.
PDF Mixer Pro v1.4.1 + Portable ترکیب فایل های PDF

ویرایشگرهای PDF معمولاً راه‌حل‌های نرم‌افزاری پیچیده‌ای هستند که ممکن است در نگاه اول کاربران مبتدی را تحت تأثیر قرار دهند. به‌خصوص اگر تنها چیزی که آنها به دنبال مرتب کردن مجدد برخی از صفحات در سند خود هستند.

PDF Mixer قصد دارد این فرآیند را ساده کند، در حالی که به آنها فرصت درج صفحات اضافی را نیز می دهد.

ظاهری مینیمالیست و ساده

پنجره اصلی در واقع تنها پنجره موجود است. به این معنی که تمام ویژگی ها و توابع با هم گروه بندی شده اند. و می توانید به راحتی آنها را پیدا کنید.

می توانید با انتخاب سند مبدأ، با استفاده از عملیات کشیدن و رها کردن یا پیمایش دستی شروع کنید. همچنین، تا زمانی که حالت Drag را فعال کرده باشید. تنها با استفاده از ماوس می‌توانید ترتیب صفحات را تغییر دهید.

یکی از ویژگی های مفید PDF Mixer این است که می توانید پیش نمایش هر صفحه انتخاب شده را مشاهده کنید تا مطمئن شوید که ترتیب صفحه ایجاد شده واقعاً همان چیزی است که به آن علاقه دارید.

درج صفحات اضافی

علاوه بر این، می توانید فایل های PDF خود را با قرار دادن محتویات مختلف آفیس، یعنی فایل های Word، Excel یا PowerPoint ارتقا دهید.

از طرف دیگر، می‌توانید فایل‌های متنی و اسناد را از اسکنر خود و همچنین تصاویر اضافه کنید – فرمت‌های متعددی مانند BMP، JPEG، GIF، PNG، TIFF یا PSD پشتیبانی می‌شوند.

همچنین این امکان را دارید که صفحات خالی را وارد کنید. یا هر صفحه انتخابی را به جهتی که ترجیح می دهید (۰، ۹۰، ۱۸۰ یا ۲۷۰ درجه) بچرخانید.

با رمز عبور از PDF خروجی محافظت کنید

هنگامی که از فایل پردازش شده راضی هستید، می توانید با غیرفعال کردن مجوزهای چاپ یا کپی از آن محافظت کنید. حتی می توانید به آن رمز عبور اختصاص دهید تا فقط کاربران مجاز بتوانند به آن دسترسی داشته باشند و حتی می توانید رمز عبور مالک را انتخاب کنید.

در نتیجه

برای تکمیل آن، میکسر PDF می تواند توسط تازه کارها و متخصصان هر زمان که بخواهند بدون زحمت صفحات را در فایل های PDF خود مرتب کنند و همچنین صفحات اضافی اضافه کنند، استفاده می شود.

آموزش نحوه استفاده از این برنامه را می توانید از لینک مطالعه نمائید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجراء کنید.
  • نرم افزار را با سریال قرار داده شده داخل Readme رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.