.
ReviverSoft Driver Reviver 5.42.0.6 + Portable آپدیت درایورها

Driver Reviver نرم افزار کاربردی نسبتاً جالبی را در اختیار شما قرار می دهد. تا همه درایورهای سیستم شما را همیشه کنترل، به روز و پشتیبان گیری کنید. با این نرم افزار، می‌توانید به‌سرعت و به‌راحتی جدیدترین نسخه‌های درایورهای موجود خود را جست‌وجو کنید. و همچنین نسخه‌هایی را که به نظر نمی‌رسد سیستم عامل شما شناسایی می‌کند، بیابید.

دارای بهترین ویژگی ها

یک برنامه کامپیوتری به روز رسانی درایور خوب به بهترین ویژگی ها در کلاس خود، نتایج اسکن، پشتیبانی از درایور، امنیت و همچنین کمک و مستندات برای کاربر نهایی متکی است. فقط تعداد کمی از برنامه‌ها می‌توانند به جالب‌ترین شاخه بودن خود ببالند. و در این مورد خاص، Driver Reviver با برنامه‌هایی مانند Advanced Driver Updater، Driver Navigator، PerfectUpdater و WinZip Driver Updater به اشتراک گذاشته می‌شود.

با امتیاز بالاتر از میانگین در هر یک از معیارهای ذکر شده، این برنامه نه تنها به آن دست می یابد. بلکه تلاشی ترکیبی که آن را در صدر طبقه بندی قرار می دهد. اول از همه، Driver Reviver تمام ویژگی‌ها و عملکردهای لازم را پوشش می‌دهد. و هر کاری را که با آن انجام می‌دهید تا حد امکان روان می‌کند. در حالی که نتایج ۱۰۰% دقیق نیستند، اما نزدیک به کمال هستند و پایگاه داده چشمگیر بیش از ده میلیون عنصر برای تعداد نسبتاً زیادی از فروشندگان، Driver Reviver را به نرم افزاری واقعا مفید تبدیل کرده است.

علاوه بر این، این نرم افزار فقط درایورهای OEM بدون بدافزار را ارائه می دهد. بنابراین امنیت کلی رایانه شما را افزایش می دهد. و از انواع مشکلات احتمالی جلوگیری می کند. علاوه بر این، یک نسخه پشتیبان کامل از درایورهای سیستم فعلی شما قبل از اجرای فرآیند اسکن برنامه برای اولین بار انجام می شود.

در نتیجه

نکته پایانی Driver Reviver این است که می‌تواند افزوده‌ای عالی به زرادخانه نرم‌افزار شما باشد. زیرا ممکن است به شما کمک کند برخی از مشکلات اساسی را که ممکن است رایانه‌تان به دلیل فقدان کامل یک درایور خاص یا عملکرد معیوب با آن مواجه شود، حل کنید. اگر تا به حال با مشکلاتی از این دست مواجه شدید، Driver Reviver را برای یک آزمایش آزمایشی ببرید و دریابید که آیا می تواند به شما در بهبود عملکرد و پایداری کلی سیستم شما کمک کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11,10,8,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

آموزش فعال سازی نرم افزار

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.