.
Nsasoft Product Key Explorer 4.3.3.0 + Portable بازیابی سریال نرم افزار

 Product Key Explorer نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا شماره سریال های نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم را کشف نموده و آن ها را برای استفاده در موارد مورد نیاز ذخیره نمایند.  این ابزار همه برنامه های نصب شده بر روی رایانه را تجزیه و تحلیل می کند. و لیستی از آنها و همچنین شماره سریال های استفاده شده را نمایش می دهد. این اطلاعات را می توان برای استفاده در آینده ذخیره کرد.

امروزه نرم افزارهای مختلفی که مورد استفاده کاربران بر روی سیستم های کامپیوتری قرار می گیرد با استفاده از شماره های سریال از طرف شرکت ها برای کاربران ثبت می شوند. بسیاری از افراد از نرم افزارهای کرک شده ( قفل شکسته ) برای رفع نیازهای خود بهره می برند تا هزینه های مربوط به خرید نرم افزار را پرداخت ننمایند و یا از شماره سریال های موجود برای ثبت نرم افزار استفاده می کنند. سیستم عامل ویندوز ، نرم افزار فتوشاپ ، اسکنرهای امنیتی ، بازی ها ، برنامه های ضد ویروس و …. همگی در دسته نرم افزارهایی می باشند که برای ثبت آن ها از شماره سریال های مختلف استفاده می شود. نگهداری از شماره سریال ها بسیار مهم می باشد ، زیرا ممکن است برای نصب مجدد نرم افزار و ثبت دوباره آن به سریال مورد نظر نیاز پیدا کنید.

رابط کاربری

این برنامه به یک رابط بسیار تمیز متکی است. با یک لیست به خوبی سازماندهی شده که نام محصول، اطلاعات داده ها و داده های محصول را مستقیماً در پنجره اصلی نمایش می دهد.

تهیه پشتیبان

شما می توانید کلید های بدست آمده را روی فایل های TXT، فایل های Excel در فرمت XLS، فرمت CSV. به صورت پایگاه داده های MDB، پایگاه داده های SQLLite۳، ضفحه اینترنتی HTML یا فایل اطلاعاتی XML، ذخیره، پرینت و یا کپی کنید.

پشتیبانی از شبکه

Product Key Explorer همچنین در شبکه محلی کار می کند. بنابراین مدیران سیستم می توانند از آن به ویژه برای گرفتن برنامه های دزدی استفاده کنند. بررسی کل شبکه بسته به تعداد کلاینت‌ها می‌تواند تا چندین ساعت طول بکشد. اما فشار زیادی به رایانه وارد نمی‌کند و از نظر منابع کم‌کم می‌ماند.

همچنین یک فایل راهنما همیشه برای کمک به شما وجود دارد، با هزاران اطلاعات در مورد هر ویژگی که در برنامه گنجانده شده است.

در نتیجه

بررسی شماره سریال نرم افزارهای نصب شده روی کامپیوترهای محل کار، جستجو و بازیابی کلید های گم شده یا فراموش شده، ذخیره و به روز نگه داشتن نسخه پشتیبان از تمامی شماره سریال های نرم افزارهای شما در یک مکان مرکزی از امکانات اصلی Product Key Explorer می باشند. این نرم افزار ابزاری بسیار مناسب برای مدیران شبکه یا شرکت های تجاری است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

System Requirements and Technical Details

  • Supported OS: Windows 11, Windows 10, Windows 8/ 8.1, Windows 7, Vista
  • RAM (Memory): 2 GB RAM (4 GB recommended)
  • Free Hard Disk Space: 200 MB or more
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کرده و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.