمان باشد چه شکلی می شود. حتی اگر یک معمار حرفه ای هستید، Planner 5D سریع و راحت به شما کمک می کند قبل از اینکه مستقیماً جزئیات را روی کاغذ بکشید، آنچه را که در مورد یک ساختمان خاص در ذهن دارید ترسیم کنید.

معرفی

Planner 5D یک برنامه کاربردی طراحی خانه است که به شما کمک می کند چیدمان ها، طرح های داخلی و خارجی را دقیقاً همانطور که می خواهید با واقع گرایی بالا ایجاد کنید. هم در منظر دو بعدی و هم سه بعدی. همچنین می توانید از این برنامه برای بررسی زیبایی و تناسب رنگ مواد مختلف، دکوراسیون داخلی و خارجی استفاده کنید. و نه فقط یک خانه، بلکه می تواند هر ساختمان دیگری باشد.

Room Planner (Pro Unlocked) v1112 طراحی داخلی منزل در اندروید

خانه را تنها با ۳ مرحله ویژگی طراحی کنید

با استفاده از Planner 5D، دیگر نیاز به تخصص خاصی ندارید. فقط باید بدانید چه می خواهید و چه چیزی برای خانه خود نیاز دارید. شما  می توانید به سرعت خانه خود را تنها با سه مرحله در برنامه طراحی کنید.۱-  طرح و طراحی ایجاد کنید.۲- از حالت دو بعدی برای ایجاد پلان کف و طراحی چیدمان با مبلمان و برخی موارد اساسی دیگر استفاده کنید.۳- برای ادامه طرح‌بندی‌ها و ویرایش جزئیات نقاشی از زوایای مختلف، به حالت سه بعدی بروید.

 متریال مناسب را در نظر بگیرید

پس از تکمیل طرح، طراحی و نقشه ها، نکته مهم بعدی انتخاب متریال مناسب برای هر منطقه است. در Planner 5D، می‌توانید از میان کتابخانه‌ای متشکل از صدها متریال مختلف، برای هر قسمت از طراحی خود امتحان کنید. می‌توانید رنگ‌ها، بافت‌ها و ناهمواری‌های دیوارها، سقف‌ها، کف‌ها، گوشه‌های بزرگ را نگاه کنید. تعادل ایجاد کنید، رنگ‌ها، بافت‌ها و ناهمواری‌ها را ویرایش کنید تا یک مرحله دیگر در طراحی دقیق خانه تکمیل کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Android 4.1 and up

برای نصب نرم افزارها یا بازی های با پسوند APKS, XAPK, XAPKS می توانید از نرم افزار Split Apks Installer استفاده نمایید.

جهت دانلود این نرم افزار از این لینک استفاده نمایید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.