.
Photo Supreme 2023.0.2.4840 + Portable دسته بندی و ویرایش تصاویر

Photo Supreme -با توجه به تعداد زیادی عکس که امروزه به اشتراک گذاشته می شود، طبیعی است که همه عکس های بیشتری در درایو خود داشته باشند. همه چیز خوب است تا زمانی که یک تصویر وجود داشته باشد که به دنبال آن هستید، اما نمی توانید پیدا کنید. خوشبختانه، نرم‌افزاری برای کمک به کاربران در سازماندهی و تغییر عکس‌هایشان در دسترس است . تنها چیزی که لازم است جستجوی آن است.

اگر به دنبال چنین ابزاری بودید، Photo Supreme شما را تحت پوشش قرار داده است. از طریق آن، کاربران می توانند تصاویر خود را دسته بندی کرده و آنها را در کاتالوگ ها و پوشه ها ساختار دهند. در حالی که می توانند ظاهر خود را تنظیم کنند و ابرداده خود را تغییر دهند.

مجموعه خود را وارد کنید

فرآیند نصب نرم و بدون نگرانی است و با راه اندازی برنامه، از شما خواسته می شود عکس های خود را وارد کنید. وارد کردن آن‌ها به برنامه به شما کمک می‌کند تا یک فروشگاه یک‌جا برای تصاویر خود داشته باشید. جایی که یافتن آنچه نیاز دارید فقط به جستجوی کلمه کلیدی نیاز دارد.

وقتی همه چیز را در رابط داشته باشید، سازماندهی آسان تر می شود. کلیک کردن روی یک تصویر به کاربران اجازه می دهد تا آن را برچسب گذاری کنند. و همچنین ابرداده های آن را تغییر دهند. از طریق برچسب‌ها، کاربران می‌توانند عکس‌های خود را برچسب‌گذاری کنند تا راحت‌تر آن‌ها را پیدا کنند: می‌توانید برچسب‌های خود را معرفی کنید، اما این برنامه همچنین دارای یک ویژگی هوش مصنوعی است که از Google برای شناسایی برچسب‌ها استفاده می‌کند.

ویرایش ابرداده تصویر نیز امکان پذیر است. و کاربران می توانند داده های از قبل موجود را تغییر دهند یا اطلاعات مربوط به عکس های خود را به صورت دستی معرفی کنند.

ویرایش: یک به یک یا به صورت دسته ای

از طریق منوی Adjust، کاربران می توانند عکس های خود را به روش های مختلفی ویرایش کنند. منوی Canvas چه برش، ورق زدن، صاف کردن، یا اضافه کردن زیرنویس یا فریم باشد، راه های زیادی برای تغییر نسبت تصاویر شما ارائه می دهد. از طریق منوی فیلترها، کاربران می‌توانند با تغییر درخشندگی، رنگ‌ها، منحنی‌های تن و موارد دیگر، ظاهر عکس را بیشتر تنظیم کنند.

علاوه بر این، این برنامه یک ویژگی ویرایش/تغییر دسته ای را نیز ارائه می دهد. تصاویر خود را انتخاب کنید، برای ایجاد یک دسته جدید کلیک کنید و مواردی را که می خواهید تنظیم کنید از منوی کشویی انتخاب کنید. هیچ کمبودی در گزینه ها وجود ندارد: تغییر ابرداده، افزودن فیلترها، معرفی افکت ها و سایر تنظیمات از این دست، و موارد دیگر.

در نتیجه

Photo Supreme برنامه محافظت شده با رمز عبور که به شما امکان می دهد تصاویر خود را در کاتالوگ ها سازماندهی کنید، آنها را ویرایش کرده و از طریق حساب های ایمیل یا فیس بوک خود به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار توسط Patch

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار رو نصب کنید.
  • فایل Patch را در مسری که نرم افزار نصب شده کپی کنید، روی فایل Patch کلیک راست کرده و روی گزینه Run As Administrator  کلیک کنید.
  • نرم افزار را اجراء کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.