.
Nitro Nation v7.6.0 MOD + OBB بازی اندرویدی نیترو

Nitro Nation یک بازی مسابقه ای است که در آن دو حالت بازی اصلی با گیم پلی کاملا متفاوت پیدا خواهید کرد تا مهارت های خود را به رخ بکشید. شما به طور مداوم سرعت را با دقت افزایش می دهید تا قبل از حریف به خط پایان برسید. در عین حال، یک محیط بزرگ برای شما برای دریفت کردن آزادانه و تلاش برای دستیابی به بالاترین امتیاز ممکن محیا است. علاوه بر این، وسایل نقلیه بسیاری از سازندگان معروف در انتظار شما هستند.

محیط های مسابقه ای

در Nitro Nation، بازیکنان ماشین های زیادی با طراحی های مختلف را می رانند و شگفتی های زیادی را که این بازی به ارمغان می آورد احساس می کنند. بازیکنان دائما خود را در محیط هایی با طراحی چشمگیر می بینند که مشخصه حالتی است که شما در آن شرکت خواهید کرد. بنابراین مسابقات سرعتی در پیش خواهید داشت که تنها دو اتومبیل در تلاش برای رسیدن به خط پایان هستند که در آن می توانید مهارت های دریفت خود را برای کسب بیشترین امتیاز نشان دهید.

کنترل و دید

بازیکنان در Nitro Nation ماشین خود را از منظر سوم شخص کنترل می کنند و گاهی اوقات تغییر دید می دهند. به طور خاص، در ابتدا بازیکن از داخل خودرو دید خواهد داشت و زمانی که ماشین شما به سمت جلو شتاب می‌گیرد، به تدریج به منظر سوم شخص تغییر می‌کند. در مورد حالت دریفت، پرسپکتیو کاملاً سوم شخص است و دکمه های کنترلی با جزئیات بیشتری نسبت به حالت قبلی وجود خواهد داشت. می توان گفت که هر کدام ویژگی های خود را دارند.

دریفت

در Nitro Nation حالتی که به شما کمک می کند مهارت های رانندگی خود را نشان دهید، حالت دریفت است. این حالت به جای رانندگی معمولی که بازیکنان قبلا بازی می کردند، بر دریفت تمرکز می کند. بنابراین، محیط نیز تغییر خواهد کرد و همچنین بزرگتر می شود. شما می توانید آزادانه در این دنیا رانندگی کنید و امتیاز خود را در طول زمان حفظ کنید. برای افزایش مداوم امتیاز، باید یک دریفت ثابت انجام دهید.

مهارت بازیکنان

بازیکنان می توانند در Nitro Nation مهارت های خود را برای شرکت در مسابقات آنلاین با بازیکنان دیگر تمرین کنند. شما قادر خواهید بود با مهارت های مختلف به طور غافلگیرانه با حریفان خود روبرو شوید. البته، گاهی اوقات، با حریفان قدرتمندی روبرو خواهید شد که مهارت رانندگی بالایی دارند. در عین حال، آنها همچنین دارای وسایل نقلیه متنوع و قابل توجهی هستند که با اولین ملاقات شما تحت تأثیر قرار می گیرید و همچنین بازی لیستی از وسایل نقلیه مختلف برای باز کردن قفل شما دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

Android 6.0 and up

پسورد فایل فشرده : yekdown.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.