.
Pixarra Selfie Studio 4.17 + Portable ویرایش، ترمیم و افکت گذاری عکس چهره

Selfie Studio ابزارهای خلاقانه ای را در اختیار شما قرار می دهد تا عکس های خود را ویرایش کنید تا ظاهری که می خواهید داشته باشید. یکی از محصولات Pixarra در سری استودیو، استودیوی سلفی بر موفقیت سایر محصولات استودیو Pixarra ساخته شده است. و ابزاری را در اختیار شما قرار می دهد که سریعتر و بهتر از سایر گزینه ها به دید عکس خود برسید.

احتمالاً گرفتن یک سری سلفی به این معنی است که باید تغییراتی ایجاد کنید و جلوه های مختلفی را اعمال کنید. تا از مجموعه عکس خود کاملاً راضی باشید. به جای مراجعه به یک متخصص، به خصوص اگر به دنبال کار حرفه ای نیستید، می توانید ابزارهای نرم افزاری را امتحان کنید.

اگر مهارت فتوشاپ ندارید، می‌توانید به برنامه‌های کاربرپسندتری مانند Selfie Studio متوسل شوید، که می‌تواند برخی تنظیمات را به‌طور خودکار انجام دهد. و همچنین براش‌ها و ابزارهایی را در اختیار شما قرار دهد تا خودتان تغییراتی را در چند مرحله ساده انجام دهید.

تنظیمات سلفی یا هر عکس دیگری را انجام دهید

این برنامه در یک رابط گرافیکی بصری و قابل دسترس پیچیده شده است، دارای مناطقی است که برای یک تصویر کوچک از تصویر بارگذاری شده، فیلترها و ماسک برای تغییرات سریع، لایه‌ها و کنترل‌های لایه، همراه با سفارشی‌سازی رنگ تعیین شده است.

برای شروع، می‌توانید عکس‌ها را با فرمت‌های bmp.، .emf، .gif، .jpg، pcd.، pcx.، png.، psd.، tbr. (TwistedBrush)، tga.، tif، wmf یا wbmp. وارد کنید. . اینها همچنین انواع فایل هایی هستند که می توانید تصاویر را به آنها صادر کنید.

براش ها، جلوه ها و ترفندها را کاوش کنید

بسیاری از براش‌ها در سطوح مختلف توسط برنامه ارائه می‌شوند، مانند نقشه‌برداری تن، کنتراست سیگموئیدی، نرمال‌سازی، عبور بالا، سطوح خودکار، تاری هوشمند، لرزش، مقیاس خاکستری، غیراشباع، بی‌نقص و تابشی. برخی از آنها می توانند به طور خودکار اعمال شوند در حالی که برخی دیگر برای تنظیم دقیق به کمک شما نیاز دارند.

راه‌حل‌های بیشتری را می‌توانید در نوار منو مشاهده کنید، چه بخواهید یک لمس هنری اضافه کنید، حاشیه‌ها، جعبه‌ها، تاها یا قاب‌ها را وارد کنید، عکس‌ها را بهبود ببخشید، نویز را کاهش دهید، طرح‌بندی را تغییر دهید یا جلوه‌های ویژه‌ای مانند جزئیات بسیار روشن، درخشش یا اضافه کردن جلوه‌های ویژه اضافه کنید. سبک نئون پیش نمایش امکان پذیر است.

ویرایشگر عکس با کاربری آسان با ویژگی های پیشرفته

اگر تجربه ای با ویرایشگرهای گرافیکی دارید، می توانید با چندین لایه (از جمله ادغام لایه ها) کار کنید. ویژگی‌های رایج ویرایش تصویر نیز در دسترس هستند، مانند تغییر اندازه، برش، چرخش و چرخاندن. علاوه بر این، می‌توانید رنگ‌ها را از پالت ترکیب کنید، ماسک‌ها را فعال کنید، از انتخابگر رنگ استفاده کنید، براش‌ها را بچرخانید، و تم رابط را تغییر دهید.

در نتیجه

این برنامه در تست های ما به آرامی کار کرد و کمترین تأثیر را بر عملکرد رایانه داشت. با در نظر گرفتن تمام جنبه‌ها، استودیو سلفی یک رابط کاربرپسند و ویژگی‌های جامع را برای انجام تنظیمات سلفی و دیگر انواع تصاویر تسهیل می‌کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 10,8,7,Vista
  • Processor: Pentium IV or higher
  • RAM: 1 GB RAM (2 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
  • Compatible Formats
    TBR, JPEG, GIF, PNG, TIFF, TGA, PCX, PSD, BMP, PCD, WMF and EMF.​
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • بوسیله سریال قرار داده شده داخل Readme.txt نرم افزار را رجیستر کید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.