.
NVCleanstall v1.13.0 مدیریت نصب درایورهای انویدیا

NVCleanstall ابزاری است که توسط توسعه دهنده برنامه محبوب GPU-Z ارائه شده است. با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تنها اجزای دلخواه مربوط به درایورهای انویدیا را نصب کنید و از نصب اجزای غیر ضروری جلوگیری کنید.

ویژگی ها و امکانات برنامه
  • درایور پردازنده‌های گرافیکی GeForce انویدیا با کامپوننت های اضافی همراه است که لزوماً به همه آنها نیاز دارید. هرچند گزینه Custom امکان نادیده گرفتن برخی از آنها را به شما می‌دهد، اما هنوز کامپوننت های زیادی وجود دارد که به طور خودکار نصب می‌شوند. Telemetry یکی از این اجزای غیر ضروری است که به طور مرتب برخی از اطلاعات سیستم شما را برای انویدیا می‌فرستد یا درایورهای عینک ۳D و Shield اجباراً نصب می‌شوند. نگارش جدید این برنامه این امکان را به شما می‌دهد که مانع از جمع آوری اطلاعات استفاده شما و ارسال آن برای انویدیا شوید.
  • هرچند اجزای غیر ضروری درایورهای انویدیا لزوماً مضر نیستند، اما می‌توانند مشکلاتی را پدید بیاورند. به همین دلیل اگر بتوانید بر نصب آنها کنترل داشته باشید، بهتر است.
  • رابط کاربری NVCleanstall بسیار گویا است و می‌توانید تنها اجزای دلخواه خود را نصب کنید. این برنامه خود قادر به دریافت درایور مناسب از طریق اینترنت است اما می‌توانید درایور پیش‌تر دانلود شده خود را به آن معرفی کنید.
  • در صورتی که مطمئن نیستید به کدام اجزا نیاز دارید، می‌توانید از پروفایل‌های از قبل تعریف شده بهره بگیرید.
  • نسخه جدید این یرنامه با چندین تغییر مفید همراه است. اولین آنها هوشمند شدن اندازه پنجره برنامه است که حالا بر اساس وضوح نمایشگر سیستم شما تنظیم می‌شود. همچنین تحمل خطا برنامه و رابط کاربری آن بهبود یافته است.

مشکل ناسازگاری با درایورهای قدیمی نیز برطرف شده است. به کمک گزینه جدید می‌توانید مانع از راه اندازی خودکار شوید. همچنین امکان غیر فعال کردن تایمر خودکار به حالت Sleep رفتن صدای HD پردازنده‌های گرافیکی وجود دارد که بر روی برخی سیستم‌ها و به ویژه در وجود هدست واقعیت مجازی، می‌تواند مشکل ساز شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, 10, 8, 7 (32-bit & 64-bit)
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.