.
Nova Cleaner v2.5.8 MOD بهینه ساز گوشی های اندرویدی

Nova Cleaner یک پاک کننده قدرتمند برای گوشی های اندرویدی است که عملکرد دستگاه شما را نیز بهینه می کند تا روان تر کار کند. کاربران می‌توانند فایل‌های ناخواسته را پاک کنند. فایل‌های کش را حذف کرده  و ویروس‌ها را اسکن و پاک کنند. این نرم افزار می تواند حافظه را تقویت کرده یا فضا را تقویت کند. برنامه‌ها را برای حفظ حریم خصوصی قفل می کند. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید اطمینان حاصل کنید که تلفن خود را همیشه تا آنجا که ممکن است تمیز نگه دارید.

با گزینه تازه اضافه شده Auto Clean، تجربه پاک سازی شما بسیار ساده تر خواهد بود. به سادگی مدت زمانی را مشخص کنید که می‌خواهید Nova Cleaner فایل‌های ناخواسته را پاک کند و در پس‌زمینه کار کند. در این صورت فایل‌های زباله را به‌طور خودکار از دستگاه شما پاک می‌کند.

تمیز کردن خودکار

با گزینه تازه اضافه شده Auto Clean، تجربه تمیز کردن شما بسیار ساده تر خواهد بود. به سادگی مدت زمانی را مشخص کنید که می‌خواهید Nova Cleaner فایل‌های ناخواسته را پاک کند و آن را در پس‌زمینه کار کند، و فایل‌های زباله را به‌طور خودکار از دستگاه شما پاک می‌کند.

پاک کننده نهایی

اگر تلفن شما کند کار می کند یا گیر می کند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که Nova Cleaner را نصب کنید تا آشغال ها و حافظه پنهان دستگاه خود را پاک کنید و فضای ذخیره سازی بیشتری به دست آورید. فایل‌های سطل زباله، حافظه پنهان سیستم، فایل‌های باقیمانده، فایل‌های APK بی‌فایده، زباله‌های تبلیغاتی و فایل‌های موقت همگی با کمک این نرم افزار قابل تجزیه و تحلیل و پاکسازی هستند. ممکن است در حال حاضر حافظه پنهان دستگاه اندرویدی شما به طور کامل پاک شود و عملکرد آن تنها با یک ضربه افزایش یابد.

تقویت کننده

Nova Cleaner دارای قابلیت اسکن و پیمایش در میان برنامه هایی است که فضای زیادی از حافظه را اشغال می کنند. به لطف این واقعیت که برنامه به مکانیزم تحلیلی بسیار هوشمندانه مجهز شده است، حافظه برای بهبود عملکرد تقویت می شود. این مکانیسم تمام برنامه هایی را که از بخش قابل توجهی از فضای ذخیره سازی استفاده می کنند، کشف و خاتمه می دهد.

پاک کننده ویروس

اگر Nova Cleaner بدافزار، جاسوس‌افزار، روت‌کیت، هکر یا کلاهبرداری آنلاین را پیدا کند، مانند یک پاک‌کننده ویروس عمل می‌کند و ویروس‌ها، برنامه‌های خطرناک، APK‌های خطرناک، لینک‌ها یا فایل‌ها را مسدود می‌کند. علاوه بر این، اگر ویروس‌ها را پیدا کند، آن‌ها را نیز مسدود می‌کند. با این اپلیکیشن همیشه به حفاظت بیدرنگ دسترسی خواهید داشت! در طول مدتی که از دستگاه خود استفاده می کنید، برنامه به لطف پاک کننده ویروس بسیار موثر و کاملا رایگان، آن را از هرگونه تهدید ویروسی که ممکن است ایجاد شود، ایمن نگه می دارد.

خنک کننده CPU

این اپلیکیشن تجزیه و تحلیل زمان واقعی نحوه استفاده دستگاه شما از CPU را انجام می دهد و آن را بهبود می بخشد. برنامه هایی را که باعث گرم شدن بیش از حد گوشی شما می شوند را پیدا کرده و می بندد تا دمای آن کاهش یابد. هنگامی که Nova Cleaner’s CPU Cooler Master را نصب کنید، دمای واحد پردازش مرکزی (CPU) دستگاه شما به شدت کاهش می یابد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Android 5.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.