.
PDF Eraser Pro 1.9.8.0 + Portable حذف مطالب از اسناد PDF

PDF Eraser یک ابزار مفید PDF است که می تواند هر گونه اطلاعات غیر ضروری را از اسناد PDF پاک کند. این نرم افزار روی سیستم عامل های ویندوز کار می کند. که با استفاده از آن کاربران می توانند تصاویر، آرم ها، متن پی دی اف و انواع دیگر اشیاء را به طور کامل از اسناد PDF حذف کنند.

علاوه بر این، PDF Eraser دارای یک صفحه برش PDF داخلی است. که به کاربران اجازه می دهد صفحات PDF غیر ضروری یا ناخواسته را حذف کنند.

با در نظر گرفتن تعداد زیادی اسناد PDF اسکن شده، این برنامه همچنین قابلیت چرخش PDF را اضافه کرد. که صفحات PDF را به درستی با ۲ کلیک می چرخاند.

این به شما کمک می کند تا صفحات PDF را به جهت صحیح بچرخانید. پاک کردن تنها کاری نیست که PDF Eraser می تواند انجام دهد. همچنین می توانید از این برنامه برای اضافه کردن متن و تصاویر خود به سند PDF نیز استفاده کنید.

رابط جامع

این نرم افزار دارای یک رابط کاربری جامع است که چندین ابزار ساده را در خود جای داده است. که می توانید بدون توجه به مهارت های رایانه شخصی یا تجربه قبلی خود با برنامه های مشابه، آنها را درک کرده و به آنها دسترسی داشته باشید.

هیچ شکلی از اسناد کمک محلی را بسته بندی نمی کند. با این حال، از آنجایی که نیازی به پیکربندی اضافی ندارد. باید بتوانید بدون نیاز به کمک اضافی از یک راهنمای راهنما، از قابلیت های آن به روشی بدون عارضه بهره مند شوید.

PDF ها را به راحتی ویرایش کنید

اگر نیاز به ویرایش سریع و راحت فایل‌های PDF از رایانه خود دارید. می‌توانید به PDF Eraser روی بیاورید. پس از احرای آن، می‌توانید یک سند را بارگیری کنید. و شروع به تغییر آن بر اساس اولویت‌های خود کنید. اگرچه هدف اصلی این برنامه (همانطور که از نام آن پیداست) این است که شما را قادر می سازد مطالب را از PDF های خود پاک کنید، اما می تواند به شما در انجام ویرایش های مختلف نیز کمک کند.

به عنوان مثال، این امکان وجود دارد که بتوانید متن را وارد کنید، تصاویر اضافه کنید، سند را در چندین جهت بچرخانید. پاک کردن را می توان با انتخاب اندازه پاک کن از نوار ابزار، کلیک کردن و کشیدن روی محتوایی که می خواهید از PDF خود حذف کنید، انجام داد.

 

سفارشی سازی نور

منوی Tools به شما امکان می دهد چند پارامتر را سفارشی کنید. یک ابزار انتخابی را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد تصاویر را وارد کنید. یا متن بنویسید. می توانید رنگ، ضخامت و فونت متن خود را با استفاده از ورودی های اختصاصی منو یا عملکردهای نوار ابزار تنظیم کنید.

در نتیجه

با در نظر گرفتن همه موارد، PDF Eraser یک برنامه قابل اعتماد است. که به شما امکان می دهد بخش هایی از فایل های PDF خود را بدون تلاش قابل توجه پاک کنید، در حالی که ویژگی های اضافی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. این دارای یک رابط کاربر پسند است، عملکردهای بصری را بسته بندی می کند و نیازی به پیکربندی اضافی ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
  • نرم افزار را بوسیله سریال ارائه شده در داخل فایل Readme.txt رجیستر کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.