.
PDF Password Remover 7.6.1 + Portable حذف پسورد فایل های PDF

PDF Password Remover یک برنامه کاربردی ویندوز کوچک است که هدف آن کمک به حذف رمزهای عبور PDF تنها با چند کلیک است. به خصوص اگر نیاز به کار با فایل‌های PDF بدون محدودیت‌های مربوط به ویرایش، چاپ، یا کپی داده‌ها دارید، بسیار مفید است.

نگاه های ساده انگارانه

صحبت زیادی در مورد رابط کاربری گرافیکی وجود ندارد زیرا همه چیز تا حد امکان ساده و واضح است. موارد PDF را می توان با کمک دکمه مرور داخلی یا پشتیبانی از کشیدن و رها کردن در محیط کار اضافه کرد.

چگونه کار می کند

اساساً ثابت می‌کند که کار با این ابزار چیزی بیش از یک تکه کیک نیست، زیرا فقط باید سند رمزگذاری شده را در پانل اصلی بکشید و رها کنید و به طور خودکار رمز عبور را حذف می‌کند.

علاوه بر این، شما مجاز به انتخاب فهرست ذخیره‌سازی هستید. به طور پیش فرض، برنامه به طور خودکار مکان مورد نظر را در پایان کار باز می کند.

تست عملکرد آن

در طول آزمایش ما متوجه شدیم که PDF Password Remover یک کار را خیلی سریع و بدون خطا در کل فرآیند انجام می دهد. این ردپای حداقلی در منابع سیستم باقی می‌گذارد، بنابراین عملکرد رایانه را مختل نمی‌کند و با عملکرد سایر برنامه‌ها تداخل نمی‌کند.

در نتیجه

در مجموع، اگر به دنبال یک راه حل نرم افزاری ساده برای رمزگشایی فایل های PDF هستید، می توانید PDF Password Remover را امتحان کنید و ببینید چه کاری می تواند برای شما انجام دهد. تازه کارها ممکن است از حالت رمزگشایی خودکار برای حذف رمز عبور مالک و سایر محدودیت های اعمال شده در کمترین زمان استفاده کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • نرم افزار را با استفاده از سریال قرار داده شده در داخل Readme.txt رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.