.
Passware Kit Forensic 2022.1.0 + Portable + WinPE بازیابی رمز عبور

Passware Password Recovery Kit Forensic ابزار قدرتمندی است که می تواند به شما کمک کند. رمزهای عبور ساده و پیچیده را از انواع مختلف فایل ها بازیابی کنید.

این به شما روش ها و رویکردهای متعددی را ارائه می دهد. که می توانید از آنها برای حمله به Excel، Word، Internet Explorer، Access، Outlook، Lotus Notes، Firefox و بسیاری از انواع فایل های دیگر و بازیابی رمزهای عبور آنها استفاده کنید.

رابط کاربری

این برنامه یک رابط فشرده را نمایش می دهد. که کل فرآیند را تا حد امکان آسان می کند. و در بسیاری از موارد، به صورت جادوگر گام به گام کمک می گیرید. به عنوان مثال، زمانی که می خواهید یک فایل را بازیابی کنید. برنامه به شما امکان می دهد فایل را از هارد دیسک خود انتخاب کنید. آن را بارگذاری کنید. و سپس از شما می خواهد که یک روش بازیابی را انتخاب کنید.

با استفاده از این ابزار می توانید از تنظیمات از پیش تعریف شده استفاده کنید. یا حملات سفارشی را راه اندازی کنید. در حالت جادوگر، برنامه به شما اجازه می دهد. تا از سناریوها و تنظیمات مختلفی که می تواند به رمز عبور مورد نیاز شما منجر شود، انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب انواعی که می خواهید به فایل رمزگذاری شده حمله کنید، حمله سفارشی خود را ایجاد کنید. اما اگر این تنظیمات و انتخاب‌ها برای شما کمی بیش از حد به نظر می‌رسند، همیشه آن روشی وجود دارد که روی آن کلیک می‌کنید و همه چیز خودکار می‌شود.

علاوه بر فایل‌ها، Passware Password Recovery Kit Forensic می‌تواند به شما در بازیابی رمزهای عبور برای وب‌سایت‌ها، Outlook و اتصالات شبکه کمک کند. در مورد مشاهده رمزهای عبور از وب سایت های بازدید شده، برنامه قادر است ده ها ورودی را در چند ثانیه نمایش دهد.

Passware Password Recovery Kit Forensic نه تنها به بازیابی رمزهای عبور از فایل های محافظت شده کمک می کند، بلکه به شما امکان می دهد آنها را در رایانه خود جستجو کنید. به این ترتیب، اگر تا به حال پوشه ای با اسناد مربوط به کار به شما تحویل داده شود، از همان ابتدا می دانید که کدام یک کمی چالش برانگیز خواهند بود.

در نتیجه

در پایان، علی‌رغم ظاهر ساده‌ای که دارد، Passware Password Recovery Kit Forensic پیچیدگی زیادی را در زیر هود پنهان می‌کند که تقریباً در هر شرایطی می‌تواند مفید باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 ,Windows Server 2003/2008/2012/2016/2019
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 2 GB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.