.
Pepakura Designer 5.0.10 + Portable استخراج مدل‌های کاردستی کاغذی از اشیاء سه بعدی

 برنامه ای است که در ژاپن توسعه یافته است (کلمه Pepakura مخفف papercraft در ژاپنی است). برای ساختن الگوهای دوبعدی باز شده از مدل های سه بعدی. از آنجایی که عملیات بسیار ساده است. می توانید به راحتی الگوها را بسازید. پس شما می توانید بر اساس علاقه خود الگو را ویرایش کنید. Pepakura Designer با وارد کردن داده های مدل سه بعدی، طراحی الگوهای اصلی صنایع دستی را آسان می کند. برای ساختن الگوهای کاردستی به دانش خاصی نیاز نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدل سه بعدی را آماده کنید. می‌توانید از نرم‌افزار ۳DCG منتشر شده از توسعه‌دهندگان دیگر برای ساختن مدل‌های سه بعدی برای باز کردن استفاده کنید.

نه تنها می توان یک الگوی ایجاد شده توسط Pepakura Designer را چاپ و به عنوان تصویر دو بعدی ذخیره کرد. بلکه می توانید آن را با افراد دیگر نیز به اشتراک بگذارید. نمایشگر اختصاصی Pepakura Viewer از وب سایت رسمی Pepakura Designer به صورت رایگان در دسترس است. اکنون می توانید از طراحی کاردستی کاغذی خود لذت ببرید. مدل‌های سه‌بعدی که با نرم‌افزار ۳D CG طراحی می‌کنید. می‌توانند با استفاده از Pepakura Designer از دنیای دیجیتال وارد دنیای واقعی شوند.

یک رابط بصری که برای هر کسی مناسب است

درست خارج از خفاش، Pepakura Designer چیزی جز پیچیده برای استفاده است. رابط کاربری آن به‌خوبی سازمان‌دهی شده است و اگر بتوانید بسیاری از نمادهای نوار ابزار کوچک را نادیده بگیرید، می‌تواند به راحتی به عنوان یک نرم‌افزار نامرتب منتقل شود. اگرچه، با عادت کردن به آنها و کاری که انجام می دهند، حتی آن شکست احتمالی نیز محو می شود.

پنجره اصلی Pepakura Designer به سه بخش اصلی تقسیم می شود که کل فضای کاری آن را تشکیل می دهد. از آن‌ها می‌توانید به تمام ابزارها و ویژگی‌های برنامه دسترسی داشته باشید، مدل سه‌بعدی را کاوش کنید و آن را به‌صورت باز مشاهده کنید.

مدل های سه بعدی پیچیده را به صورت گیفی باز کنید

Pepakura Designer می‌تواند با فرمت‌هایی کار کند که از نرم‌افزارهایی مانند Metasequoia، ۳ds Max، Wavefront، Lightwave، AutoCAD، Binary STL و Google Earth حاصل می‌شوند. این مجموعه ای از برنامه های کاربردی قدرتمند و پرکاربرد است که به این معنی است که اگر امکان ایجاد شیء شخصی خود را ندارید، مطمئناً می توانید آنچه را که به دنبال آن هستید در یکی از انجمن ها و وب سایت های پشتیبانی که به مدل سازی سه بعدی اختصاص داده شده اند، بیابید.

برنامه مورد نظر می‌تواند مدل‌های همه اشکال و اندازه‌ها را تا زمانی که به درستی ایجاد شده و پس از صادرات بدون خطا باشد، باز کند. از آنجایی که Pepakura Designer با هیچ ابزار ویرایش سه بعدی همراه نیست، نمی تواند به شما در تعمیر شیئی که می خواهید وارد کنید کمک کند.

از طرف دیگر، اگر همه چیز به آرامی پیش برود و به نقطه ای برسید که بتوانید آزادانه شی را روی هر محوری بچرخانید و بزرگنمایی کنید و بزرگنمایی کنید، می توانید مطمئن باشید که می توانید طرح بندی قابل چاپ دو بعدی را نیز ایجاد کنید. تنها با یک کلیک کافی است.

در نتیجه

چیزهای بیشتری برای Pepakura Designer وجود دارد که برای کشف آنها باقی مانده است، مانند توانایی آن برای پیوستن و جدا کردن چهره ها، بررسی مطابقت آنها و حتی اندازه گیری فاصله بین نقاط. اینها و بسیاری دیگر به آن وضعیت یک ابزار کاربردی، قدرتمند و بسیار آسان برای هر کسی که نیاز به ایجاد مدل‌های کاردستی کاغذی دارد، می‌دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را به صورن Run As Administrator اجرا کنید و بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.