.
Parking Jam 3D v0.157.0.1 MOD بازی نجات ماشین از پارکینگ اندروید

اگر عاشق وسایل نقلیه هستید و به وسایل نقلیه علاقه دارید، Parking Jam را دوست خواهید داشت. این بازی مجموعه ای از ماشین های مختلف پر از رنگ را برای انتخاب و تجربه شما ارائه می کند. بازیکن در شرایط سختی قرار می گیرد و باید معقول ترین اقدامات را برای حل آنها انجام دهد. این بازی لحظات مفرحی را برای شما فراهم می آورد و توانایی های مدیریت بهتری را به شما می دهد. این یک بازی است که هم سرگرم کننده است و هم به شما کمک می کند مهارت های مفیدی را در زندگی بدست آورید.

طیف گسترده ای از خودروها

Parking Jam انواع ماشین های مدرن و رنگارنگ را ارائه می دهد تا به بازیکنان کمک کند آزادانه بهترین ماشین ها را انتخاب کنند و در چالش های پیش رو شرکت کنند. هر خودرو تجربیات متفاوتی را برای شما به ارمغان می آورد. پس بهترین خودروها را برای خود انتخاب کنید. پس از دریافت جوایز، خودروی خود را ارتقا و نوسازی کنید تا با شکوه تر و مدرن تر شود.

چالش های زیاد

در Parking Jam ، چالش های بی شمار هیجان انگیز و منحصر به فردی تجربه خواهید کرد. شما باید بدون اینکه مجبور به پرداخت غرامت یا پرداخت هزینه تعمیرات شوید از پارکینگ خارج شوید. سپس کار تعیین شده را انجام داده اید. وقتی چالش ها را کامل کردید و سطوح تعیین شده توسط بازی را فتح کردید، پاداش ها و هدایای بیشتری دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، می توانید با جمع آوری اجاره، درآمد اضافی نیز برای خود به دست آورید.

توانایی خود را آزمایش کنید

از طریق موقعیت هایی که Parking Jam  برای به چالش کشیدن ایجاد می کند، خواهید فهمید که مهارت های مدیریت موقعیت شما چقدر است. بازیکنان باید پازل های دشوار را در هر سطح حل کنند تا بتوانند بر سطوح چالش برانگیز غلبه کنند. علاوه بر این، این بازی مهارت های تفکر انتقادی، منطق و مدیریت زمان موثر را نیز به چالش می کشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Android 6.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.