.
PhoneRescue 4.2.3.20230620 Win/Mac بازیابی اطلاعات محصولات iOS

هیچ کس از از دست دادن اطلاعات آیفون یا آیپد مصون نیست. اطلاعات ارزشمند یا یک فایل مهم می تواند به طور تصادفی حذف شود یا در صورت خرابی نرم افزار از بین برود. اگر دستگاه دچار خرابی جدی شده باشد یا به طور کامل گم شده باشد، اوضاع حتی بدتر می شود. آیا ابزاری وجود دارد که بتواند با هر یک از این موارد مشکل مقابله کند؟ بله، یکی وجود دارد، ما PhoneRescue را برای iOS به شما ارائه می کنیم.

 این نرم افزار در صورتی که هر یک از این فایل ها را به اشتباه حذف کنید یا دستگاه شما به نرم افزارهای مخرب آلوده شود، می تواند به شما کمک کند تا بتوانید اطلاعات از دست رفته را با استفاده از رایانه شخصی خود بازیابی کنید.

فایل‌ها را از دستگاه iOS یا فایل‌های پشتیبان iTunes بازیابی کنید

PhoneRescue برای iOS برنامه‌ای است که راه‌حلی برای این نوع موقعیت‌ها ارائه می‌دهد. و به شما امکان می‌دهد داده‌های حذف شده را از دستگاه‌های iOS مانند آیفون، آی‌پد یا آی‌پاد و همچنین از فایل‌های پشتیبان iTunes بازیابی کنید. این فایل‌ها می‌توانند از مخاطبین و پیام‌ها، تا انواع داده‌های پیشرفته‌تر، مانند جریان‌های عکس، iBooks و ویدیوها را شامل شود.

پس از تکمیل فرآیند اسکن، برنامه تعداد فایل‌های یافت شده را برای هر دسته نمایش می‌دهد و در صورتی که نمی‌خواهید کل محتوا در رایانه شما ذخیره شود، می‌توانید به صورت دستی انتخاب کنید که کدام فایل را بازیابی کنید. همچنین می‌توانید قبل از شروع بازیابی اطلاعات را پیش‌نمایش کنید و بررسی کنید که آیا کامل است یا خیر.

فرمت های خروجی ترجیحی و محل export را انتخاب کنید

PhoneRescue برای iOS شما را قادر می سازد فایل های به دست آمده را با انتخاب فرمت خروجی و مکان آن ها سفارشی کنید. تاریخچه تماس ها و پیام ها را می توان به عنوان اسناد HTML بازیابی کرد، در حالی که مخاطبین، تقویم ها و یادداشت ها را می توان به عنوان فایل های متنی ساده CSV ذخیره کرد. همچنین می‌توانید مکان صادرات متفاوتی را برای اسناد بازیابی شده انتخاب کنید، در صورتی که می‌خواهید یک پوشه جداگانه روی دیسک خود ایجاد کنید.

تا آنجا که به سایر فایل‌ها، مانند فیلم‌ها و عکس‌ها مربوط می‌شود، آنها در قالب اصلی خود بازیابی می‌شوند که وضوح و کیفیت اصلی آنها را در طول فرآیند دست نخورده نگه می‌دارد. همین امر در مورد داده های برنامه که شامل اسناد صوتی، تصویری و متنی است نیز صادق است.

در نتیجه

اگر با دستگاه iOS خود به مشکل برخوردید و به طور تصادفی پیام ها یا مخاطبین خود را حذف کردید، PhoneRescue برای iOS می تواند کمک کند. و هر چیزی را که ممکن است از دست داده اید بازیابی کند. رابط جادوگر مانند تنها به چند مرحله آسان برای تکمیل بازیابی نیاز دارد. و به اندازه کافی بصری است که هر کسی بتواند از آن استفاده کامل کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
ویندوز

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, 10, 8, 7, Vista - 64bit
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
مک

Technical Details and System Requirements

  • Supported Operation System: macOS 10.9 or later 64-bit
iOS  iOS 15, iOS 14, iOS 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید.
  • برنامه را یک بار اجرا کنید و سپس ببندید
  • . از Keygen برای فعال کردن برنامه استفاده کنید.
  • فایل "Block.cmd" را به صورت Run as administrator اجرا کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید . آپدیت نکنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.