.
Photo&Picture Resizer v1.0.320 تغییر سایز تصاویر در اندروید

Photo&Picture Resizer یک ابزار عالی است و به کاربران کمک می کند تا در کنار حفظ وضوح عکس ها آنها را به راحتی ویرایش کنند. امروزه پیشرفت تکنولوژی به توسعه فوق العاده سایت ها و شبکه های اجتماعی منجر می شود و نیاز افراد را برای ارتباط با یکدیگر افزایش می دهد. در نتیجه ما اغلب می بینیم افرادی از سراسر جهان به طور مرتب عکس ها یا ویدئو هایی را به اشتراک می گذارند. برنامه های بسیاری برای ویرایش عکس تولید شده اند که در بین آنها  Photo&Picture Resizer یک برنامه مناسب است. همه می خواهند تصاویر توسط خودشان ویرایش شود. این برنامه به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

پروفایل برنامه

Photo&Picture Resizer یک برنامه رایگان است که برای تلفن های همراه طراحی شده است. این برنامه دارای قابلیت هایی است که به شما کمک می کند اندازه عکس ها را تغییر بدهید. نکته مهم برنامه این است که ضمن حفظ کیفیت اصلی عکس، ویرایش عکس را انجام دهید. این نکته بسیار مهمی است که برنامه برای کاربران به ارمغان می آورد.

با کمک این ابزار شما می توانید به سرعت تصاویر رضایت بخشی را ایجاد کنید. این برنامه به شما امکان می دهد تعادل تصویر را تنظیم کنید و همچنین امکان ارسال فایل از طریق سایر برنامه ها را با توجه به اندازه های استاندارد مورد نیاز آن برنامه ها فراهم می کند. به عنوان مثال ارسال یک تصویر بزرگ از طریق پست مجاز نخواهد بود و این برنامه به شما کمک می کند تا با محدود کردن اندازه، آن را سریعاً پست کنید.

Screen Master v1.8.0.8 تهیه عکس از صفحه و ویرایشگر در اندروید

ویژگی برجسته

اولین ویژگی برجسته ای که گفته می شود تغییر اندازه است. بسیاری از تصاویر را می توان با توجه به دید شما تغییر اندازه داد. تغییر اندازه بر زیبایی عکس تأثیر می گذارد. با این حال، کیفیت و وضوح بدون تغییر باقی می ماند. مهم نیست چند بار اندازه تصویر را تغییر دهید، تصویر واضح و زیبا باقی می ماند.تنظیم تصویر را می توان با بزرگنمایی یا کوچک نمایی انجام داد. شما می توانید اندازه تصویر را به KB، MB تغییر دهید.

بهینه سازی برنامه

می توان گفت که این برنامه بهترین ابزار ویرایشگر عکس برف است زیرا کیفیت و وضوح تصویر بدون تار شدن یا محو شدن کاملاً حفظ می شود. علاوه بر این در آخرین نسخه از برنامه خطاهای قبلی بهینه سازی و برطرف شده است. همچنین این برنامه رایگان است. اگر می خواهید عکس های زیادی با اندازه، تعادل و وضوح واقعی داشته باشید، این برنامه مفید را از دست ندهید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.