.
Parallel Space (Premium Unlocked) v4.0.9274 ساخت چندین اکانت اندروید

Parallel Space یک برنامه فوق العاده عالی است که توسط LBE Tech توسعه یافته است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا چندین حساب را در یک برنامه کپی و اجرا کنند. گاهی اوقات شما بازی های آنلاین انجام می دهید و می خواهید چندین اکانت را همزمان بازی کنید. و این همان برنامه ای است که شما مدت زیادی در جستجوی آن بوده اید. شما می توانید از چندین حساب شبکه اجتماعی و بازی به طور همزمان بدون نیاز به خروج و ورود به حساب دیگری استفاده کنید. این ابزار عالی برنامه ها و مجوزها را برای اجرای مستقل کپی می کند. بنابراین، لازم نیست نگران قطع شدن در هنگام استفاده از چندین حساب باشید.

نکات برجسته

Parallel Space رابط کاربری بسیار آسانی دارد و برنامه‌ای را که کپی می‌کند، بهینه می‌کند. برنامه شما نه تنها کلون شده است بلکه در حالت حداکثر نیز بهینه شده است. بنابراین، بدون نگرانی لذت بخش ترین تجربه را خواهید داشت. وجود یک رابط کاربری ساده و نه خیلی شلوغ، باعث می شود افراد جدید به سرعت با محیط برنامه آشنا شوند. علاوه بر این، می توانید رابط کاربری را با توجه به سلیقه خود تغییر دهید.

قابلیت ها

  قابلیت بعدی که Parallel Space ارائه می دهد این است که از تمامی اپلیکیشن هایی که نصب کرده اید و برخی اپلیکیشن های سیستمی را پشتیبانی می کند. دستگاه این برنامه جدید را به عنوان یک برنامه جدید نصب شده و استفاده نشده کپی می کند. همچنین می توانید برای استفاده آسان، میانبرهای برنامه کلون شده را به صفحه اصلی خود اضافه کنید. آخرین ویژگی مهم این برنامه مخفی کردن برنامه های مورد علاقه است. Parallel Space برنامه مورد نظر شما را می تواند مخفی کند. اگر اطلاعاتی نظیر عکس‌های خصوصی و … دارید و می خواهید آنها را از دیگران مخفی کنید و نگران قرض دادن گوشی خود به دیگران نباشید،  می‌توانید با استفاده از این برنامه آن را پنهان کنید.

نکات قابل توجه

برای استفاده از Parallel Space باید مجوز آن را داشته باشید. و ناشر LBE Tech متعهد شده است که با همه برنامه ها سازگار است. اما لطفاً توجه داشته باشید که شبیه سازی و اجرای چندین برنامه حافظه را مصرف می کند. به خصوص زمانی که دو برنامه را به صورت موازی باز کنید، باتری زیادی صرف می شود.  مورد دیگر به همان اندازه مهم است. اگر می خواهید از چندین حساب شبکه اجتماعی به طور همزمان استفاده کنید، فضای موازی را به لیست استثناها در برنامه آماده به کار اضافه کنید. اضافه کردن یک لیست استثنا به شما کمک می کند اخبار را به موقع دریافت کنید و هیچ تاخیری در زمان وجود نداشته باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.