.
PDFZilla 3.9.4 + Portable ویرایش و تبدیل PDF به سایر فرمت ها

PDFZilla اپلیکیشنی است که به شما امکان می دهد فایل های PDF را به فایل های Word، تصاویر، اسناد متنی، HTML و SWF تبدیل کنید.

این برنامه دارای یک رابط کاربر پسند است. که در آن می توانید با استفاده از مرورگر فایل یا روش “کشیدن و رها کردن” فایل های PDF را وارد کنید. پردازش دسته ای مجاز است.

بنابراین، می توانید مکان و فرمت خروجی را مشخص کنید. (به عنوان مثال DOC، RTF، PNG، BMP)، و فرآیند تبدیل را ادامه دهید (دایرکتوری خروجی به طور خودکار پس از اتمام کار باز می شود).

علاوه بر این، می توانید تبدیل صفحه اول و آخرین صفحه را غیرفعال کنید. فایل های PDF را از یک پوشه اضافه کنید. و همچنین یادآور صدا را غیرفعال کنید.

این برنامه با مقدار کم تا متوسطی از منابع سیستم اجرا می شود. و به سرعت یک کار تبدیل را بدون ایجاد مشکلی در طول مسیر به پایان می رساند.

یک راهنمای گام به گام مختصر با عکس‌های فوری برای مبتدیان وجود دارد. اما توضیح نمی‌دهد که چه مقادیری را می‌توانید در گزینه‌های «صفحه اول» و «آخرین صفحه برای تبدیل» وارد کنید (مثلاً «۱» را فعال می‌کند و “۰” آنها را غیرفعال می کند).

علاوه بر این، به نظر می‌رسد PDFZilla با تبدیل جدول (در مورد PDF به Word) و طرح کلی صفحه در PDF به HTML (مثلاً تصاویر، جداول و کاراکترهای ویژه موجود در سایر زبان‌ها به جز انگلیسی، مشکلاتی دارد). تبدیل نشده است). همچنین، در طی آزمایشات ما نتوانست فایل‌های PDF را به JPG تبدیل کند. به علاوه، نسخه آزمایشی به شدت محدود است.

در مجموع، PDFZilla یک برنامه خوب در مورد تبدیل PDF است، اما قبل از اینکه بتوانیم با اطمینان آن را توصیه کنیم، نیاز به بهبودهای اساسی دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, 10, 8.x,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید و بوسیله سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.