.
OCBASE OCCT 12.0.6.99 + Patreon Edition نظارت بر اجزای سخت افزاری و اورکلاک آنها

OCCT محبوب ترین ابزار تست CPU/GPU/Power Supply موجود است. این نرم افزار تست پایداری سیستم در زمان اورکلاک و ابزاری جهت آزمایش صحت عملکرد سیستم می باشد. عملکرد رایانه برای هر کاربر بسیار مهم است ، به خصوص افرادی که با برنامه هایی کار می کنند که به منابع مهم سیستم نیاز دارند تا درست کار کنند. به منظور ارتقاء آن ، می توانید با دانلود OCCT از یک ابزار اورکلاک استفاده کنید. این نرم افزار برای کمک به شما در نظارت بر اجزای سخت افزاری سیستم و امکان اورکلاک کردن آنها طراحی شده است. ابزارهای تست CPU (معیار تست های OCCT و LINPACK)، کارت گرافیک و منبع تغذیه را فراهم می کند.

اگر اورکلاک تا به حال علاقه شما را برانگیخته است، احتمالاً می‌دانید که پس از دستکاری در ساعت‌های پایه اجزای خود، باید برخی از آزمایش‌ها مرتب باشد. تنها پس از نتیجه گیری – و نتیجه مطلوب – می توانید واقعاً ادعا کنید که واقعاً دستگاه خود را با موفقیت اورکلاک کرده اید.

شاید واقعاً قصد اورکلاک را داشته باشید – حالا یا روزی دیگر. یا شاید بخواهید ببینید که چگونه قطعات شما در مقابل دیگران قرار می‌گیرند، در حالی که آستانه حرارتی آنها را آزمایش می‌کنید. OCCT می تواند هر دو نیاز را برآورده کند: عملکرد دستگاه اورکلاک شده خود را بررسی کنید، از طریق نمودارهای دقیق ارائه شده دریابید که چه خبر است و نتایج خود را مقایسه کنید. این همه در یک برنامه است.

 

نرم افزار دقیق و بصری

می‌توان OCCT را بیش از هر چیز دیگری یک نرم‌افزار کاربر قدرتمند نامید. و این ممکن است درست باشد، اما حتی یک تازه کار نیز می تواند پس از یک نگاه گذرا راه خود را در اطراف این نرم افزار پیدا کند.

می‌توانید قابلیت‌های تک و چند رشته‌ای CPU و همچنین سرعت خواندن و نوشتن حافظه‌تان را محک بزنید. ارزیابی‌ها فقط برای چند دقیقه اجرا می‌شوند، و آنچه به‌ویژه مفید است، تابلوهای امتیازاتی است که بعداً نشان داده می‌شوند – کاربران می‌توانند از این طریق عملکرد سیستم خود را بهتر ارزیابی کنند.

کاربران همچنین توانایی تست استرس اجزای خود را در برنامه دارند. قبل از شروع عملیات، آنها می توانند پارامترها را در برگه “تست” تغییر دهند. OCCT نمودارها و جداول کاملی را در طول آزمایش ارائه می‌کند و کاربران خود را در جریان انجام فرآیند از وضعیت رایانه خود مطلع می‌سازد.

بر اجزای خود نظارت کنید

اگر فقط می خواهید بر سخت افزار رایانه شخصی خود نظارت داشته باشید، این برنامه می تواند آن را نیز ارائه دهد. بدون هیچ آزمایش قبلی، کاربران می توانند دمای CPU، GPU، و همچنین سرعت ساعت و مصرف انرژی خود را در میان داده های دیگر مشاهده کنند – همه در زمان واقعی. نمودارهای ارائه شده به ویژه در اینجا مفید هستند، زیرا خواندن و درک آنها بسیار آسان است.

در نتیجه

OCCT یک برنامه قابل حمل رایگان برای آزمایش قطعات سخت افزاری کامپیوتر و شناسایی مشکلات در عملکرد آنها است. این برنامه به شما اجازه می دهد تا پردازنده، کارت گرافیک، حافظه ویدئویی و همچنین پایداری منبع تغذیه و مادربرد را بررسی کنید.در نتیجه، OCCT یک برنامه کاملاً محبوب در جوامع اورکلاک است. استفاده و درک آن دشوار نیست و به لطف کیفیت قابل حمل آن، برای کاربران توصیه می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Technical Details and System Requirements

  • Supported OS: Windows 11,10, 8.1,7
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.