.
Paragon Hard Disk Manager v17.20.11 Win/Mac + Portable مدیر همه کاره و قدرتمند هاردیسک

Paragon Hard Disk Manager مجموعه کاملی از ابزارها را برای مدیریت هارد دیسک با تاکید بر ایمنی داده ها، بازیابی بلایا و مدیریت پارتیشن ارائه می کند.

همچنین باید به مجموعه سخاوتمندانه ای از روش های پشتیبان گیری، و همچنین مهاجرت سیستم عامل و مدیر مجازی سازی با پشتیبانی از VirtualBox و WMware اشاره کرد.

Paragon Hard Disk Manager که به عنوان یک مجموعه نرم افزاری پیشرفته تبلیغ می شود. راه حلی است که برای کاربران حرفه ای طراحی شده است که اطلاعات قبلی از مجموعه ویژگی های ارائه شده توسط این مجموعه ابزارها را دارند.

رابط کاربری

این نرم افزار که در یک رابط کاربری ساده و در عین حال شهودی پیچیده شده است. به شما امکان می دهد از یک ماژول به ماژول دیگر به روشی روان حرکت کنید. و همه منابع آن را برای دسترسی سریع و سهولت در استفاده به هم متصل کنید.

مجموعه ابزار ارائه شده توسط Paragon Hard Disk Manager فوق العاده غنی است. و بنابراین خلاصه کردن آن بسیار دشوار است. با این حال، بالا آمدن یک قدم زدن سریع در میان برجستگی های اصلی آن است.

تا آنجا که به پارتیشن بندی مربوط می شود، برنامه دارای موتور پیشرفته ای است که پشتیبانی از فناوری های مدرن HDD را بهبود می بخشد. عملیات‌هایی مانند پشتیبان‌گیری، بازیابی، قالب‌بندی، حذف، پنهان کردن، پاک کردن، جابجایی یا تغییر اندازه از طریق جادوگران بصری انجام می‌شوند. که شما را در کل فرآیند راهنمایی می‌کنند.

مجموعه ویژگی برای پشتیبان گیری و بازیابی فاجعه شامل تصویربرداری افزایشی دیسک، پشتیبان گیری رمزگذاری شده و ناهمزمان، بازیابی تطبیقی ​​(بازیابی به نسخه پشتیبان تهیه شده از یک سخت افزار کاملاً متفاوت) و بازیابی فاجعه برای Apple Boot Camp است.

Paragon Hard Disk Manager همچنین شامل طیف کاملی از ویژگی های کپی و انتقال داده است. که انتقال سیستم عامل را برای سیستم عامل های بزرگتر از XP به درایوهای حالت جامد تسهیل می کند.

بخش مجازی سازی بسیار جامع است و توانایی تبدیل پارتیشن به ماشین مجازی و همچنین بازیابی داده ها از ماشین مجازی را با پشتیبانی از Microsoft Virtual PC، VMware Workstation و Fusion و Oracle VirtualBox دارد.

برای تکمیل همه چیز، مجموعه از یک ابزار قدرتمند پاک کردن داده بهره می برد. که با کمک بیش از ده الگوریتم حذف، داده ها را فراتر از بازیابی پاک می کند.

در نتیجه

به طور خلاصه، Paragon Hard Disk Manager همه کاره و قدرتمند است. طراحی تمیزی دارد. و همه چیزهایی که برای نگهداری هارد دیسک لازم است را در خود جای داده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

 

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
  • Processor: Pentium IV or above
  • RAM: 1 GB RAM (2 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 1 GB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب و اجرا کنید. از قبل فعال شده است.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.