.
PanoramaStudio Pro 3.6.7.344 + Portable ایجاد تصاویر پانوراما

PanoramaStudio Pro یک نرم افزار حرفه ای است که به طور خاص برای کمک به شما در ایجاد تصاویر پانوراما ساخته شده است. این یک چیدمان تمیز و بصری دارد که به شما امکان می دهد پانورامای تک یا چند ردیفه ایجاد کنید، یا یک عکس پانوراما (مانند BMP، DIB، PSD، GIF) وارد کنید و آن را ویرایش کنید.

تصاویر را می توان با استفاده از عملکرد مرور داخلی در محیط کاری آپلود کرد. بنابراین نمی توانید به عملیات “کشیدن و رها کردن” اعتماد کنید.

این ابزار با فرمت های فایل زیر کار می کند:

JPEG، PNG، PSD، PCX، TGA، DCR، RAW، TIFF و غیره.

PanoramaStudio Pro به شما امکان پیش نمایش تصاویر، بزرگنمایی یا کوچکنمایی، چرخش آنها به زوایای مختلف، برش عکس ها، اعمال ماسک ها و بررسی اطلاعات تصویر (نام فایل، نوع فایل، اندازه، عمق رنگ و نمایه) را به شما می دهد.

علاوه بر این، می‌توانید با تنظیم پارامترهای مربوط به فاصله کانونی، دوربین و لنز، اعمال تصحیحات وینیتینگ، و انتخاب حالت نمایش (استوانه‌ای یا کروی)، عکس انتخاب‌شده را حذف کرده و تصاویر را به درستی تراز کنید.

می توانید حالت های تصحیح و تنظیم خودکار را فعال کنید. یا به صورت دستی روشنایی را تنظیم کنید، اندازه پانوراما را تغییر دهید، کیفیت تصویر را افزایش دهید و پیوندها را درج کنید.

آخرین اما نه کم اهمیت، شما مجاز به چاپ پانوراما، ذخیره آن در یک فایل تصویری یا به عنوان محافظ صفحه نمایش (فرمت فایل EXE) و مشاهده ویژگی های پانوراما، مانند اندازه، تعداد پیکسل، فاصله کانونی، نمایه رنگ و عمق هستید. و جزئیات دیگر، که می توانند در کلیپ بورد کپی شوند.

در نتیجه

در طول آزمایش ما متوجه شدیم که این برنامه یک کار را به سرعت انجام می دهد. و هیچ خطایی در کل فرآیند ظاهر نمی شود. CPU و حافظه زیادی را نمی خورد، بنابراین عملکرد کلی رایانه تحت تأثیر قرار نمی گیرد. در مجموع، PanoramaStudio Pro مجموعه ای کاربردی از پارامترها را برای کمک به شما در ایجاد تصاویر پانوراما ارائه می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • فایل Registered.reg را اجرا کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.