.
PictureEcho 4.1 + Portable شناسایی و حذف تصاویر تکراری

آیا مجموعه شما با تصاویر تکراری و مشابه اشتباه گرفته شده است؟ این مشکل را با هوش مبتکرانه PictureEcho حل کنید. تجربه مشاهده عکس می تواند به دلیل هزاران تصویر تکراری با وضوح پایین، کیفیت پایین، مشابه و دقیق به خطر بیفتد.

این نرم افزار با استفاده از الگوریتم بصری خود تصاویر تکراری دقیق را به صورت بصری پیدا می کند. در مورد مجموعه عظیمی از عکس‌ها، مرور درایوها، پوشه‌ها و زیرپوشه‌ها برای بررسی شباهت‌ها در تصاویر می‌تواند دلهره‌آور باشد. برای صرفه جویی در فضا، سازماندهی مجموعه و صرفه جویی در زمان برای مدیریت تصاویر، باید راه آسانی برای یافتن و حذف عکس های تکراری و مشابه وجود داشته باشد.

جستجو در چندین مکان

پنجره اصلی برنامه کاربرپسند و شهودی است، بنابراین می توانید به راحتی یک یا چند مکان را برای تجزیه و تحلیل انتخاب کنید. این بدان معنی است که می توانید پوشه ها، پارتیشن های هارد یا کل درایوهای ذخیره سازی خارجی را برای جستجوی کامل انتخاب کنید.

برای اطمینان از یافتن موارد تکراری مورد علاقه خود، باید برای انتخاب پسوندهایی که باید پردازش شوند (JPEG، PNG، TIFF، GIF، BMP یا ICO)، همراه با پوشه‌هایی که می‌خواهید حذف شوند، وقت بگذارید.

تصاویر تکراری را پیدا کنید

قبل از دریافت نتایج، باید برنامه را طوری تنظیم کنید که به دنبال تطابق دقیق یا مشابه باشد. اولی تنظیمات پیش‌فرض برای PictureEcho است. در حالی که دومی به پیکربندی شما بستگی دارد. می‌توانید عکس‌های گرفته شده در بازه زمانی ۳۰ ثانیه، ۱ دقیقه یا ۶۰ دقیقه را اسکن کنید، در حالی که در نظر داشته باشید که با بیشتر شدن بازه زمانی، تعداد نتایج کاهش می‌یابد.

فریب های شناسایی شده را تجزیه و تحلیل کنید

هنگامی که PictureEcho عکس‌های تکراری را نمایش می‌دهد، می‌توانید آنها را مقایسه کنید و نه تنها خود تصاویر، بلکه ابرداده‌های آن‌ها را نیز بررسی کنید: اندازه، پسوند، تاریخ ایجاد، وضوح و تاریخ گرفته شده.

در مرحله بعد، چندین گزینه برای تصمیم گیری در مورد حفظ کدام یک از تصاویر دارید: کوچکتر / بزرگتر در هر گروه، تصویر با وضوح پایین / بالا در هر گروه، جدیدترین / قدیمی ترین تصویر در هر گروه، یا به سادگی آنها را بر اساس مکان انتخاب کنید. . مرحله آخر حذف dupe ها یا انتقال آنها به پوشه دیگری است.

در نتیجه

برای تکمیل آن، می‌توانید برای شناسایی و حذف تصاویر تکراری در هارد دیسک‌ها، درایوهای قابل جابجایی یا Adobe Lightroom به PictureEcho تکیه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه  Crack  را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.