.
PDF-XChange Editor Plus 9.5.368.0 + Pro + Portable ویرایش فایل PDF

PDF-XChange Editor Plus برنامه ای برای مشاهده، ویرایش و اصلاح اسناد PDF است. اکنون نسخه سبک‌تر، سریع‌تر و با ویژگی‌های غنی‌تر برای Adobe Reader دارید که می‌توانید آن را از yekdown.com دانلود کنید. این برنامه دارای تمامی امکانات برای مشاهده اسناد PDF می باشد. با ویرایشگر PDF-XChange، می توانید اسناد PDF را مشاهده و چاپ کنید. متن و گرافیک را از آنها صادر کنید، نکات ابزار را ایجاد کنید، نظرات خود را اضافه کنید، یادداشت برداری کنید و موارد دیگر.

 اسناد متنی معمولاً برای نوشتن و ویرایش هستند. اما در هنگام مدیریت فایل‌های PDF یکسان نیست. اینها به دلیل سطح امنیت و امکان نگهداری انواع مختلف محتوا ترجیح داده می شوند. در این راستا، PDF-XChange Editor Plus به عنوان یک ویرایشگر PDF قدرتمند ارائه می شود. که ویژگی های مختلفی را برای کار بر روی اسناد موجود و ذخیره با تغییرات جدید در اختیار شما قرار می دهد.

گزینه های پشتیبانی و مشاهده فایل

ابتدا فایل ها باید بارگذاری شوند تا بتوانید از هر ویژگی استفاده کنید. از جنبه روشن همه چیز، این برنامه علاوه بر PDF از فرمت های متنوع و قابل توجهی مانند XMP، BMP، GIF، ICO، JBG، PBM، PGM، TGA، PCX، DCX، PNG، JPG، TIFF، EMF، RTF، پشتیبانی می کند. DOC، DOCX، XLS، PPT، TXT، و چند مورد دیگر. هر سندی که باز می کنید با یک کلیک ماوس در برگه خودش قرار دارد.

گزینه‌های مشاهده تنظیم نمایش صفحه را برای تجربه‌ای راحت‌تر، با گزینه‌هایی برای صفحات تکی یا پیوسته ممکن می‌سازد. تصاویر کوچک را می توان برای پیش نمایش فعال کرد، چرخش گنجانده شده است، زوم به تجزیه و تحلیل جزئیات کمک می کند، در حالی که خط کش اندازه گیری عناصر خاص یا تراز بهتر اشیاء را در داخل سند آسان می کند.

ویرایش و صادرات محتوا توسط PDF-XChange Editor Plus

محتوای سند از مجموعه مناسبی از ابزارهای دستکاری سود می برد. امکان استخراج چندین صفحه و حتی تعویض آنها وجود دارد. علاوه بر این، می‌توانید ویرایش را به خود محتوا محدود کنید، با گزینه‌هایی برای درج و انتخاب متن، افزودن تصاویر، بارکد، یا کشیدن مستقیم روی صفحه با استفاده از ابزارها و اشکال اختصاصی براش.

در صورتی که با سرعت‌های تازه اسکن شده کار می‌کنید، مؤلفه OCR سعی می‌کند متن قابل خواندن را ترجمه کند، سپس می‌توانید آن را با ابزار بررسی املای داخلی تنظیم کنید. می توانید از اسناد عکس بگیرید و به عنوان عکس ذخیره کنید و محیط، فاصله یا مساحت را اندازه بگیرید.

امکانات صادرات آنقدرها زیاد نیست، اما امکان تولید یک فایل PDF جدید یا حتی PPT را با تمام تغییراتی که ایجاد می کنید را ممکن می کند. علاوه بر این، اسناد را می توان از طریق ایمیل ارسال کرد، یا در سرورهای SharePoint یا سرویس های ابری مانند Dropbox یا Google Drive ذخیره کرد.

در نتیجه

به طور خلاصه، ویرایشگر PDF-XChange Editor Plus مطمئناً با اکثر نیازهای دستکاری اسناد PDF مطابقت دارد. اگرچه دارای تنوع زیادی از ویژگی‌ها است، اما این ویژگی‌ها به‌خوبی در سرتاسر رابط سازمان‌دهی شده‌اند و اقامت را برای افراد با هر سطح تجربه آسان می‌کنند. پشتیبانی از فایل قابل توجه است، در حالی که ذخیره را می توان در سرویس ابری مورد نظر شما نیز انجام داد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 2 GB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را بصورت Free نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل های قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.