.
NokoPrint – WiFi, Bluetooth, USB printing v5.3.0 پرینت با گوشی اندرویدی

NokoPrint یک اتصال چند پلتفرمی بین دستگاه های اندروید و انواع چاپگرها ایجاد می کند. می تواند عکس ها و تصاویر (JPG، PNG، GIF، WEBP)، فایل های PDF، و حتی فایل های ذخیره شده و پیوست های ایمیل را چاپ کند. این نرم افزار به کاربران کمک می کند به دستگاه های چاپ بی سیم متصل شوند. و هنگام چاپ از بسیاری از ویژگی های پیشرفته بهره مند شوند. با استفاده از این برنامه، کاربران می توانند اسناد را در هر زمان و هر مکان، بدون هیچ زحمتی برای دستگاه های چاپ ارسال کنند.

 معرفی

NokoPrint به طور خودکار تمام داده های موجود را جستجو می کند و برای چاپ اسناد مهم به حساب های ذخیره سازی ابری پیوند می دهد. شما می‌توانید عکس‌ها، صفحات وب، فایل‌های PDF و اسناد Microsoft Office را بدون دانلود برنامه‌ها یا ابزارهای پشتیبانی اضافی چاپ کنید. تنها با یک ضربه ساده، تمام داده ها بلافاصله، بدون کار مستقیم با چاپگر، چاپ می شوند.

PrinterShare Mobile Print v12.12.4 MOD اتصال گوشی اندرویدی به پرینتر

رابط کاربری

رابط کاربری NokoPrint به گونه ای طراحی شده است که ساده و دوستانه باشد و به طور خودکار تمامی فایل ها را دسته بندی می کند. برنامه به طور خودکار به سه دسته اصلی، که تصاویر، متن و صفحات وب هستند، سازماندهی می شود. تمام اطلاعاتی که کاربران در دستگاه ذخیره می کنند، در صفحه اصلی نمایش داده می شوند. اگر کاربران بخواهند اسناد ذخیره شده در حافظه خارجی را چاپ کنند، می توانند به راحتی برنامه های مرتبط را برای بازیابی سریع داده ها با اقدامات ساده ادغام کنند.

توانایی ها

NokoPrint همچنین دارای چاپ دسته ای یا پراکندگی خودکار محتوا در اسناد مختلف تنها با یک کلیک است. اگر می خواهید چندین سند مختلف را همزمان چاپ کنید، انگشت خود را روی صفحه نگه دارید و شروع به انتخاب مواردی کنید که باید چاپ شوند. با این حال، برنامه به طور خودکار به ترتیب چاپ می شود و کاربر می تواند یک تنظیم را برای همه اسناد اعمال کند. با قابلیت چاپ دسته ای، کاربران در زمان صرفه جویی می کنند و مقدار مورد نیاز اسناد را در اختیار خواهند داشت. حتی زمانی که نزدیک هیچ چاپگری قرار نگیرند. ویژگی تایمر به طور خودکار تمام داده های انتخاب شده را پس از زمان مشخص شده توسط کاربر چاپ می کند. همچنین بسیاری از مزایای ضروری را به کاربر می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

Android 4.4 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.