.
IDimager Photo Supreme 2023.2.0.4981 + Portable مدیر تصاویر

Photo Supreme به شما امکان می دهد فایل های تصویری را بر اساس مشخصات آنها، از جمله جزئیات فنی، مکان یا سایر ابرداده های تعبیه شده مدیریت و دسته بندی کنید.

با استفاده از این نرم‌افزار سازمان‌دهی عکس، می‌توانید برچسب‌ها، توضیحات و داده‌های GEO را به فایل‌ها اضافه کنید، چهره‌ها را شناسایی کنید یا اطلاعات سفارشی اضافه کنید. این برنامه دارای مجموعه محدودی از ویژگی های ویرایش است. می توانید تصاویر را برش دهید، ورق بزنید و اندازه آنها را تغییر دهید، واترمارک اضافه کنید و غیره. این نرم افزار به شما امکان می دهد عکس ها را بدون توجه به اندازه آنها در حالت تمام صفحه مشاهده کنید.

Photo Supreme یک نرم افزار جامع DAM است که اکثر مراحل در گردش کار عکاسی دیجیتال را پوشش می دهد. این مجموعه ویژگی نسبتاً گسترده ای دارد که به طور قابل توجهی با Lightroom همپوشانی دارد. از انواع بیشتری از دارایی های دیجیتال و ویژگی های فهرست نویسی پشتیبانی می کند، در حالی که مجموعه ویژگی های پردازش تصویر بسیار محدودتری را ارائه می دهد. این نرم افزار اصول اولیه پردازش تصویر را پوشش می دهد و برای همکاری با Adobe Photoshop در هنگام دستکاری تصاویر طراحی شده است. این موضوع Photo Supreme را به یک رقیب Adobe Lightroom Classic تبدیل می کند.

رابط کاربری

جدیدترین نسخه Photo Supreme یک رابط کاربری بسیار تمیز و ساده ارائه می دهد. بیشتر پنجره برنامه برای نمایش ریز عکسها با مقدار کمی اطلاعات در زیر هر تصویر خدمت می کند. به طور پیش فرض، فقط نام فایل و تعداد برچسب های اعمال شده بر روی هر تصویر نشان داده می شود. بدیهی است که بدون هیچ اطلاعات اضافی، تصاویری که برای اولین بار وارد می‌شوند، همه دارای صفر هستند. با این حال، برای واردات بعدی، برچسب گذاری تصاویر هنگام وارد کردن امکان پذیر است، بنابراین شمارش می تواند بالای صفر شروع شود.

Photo Supreme دارای یک رابط براق است که به بخش هایی بدون همپوشانی و فضای کمی هدر رفته تقسیم شده است. در سمت چپ، نمای درخت کاتالوگ سلسله مراتبی، انواع مختلف سازماندهی فایل را نشان می دهد. اندازه این بخش از ۱۵ تا ۸۵ درصد پنجره اصلی قابل تغییر است. در ابتدا، درخت کاتالوگ با نوار کاتالوگ که شبیه یک منوی برنامه در امتداد بالای پنجره است، اضافی به نظر می رسد، زیرا با تب همه نشان داده شده شروع می شود. پس از انتخاب هر مورد در نوار کاتالوگ، درخت کاتالوگ به نمایش تفکیک سلسله مراتبی سازمان انتخاب شده تغییر می کند.

تصاویر بندانگشتی در ناحیه سمت راست گروه بندی می شوند که در واقع زبانه بندی شده است تا جابجایی بین مجموعه های مختلف تصاویر کوچک را بسیار آسان کند. تب ها را می توان با کلیک بر روی علامت مثبت اضافه کرد و هر چیزی که در رابط اتفاق می افتد بر برگه انتخاب شده تأثیر می گذارد. دیالوگ های گزینه مانند View Options به لبه قاب متصل می شوند. در هر نما فقط چند گزینه موجود است. برای ریز عکس‌ها، اندازه، ابرداده و ترتیب مرتب‌سازی می‌تواند تغییر کند، اما چیز دیگری نیست. برای فضای اضافی، درخت کاتالوگ را می توان پنهان کرد.

یک ردیف از نمادها در سمت راست پایین نمای اصلی به یک صفحه نمایش مربوطه تغییر می کند. اکثر این نمادها یک پانل سمت راست را با کنترل های خاص خود نشان می دهند:
 • اطلاعات: ابرداده های اصلی تصویر را به صورت گرافیکی به گونه ای نشان می دهد که شبیه LCD وضعیت دوربین های حرفه ای باشد. این ارائه واضح و مختصر است.
 • اشتراک گذاری: منویی با گزینه های اشتراک گذاری ظاهر می شود.
 • Batch: یک پانل برای انتخاب عملکردهای پردازش دسته ای ارائه می دهد.
 • جدول نور: برای مشاهده تصاویر انتخابی، برنامه را به صورت تمام صفحه درآورید و پنجره برنامه را به صورت پویا بر اساس تعداد تصاویر انتخاب شده تقسیم کنید.
 • جزئیات: پانل سمت راست را با فراداده فایل گسترده پر می کند. جزئیات نشان داده شده قابل تنظیم هستند.
 • برچسب GEO: به استفاده از پانل سمت راست برای تنظیم مکان تصویر اجازه می دهد. به یک کلید Google API نیاز دارد.
 • برچسب ها: پانل سمت راست را برای برچسب زدن و فایل های کلیدواژه به ارمغان می آورد.
  Adjust: یک تصویر انتخاب شده را متناسب با ناحیه اصلی مقیاس می کند و پانلی از عملکردهای پردازش تصویر را نشان می دهد.
 • پیش‌نمایش: به‌جای نمای بندانگشتی، به مشاهده یک تصویر واحد می‌رود. مانند تنظیم بدون نمایش پانل عملکردهای پردازش تصویر.
برگه ها فقط برای نمایش تصاویر کوچک در دسترس هستند.

هر زمان که یک تصویر منفرد در ناحیه برنامه اصلی نشان داده شود، یک دکمه Back ظاهر می شود تا نمای بند انگشتی را برگرداند. یک دکمه در بالای گوشه سمت راست تصویر، آن را مستقیماً در فتوشاپ بارگیری می کند.

فیلتر ساده ریز عکسها را می توان با کلیک بر روی نماد قیف فعال کرد

. گزینه هایی برای فیلتر بر اساس رتبه بندی، کد رنگ، وضعیت، برچسب و نوع فایل وجود دارد. فیلترهای پیشرفته را می توان انتخاب و ذخیره کرد. حتی یک فیلتر نسبت ابعاد کمیاب وجود دارد که امکان انتخاب نسبت تصویر استاندارد را فراهم می کند. توجه داشته باشید که فیلتر با عنوان Aspect-Ratio در لایت روم در واقع Orientation است و در واقع روی نسبت ابعاد فیلتر نمی شود!

جستجو و فیلتر کردن

قابلیت های جستجوی گسترده ای در بخش های مختلف این اپلیکیشن وجود دارد. اگرچه قدرت کامل آن تا حدودی پنهان است، Photo Supreme می تواند کاتالوگ فعال را با استفاده از هر ابرداده ای که در حین واردات جمع آوری شده یا پس از آن اضافه شده است جستجو کند. دسترسی به برخی از این ویژگی‌ها غیرممکن است، بنابراین توصیه می‌کنیم برای شروع به کتابچه راهنمای جستجوی شروع سریع آنلاین مراجعه کنید.

جستجوی تصویر ساده‌ترین و محدودترین زمانی است که از یکی از سازمان‌های سلسله مراتبی با نمای درخت کاتالوگ شروع می‌شود. دسته‌ها که برچسب‌ها یا کلیدواژه‌ها نیز نامیده می‌شوند، سلسله مراتبی هستند و بنابراین می‌توان هر سطحی را انتخاب کرد و تمام تصاویر مطابق با یک دسته، از جمله فرزندان بازگشتی آن را مشاهده کرد. ناامید کننده است، سازمان پوشه ها سلسله مراتبی نیست، به این معنی که تنها انتخاب عمیق ترین پوشه های تو در تو، هر تصویری را نشان می دهد. برخی دیدگاه‌های دیگر، مانند Time-Line، سلسله مراتبی هستند، در حالی که برخی دیگر اینگونه نیستند. همانطور که قبلا در این بررسی ذکر شد، فیلتر ساده را می توان برای تصاویر منطبق اعمال کرد.

پرس و جوهای پیچیده تر را می توان به راحتی با استفاده از ابزار جستجوی پویا ایجاد کرد.

این یک مفهوم بسیار جالب است، اگرچه نامش نادرست است زیرا به صورت پویا جستجو نمی کند. کاری که این ابزار انجام می دهد این است که راهی برای ساخت تدریجی یک جستجوی پیچیده ارائه می دهد که می تواند به یک مجموعه پویا تبدیل شود یا به سادگی برای اجرا در آینده ذخیره شود. جستجوها با کشیدن یک عنصر سازمانی به پانل ابزار جستجوی پویا ساخته می شوند. برچسب‌ها انتخاب واضحی هستند، اما تاریخ، رتبه‌بندی و غیره همگی می‌توانند اضافه شوند.

هر عنصری را می توان قبل از اجرای پرس و جو در حالت Join یا Every معکوس کرد که به ترتیب مربوط به یافتن تقاطع یا اتحاد جستجوها است. یک دکمه Play برای اجرای پرس و جو استفاده می کند. توجه داشته باشید که انتخاب چندگانه معمولاً ترکیب نتایج را نشان می‌دهد که بسیار کمتر از استفاده از Join برای یافتن تصاویری که با چندین معیار مطابقت دارند مفید است.

یک کادر جستجوی کوچک نیز ویژگی های جستجوی قدرتمندی را فراهم می کند.

این یک زمینه آزاد است، بنابراین مطمئناً شهودی نیست، اما آیا یادگیری آن آسان است. رفتار پیش‌فرض هنگام تعیین چند کلمه مغایر با منطق است و فایل‌هایی را پیدا می‌کند که با هر اصطلاحی مطابقت دارند. با پیوستن چند کلمه با علامت +، سپس جستجو تصاویری را پیدا می کند که با همه عبارت ها مطابقت دارند. مهم است که بین کلمات فاصله قرار ندهید، در غیر این صورت عملگر پلاس به چیزی متصل نمی شود. همچنین می توان کلمات را با علامت – به هم متصل کرد تا فایل های منطبق را حذف کرد.

مشاهده و پردازش تصویر

هر تصویری با دوبار کلیک کردن روی تصویر کوچک آن فورا قابل مشاهده است. ناحیه اصلی برنامه با تصویر به صورت یکنواخت و متناسب با مقیاس شروع می شود. در حالی که دکمه ماوس را نگه داشته اید، با کلیک بر روی تصویر به نمای ۱۰۰% می رسد. می توان به طور موقت در این حالت حرکت کرد اما فقط تا جایی که ماوس بتواند به لبه پنجره برنامه برسد. پس از رها شدن دکمه، زوم و موقعیت هر دو به موقعیت قبلی خود بازنشانی می شوند. مورد دوم کاملاً خسته کننده است و کاربران را مجبور می کند از نوارهای اسکرول برای حرکت مطمئن استفاده کنند.

زوم را می توان در یک مقیاس خاص با مراحل از پیش تعریف شده از ۱۰ تا ۴۰۰٪ تنظیم کرد.

حتی زمانی که بزرگنمایی ثابت شود، با کلیک کردن، بزرگنمایی تصویر تا ۱۰۰ درصد افزایش می یابد. همین مشکل با پانینگ به این صورت نیز رخ می دهد، بنابراین به استفاده از آن نوارهای اسکرول عادت کنید! فقط در ۱۰۰% سطح زوم ثابت می ماند و پاننگ مانند سایر برنامه ها کار می کند. پیشروی به یک تصویر دیگر، مقیاس را به بزرگنمایی به تناسب بازنشانی می‌کند. به نظر نمی رسد راهی برای تغییر این رفتار وجود داشته باشد.

با دوبار کلیک کردن روی یک تصویر، بیننده تمام صفحه می شود. با این حال، کنترل‌ها یکسان باقی می‌مانند، بنابراین حرکت سوژه فقط در هنگام استفاده از نوارهای اسکرول در جای خود باقی می‌ماند. سطح زوم را می‌توان با استفاده از چرخ پیمایش ماوس تغییر داد، زیرا هیچ کنترل قابل مشاهده‌ای در نمایشگر تمام صفحه وجود ندارد.

IDimager ویژگی های پردازش تصویر را معرفی کرد.

این ویژگی ها در نسخه قبلی بررسی شده وجود نداشتند و اکنون کاملاً ظاهر می شوند زیرا در کتابچه های راهنمای آنلاین ذکر نشده اند. وقتی صحبت از راهنماها شد، آنها به خوبی نوشته شده اند و به راحتی قابل درک هستند و در عین حال بسیاری از ویژگی های Photo Supreme را در معرض دید قرار می دهند که کشف آنها به تنهایی بسیار سخت است.

پردازش تصویر در پانل Adjust موجود است که به صورت پویا پیش نمایش عملیات را نشان می دهد. یک هیستوگرام در بالای پانل به عنوان کمک تجسم ظاهر می شود، با چندین حالت نمایش در دسترس است. مستقیماً در زیر هیستوگرام، برگه‌ها ناحیه زیر را به Canvas، Filters و Preset تقسیم می‌کنند.

هر برگه انواع مشابهی از توابع را جمع آوری می کند:
 • بوم: برش، مقیاس، چرخش، صاف کردن، برگرداندن، قاب، عنوان و واترمارک.
 • فیلترها: جلوه‌های خودکار، درخشندگی، رنگ‌ها، منحنی تن، نرم‌کردن/تیز کردن، بهبود و اصلاح چشم قرمز.
 • Preset: ترکیب بسته بندی شده ای از جلوه های فیلتر را ارائه می دهد.

این توابع پردازش اولیه تصویر سراسری، به علاوه Healing و Redeye Correction را برای تغییرات محلی پوشش می‌دهند. هر ویژگی گفتگوی پایین خود را از لغزنده ها و گزینه ها ارائه می دهد. راهی برای تغییر ویژگی‌های فردی وجود دارد، اما به طور عجیبی، میانبر لغو استاندارد (CTRL-Z) کاری انجام نمی‌دهد. اگرچه پیش نمایش به صورت پویا به روز می شود، باید روی اعمال تغییرات ذخیره در کاتالوگ کلیک کنید. این مطمئناً یک اشکال است، اما هنگام تنظیم یک تصویر تنظیم شده قبلی، پردازش تصویر دو بار اتفاق می افتد! مجموعه‌ای از تنظیمات Recipes نامیده می‌شوند و می‌توانند ذخیره و بازیابی یا در کلیپ‌بورد کپی شوند تا روی تصویر دیگری اعمال شوند.

کارایی

جدیدترین نسخه به طور کلی با چند استثنا سریع است. سرعت نمایه سازی، همانطور که قبلا در این بررسی Photo Supreme ذکر شد، خوب و قابل مقایسه با عملکرد مورد انتظار از یک نرم افزار مدرن DAM است.

هنگامی که کاتالوگ به طور کامل ایندکس شد، پیمایش با درخت کاتالوگ سریع است. اکثر مجموعه‌های تطبیق در کمتر از یک ثانیه ظاهر می‌شوند، اما به خاطر داشته باشید که اکثر سازمان‌ها فقط تصاویری را نشان می‌دهند که با گره برگ مطابقت دارند، به این معنی که Photo Supreme در یک مجموعه داده بسیار محدود به این سرعت دست می‌یابد.

مقوله‌ها به صورت سلسله مراتبی در نظر گرفته شده‌اند و زمانی که این بررسی شروع شد، همه تصاویر این دسته قابل مشاهده بودند اما مدتی دیگر کار نکرد. هیچ تنظیم واضحی برای کنترل این رفتار وجود ندارد و بنابراین ما در حال بررسی هستیم و هنگام رسیدن به نتیجه، این بررسی را به روز خواهیم کرد.

ابزار جستجوی پویا واقعا سریع است.

به سرعت فایل های منطبق را برای پرس و جوهایی که شامل چند عبارت گنجاندن و حذف هستند نشان می دهد. این با توجه به پیچیدگی بالقوه جستجوهایی که شامل انواع متادیتا هستند، چشمگیر است. یکی دیگر از ویژگی هایی که عملکرد چشمگیر ارائه می دهد، نمایشگر تصویر جدید است که بسیار سریعتر از نسخه بررسی شده قبلی است. تصاویر بسیار سریع بارگیری می شوند، حتی تصاویر با وضوح بالا. پرش به ۱۰۰% نمایش با کلیک کردن روی تصاویر تقریباً فوری است، فقط برای تصاویر با وضوح بسیار بالا که پس از چند ثانیه تاخیر ظاهر می شوند و به سریع ترین بینندگان موجود نزدیک می شوند.

مدیریت تصاویر بزرگ

اما خبر عالی این است که Photo Supreme در نهایت می تواند تصاویر بزرگ را به درستی مدیریت کند. این برنامه می‌تواند آنها را مانند سایر فایل‌ها وارد و فهرست‌بندی کند، حتی از تصاویری پشتیبانی می‌کند که برای Adobe Lightroom Classic خیلی بزرگ هستند و نمی‌توانند وارد شوند! ویژگی های جدید پردازش تصویر آن در سمت آهسته قرار دارند. در حالی که پیش‌نمایش پویا با سرعت مناسبی به‌روزرسانی می‌شود، پردازش روی تصویر هنگام اعمال تنظیمات، حتی برای تغییرات نسبتاً کم، چندین ثانیه طول می‌کشد.

Photo Supreme در مقابل ACDSee:

ACDSee یک انتخاب عالی برای مشاهده و ویرایش تصاویر است. برای پردازش تصویر و ایجاد کلاژ دارای ویژگی های بسیار متنوعی است. این نرم افزار بهترین راه حل برای کاربران حرفه ای است زیرا دارای مجموعه ای از ابزارهای پیشرفته است. با این حال، رابط کاربر پسند آن، آن را به یک گزینه عالی برای تازه کارها نیز تبدیل می کند.

Photo Supreme به شما امکان می دهد عکس های خود را به سرعت و کارآمد سازماندهی کنید تا یک آلبوم مجازی ایجاد کنید که به راحتی با دوستان و خانواده از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود. با این حال، اگر عکاسی هستید که باید گردش کار عکاسی دیجیتال خود را سازماندهی کنید و مانند یک حرفه ای تصاویر را ویرایش کنید، این نرم افزار بهترین انتخاب نیست.

در نتیجه

Photo Supreme  یک نرم افزار مدیریت دارایی های دیجیتال قدرتمند با رابط کاربری زیبا است. فهرست نویسی کارآمد و آسان برای پیمایش با ویژگی های جستجوی رسا است. خواندن کتابچه‌های راهنمای آنلاین کوتاه برای استفاده از آن‌ها ضروری است، اما پس از آن، ایجاد جستجوهای پیچیده سریع است و تصاویر حاصل از جلو و مرکز بدون درهم‌کاری نشان داده می‌شوند. رابط کاربری جدید طراحی شده واقعا چشمگیر است!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

 • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
 • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار توسط Patch

 • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
 • نرم افزار را نصب کنید.
 • به پوشه " Patch " بروید.
 • فایل " Patch.exe " را در مسیر زیر کپی کنید:

C:Program FilesIDimager ProductsPhoto Supreme 2023

 •  بر روی فایل " Patch.exe " کلیک راست کرده و گزینه  Run As Administrator  را انتخاب کنید.

-> Click " Patch "
-> Exit when finish.

 

 • نرم افزار را اجراء کنید.
 • نرم افزار را آپدیت نکنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.