.
PDF Annotator 9.0.0.914 + Portable حاشیه نویسی بر روی فایل PDF

PDF Annotator برنامه اصلی برای کار با اسناد PDF است. با کمک آن می توانید تغییراتی در اسناد در این قالب ایجاد کنید، امضا اضافه کنید، برخی از قطعات را به صورت بصری برجسته کنید و نقاشی ها را اضافه کنید. جالب است که برای اضافه کردن یادداشت به اسناد، نه تنها از صفحه کلید و ماوس، بلکه از یک تبلت گرافیکی نیز می توانید استفاده کنید. اگر نظرات شما به فضای بیشتری نیاز دارد، می توانید صفحات خالی را به سند PDF اضافه کنید و آنها را پر کنید. یادداشت های سمت چپ را می توان به عنوان یک فایل جداگانه ذخیره کرد. برای مشاهده آن نیازی به نرم افزار اضافی نیست. در صورت نیاز به حذف تمام علائم در سند، این کار را می توان با یک کلیک انجام داد.

رابط کاربری و ابزارهای موجود

رابط کاربری این برنامه حرفه ای و بصری است. PDF Annotator طیف گسترده‌ای از اشکال و رنگ‌ها را در مورد قلم‌ها، نشانگرها و مهرها همراه با ابزارهای نوشتاری و گرافیکی در اختیار شما قرار می‌دهد.

همچنین می توان از ابزارهای استاندارد مانند خط، پیکان، مستطیل، بیضی، پاک کن و کمند استفاده کرد. علاوه بر این، می‌توانید عکس‌های فوری بگیرید و آنها را به‌عنوان تصویر یا تمبر ذخیره کنید. یا به سادگی آن‌ها را در کلیپ بورد کپی کنید، همچنین متن را از اسناد اصلی استخراج کنید. صفحه فعلی را برش دهید یا تصاویر را درج کنید.

علاوه بر این، می‌توانید به فهرستی از ابزارهای مورد علاقه دسترسی داشته باشید، متن را بیابید، از عملکردهای لغو و انجام مجدد استفاده کنید، انتخاب‌ها را بچرخانید یا برگردانید، تمام حاشیه‌نویسی‌ها را ذوب یا حذف کنید، بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی کنید، به حالت تمام صفحه بروید و خطوط کمکی ایجاد کنید. دیگران.

برنامه نرم افزاری در رابطه با برگه های سند، نوار ابزار، نوار کناری، حالت تمام صفحه، اندازه گیری ها، زبان، متن و عملکرد قابل تنظیم است. بعلاوه، می توانید پشتیبان تهیه کنید، کیفیت حاشیه نویسی را تنظیم کنید، PDF Annotator را در منوی زمینه Explorer ادغام کنید، به یک چاپگر مجازی دسترسی داشته باشید و سطح گزارش را انتخاب کنید.

در نتیجه

PDF Annotator روی مقدار متوسط ​​تا زیاد CPU و حافظه سیستم اجرا می شود، زمان پاسخگویی خوبی دارد و شامل مستندات کاربر است. هیچ گفتگوی خطایی در آزمایش ما نشان داده نشده است و برنامه هنگ یا خراب نشده است. به لطف طرح‌بندی بصری و طیف گسترده تنظیمات سفارشی‌سازی، پی‌دی‌اف Annotator می‌تواند توسط کاربران با هر سطح تجربه مدیریت شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 7/8/8.1/10/11 - x64
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیر زیر کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.

C:Program FilesPDF Annotator

  • نرم افزار را اجرا کنید.

 

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.